Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Offtopic?

Odgovori Odgovori Stranica  123 146>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
robot View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Offtopic?
    Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:15
 Htio sam odgovoriti na temu koja je u medjuvremenu zaključana, a druga postojeca tema je ekspresno izbrisana. Takodjer se ne slazem sa zakljucavanjem teme open baffle koja nije iscrpljena, radi par primjedbi glede bebonijeve cuge. Glupo mi je to staviti u rubriku vic jer ne bi bila efektna koliko je na toj istoj stranici, a nemam namjeru otvarati open baffle XX-ti put.
Oèito nije po volji lokalnim cenzorima.
     Slazem se sa vladom i njegovom mačkom velikih očiju da nisam slusao nautiluse, bio u abbey roadu, no to me ne smeta da mogu komentirati setup studija posto kupujem konacne proizvode rada u tim studijima-cd-e, koji osjetno zvuce drugacije.U krajnju ruku audiofili su vrlo radoznali ljudi koje sve interesira, pa nista cudno sto su komentirali polozaje zvucnih kutija u studiju. Nadalje na forumu se proizvode mora gluposti,cak i sada je u tijeku par topica koje je davno trebalo zakovati, a nisu iz nekih nedokucivih razloga.....
Na forumu se cesto izvaljivalo tone gluposti, neistina, u kojima ponekad i sam sudjelovah, nekad je u pitanju ispuhivanje negativne energije, nekad dosada, nekad zabava, a nekad i ucenje, jer ovdje ima vrlo pametnih ljudi od kojih se da nesto nauciti. Ne volim cenzuru jer se protivi biti ovoga medija, a shodno tome, ako bismo nabijali mak na konac (svaka cast Joby na clanku, koji nema veze sa burom koju je kasnije posijao),no u pitanju je "skrivena reklama", (kao kada u filmu kamera "slucajno" minut zumira logo "sony" ili sl.), dakle sponzorski clanak koji mogu gledati kao reklamu jednog proizvoda, odnosno jedne firme koja distribuira proizvod oko kojega se digla prasina, dok se drugima zabranjivalo reklamirati nekakav  kabelcic, ako je to uopce tada bila reklama.
Ovom prilikom sam htio staviti link studia avatar koji je puno vise radi od razvikanog abbeya, no izgubio sam volju za bilo kakav komentar,
èitajte, evo vam link,vrlo je zanimljiv, kao i studijski setupi, ja ga necu komentirati....nema smisla....
http://www.avatarstudios.net/

Editirao robot - 15.svibanj.2006 u 15:28
Na vrh
Aquarius View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Mr. Twitter

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Aquarius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:26
Imamo novog moderatora, pa vjerojatno isprobava kako je to biti Bog i batina na forumu.

Nema veze, proći će ga. Nek`se dijete zabavlja.
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vlado Jr. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:34
Originalno postano od strane člana: Aquarius Aquarius napisao:

Imamo novog moderatora, pa vjerojatno isprobava kako je to biti Bog i batina na forumu.Nema veze, proći će ga. Nek`se dijete zabavlja.
Koga?

Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.
Na vrh
Audiofreak View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Audiofreak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:37
Originalno postano od strane člana: robot robot napisao:

Ovom prilikom sam htio staviti link studia avatar koji je puno vise radi od razvikanog abbeya, no izgubio sam volju za bilo kakav komentar,
èitajte, evo vam link,vrlo je zanimljiv, kao i studijski setupi, ja ga necu komentirati....nema smisla....
http://www.avatarstudios.net/

Interesantan studio. Pricali smo o monitoringu kojeg na bazi predlozenog linka ocigledno dobro poznas. Mogu li te zamoliti da barem na trenutak zaboravis na "skrivenu reklamu", pa barem barem imaginarno povuces neku paralelu u monitoringu Abbeya vs Avatarstudia.
Na vrh
Zmija View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
stara legenda

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zmija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:39
    Neki ne znaju povijest foruma

Nemamo NOVOG nego PONOVNOG moderatora Svrsija je kurbin pir...
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vlado Jr. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:50
Originalno postano od strane člana: Zmija Zmija napisao:

Neki ne znaju povijest foruma

Nemamo NOVOG nego PONOVNOG moderatora Svrsija je kurbin pir...
Ne promijeniš li sig moj novi će bit 'Kad Vas ja zaključam'.

Ne zeka. No dobro. Odgovor nezadovljnim korisnicima:

Svrha ovog foruma je svim korisnicima dobro poznata, kao nadam se i uvjeti korištenja koje su prihvatili registracijom na forum.

Posao moderatora je štičenje tih uvjeta u mjeri koja bi svakako trebala i posjedovati dozu liberalizma. No obzirom da sve ima granice tako je i sa granicama tolerancije spram neprimjerenih sadržaja i/ili izjava koje se postaju u raznim temama. Činjenica je da je odluka o sankcioniranju svakako vrlo subjektivna no uvijek u granicama normalnog. Netko će možda reči preoštra. Dobro, za njegov osobni ukus možda. No taj isiti nije jedini koji se javlja na ovaj forum, a moderatoi su ti koji trebaju voditi računa o takvima stvarima i činjenici da mnogo ljudi koji i kao gosti prate ove rasprave. U tom vidu, sve što prelazi revijalni ton ili vodi ka besmislenim postpucima i/ili izjavama koje pak postaju svrha sami sebi te time gube konstruktivni značaj nije primjereno i kao takvo se kosi i sa uvjetima korištenja.

Hvala na razumijevanju
Na vrh
Aquarius View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Mr. Twitter

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Aquarius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:59
Bog nam pomogao. Ovisnici o kofeinu su preuzeli vlast.

Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Audiofreak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 15:59
Originalno postano od strane člana: Vlado Jr. Vlado Jr. napisao:

No taj isiti nije jedini koji se javlja na ovaj forum, a moderatoi su ti koji trebaju voditi računa o takvima stvarima i činjenici da mnogo ljudi koji i kao gosti prate ove rasprave.

Vrijedi li ovdje napisano za sve forum moderatore. Mozda grijesim ali cini mi se da se Gasho ne pridrzava ovih okvira.
Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vlado Jr. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 16:01
Originalno postano od strane člana: Audiofreak Audiofreak napisao:

Vrijedi li ovdje napisano za sve forum moderatore. Mozda grijesim ali cini mi se da se Gasho ne pridrzava ovih okvira.
Za pritužbe takvog tipa postoje više instance poput Admina kojima se treba obratiti.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Audiofreak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2006 u 16:06
Ne pada mi napamet bilo koga tuzakati, cini mi se da spomenuti moderator dobro otrgnuo kontroli ako tako se smije reci a na osnovi regula koje si spomenuo. No kao sto kazem uz ispriku, moguce je da mi se to samo pricinjava.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 146>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,293 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Onkyo Tx 8050 - pomoć
Forum: Audio komponente