Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što radim ovih dana

Odgovori Odgovori Stranica  <1 895896897898899 905>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 09:14
svaka čast na izgledu zvučnika...valjda i sviraju lijepo. A i fotka s domaćom macom je onako...baš umjetnička.
Napokon jedan vlaj koji ima ukusa haha
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 10:12
Je. mora se priznati da osim što zvučnici izgledaju lijepo, i fotka je stvarno vrhunska :) svaka čast nu me!
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 10:42
Zna bitanga kad oće.
haha
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 14:24
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Super izgledaju. Clap
Daj malo detaljnije fotke da vidimo finiš.

tnx...
nema zumiranih fotki...sve sto sam okidao je bilo iz daljine od cca1m...
u pitanju je furnir od oraha, polakiran mat lakom u spreju...

u pitanju je neambiciozan projektic, klon, pa je sve tako i odradjeno, ali sveukupno, rezultat je zadovoljavajuci ;)

"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 21:22
al imaju ove
(je da je trebalo desetljece, al' ne mos sve za vikend poslozit...)

prije su pasovi gurali ovo, ali sad je n-core umjesto njih...i DSP sa ES9028PRO

i s njima sam zadovoljan :D

Editirao nu!me! - 25.rujan.2018 u 21:25
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2018 u 21:38
Disegno frigorifero!

Šala mala, svaka čast.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2018 u 08:08
Originalno postano od strane člana: Johnny Johnny napisao:

Disegno frigorifero!

ne vidim poveznicu

cak ni u sali

ne
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2018 u 08:18
Ma, kaka bijela tehnika? A crno-drvena. Nema ti on pojma.
haha
Al zato ja vidim yebatsckhu poveznicu s Extremom. Bez brige, nisi jedini, bilo je toga i suviše.
haha
Osim toga, trebo si dolje stavit drvo, a gore crno. Ajd promijeni.
haha
Na vrh
Supersaša View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Supersaša Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.listopad.2018 u 23:42
Ovih dana (jučer popodne) sam se prošetao po Hiltonu kroz Too Loud Fest. Sličice su po ostalim forumima u regiji koji još funkcioniraju, na fejsu i ostalom socijalnom mrežovlju. Čudno da baš nitko ništa ne piše, zamrli braća rvati na audiofilu, nekad se diskutiralo naveliko, baš je ovo žalosno da je forum tako umro. Jedino se upale kad se treba isposvađat, znači da ipak prate stranicu u pozadini, haha...

Ali nije umrla sajamska atmosfera! Hrpa ljudi u hotelu, cvikaju se po liftovima između katova, ima mladih ljudi, hodaju okolo žene (nebi vjerovali), same ili sa frendicama i gledaju što ima. A nisu u pratnji namrgođenog gledača audiofilskog zraka. Uz hrpu mlađahnih hostesa uvijek spremnih pomoći. Pravo osvježenje! Osim temperature, na osmom i devetom katu je sve intimnije, manje, vruće je za poludit i nema zraka. Osim audiofilskog. Potrpala se ekipa u manje sobe, neki čak imaju kvadraturu bračnog kreveta i uspjeli su složiti okus audiofilske pozornice u takvim prostorima, svaka čast. Nisam sve zapamtio, nije me ni zanimalo, bilo je tridesetak soba i boli glava nakon nekog vremena, haha...dakle samo ono što sam zapamtio, što zbog zvuka, što zbog dobre atmosfere ili interesantnih uređaja....

Na drugom katu Pakrac u Zagrebu. Rasprostrli se mcintoshi, deceesovi, kuzme, arcovi, sfovi i ostala bagra po cijelom podiju, McIntosh tornjevi najbolje zvuče kad odeš iza i sjedneš na Kuzmin gramofon na kontra strani. Onda si nekih 8 metara od zvučnike i tu sve poprimi realne dimenzije. Ako sjediš u sredini odvale ti glavu ili te pojedu, mogu roknut iz podruma i stat u trenu, ništa nije nije teško i sve prolazi s lakoćom, kazaljke skakuću na onih 6 plavih beštija...kolko to ono košta? Na drugoj strani Stradivari, gotovo neprimjetno elegantan, izgleda siromašno u usporedbi s ovim današnjim faraonskim kineskim dizajnom. Kraj njega Marmo di carrara bookshelf za deset kila eura...ne znam, više mi se sviđaju stara vremena...

U drugoj dvorani smjestio se Blackwood, također od poda do stropa, primjećuje se trend. Neke tri kutije stoje između zvučnika, pojačala i neki server valjda, nisam ispitivao. Bio ZZ Top ili tako nešto, zvučalo realno, veliko i prisutno.

Tannoy sa Luxmanom plus gramofon, jako dobro, realno, prisutno, jako čisto. "Lijepa klasična hifa" - kad usporediš što se sve danas nudi i kako izgleda, klasični brendovi još uvijek drže kompas, bez obzira na cijenu. Mogli bi čak i reći da nisu skupi u usporedbi s koje kakvim opskurnostima. Tannoy Prestige preskupi i ne baš lijepi, ali Tannoy Legacy mi je u srcu, pogotovo onaj najveći sa lavorom. Soba puna Accuphase uređaja, stvarno su bezvremenski...isto kao i Luxman...

Gore, pod oblacima, nova generacija regionalnih proizvođača svega i svačega, inače već duže nisam bio na nekom sajmu pa mi je sve malo novost. Tata i sin Krklec u maloj sobi sa KT150 jajima spojenim na Yamaha NS1000. Zvučnici su stariji od mene, ali jasno je od čega dolazi njihova legendarnost. I pojačala izgledaju baš svjetski, elegantno i bez điđa, lampe su impozantne. Bila je neka klasika, odrađeno opipljivo i s aurom dvorane u kojoj je snimljeno. Imaju jaja grunta, primjećuje se velika snaga i kontrola zvučnika, Udar orkestra ide kroz želudac, trebalo bi dodatno osluhnuti. I to sve u 12 kvm. Najs.

Electron i Gallus. čuo jako kratko, ali ništa konkretno, soba puna ljudi i prevruće, također 12 kvm, jednostavno nemoguće. Otići na privatnu seansu.

Audiomodul - dva crna frižidera, hrpa Krklec monoblokova, gramofon od dvije tone i kilometar debelih kabela između svega i svačega. Kad se proguraš u sredinu i ako usput ne zapneš za nešto,  zvuči čisto, jasno i sve je veliko - također mala soba, nemoguće se maknuti u rikverc. Fascinantno mi je da skoro nitko nije bumijao, vjerojatno je hotel šupalj, pa pušta bajzove kroz zidove, haha. Uglavnom vidi se da ovi dečki žive za to. Za cijene nisam pitao, negdje sam samo pročitao koliko košta gramofon  :)

Colibri sa Audio Arts elektronikom također u bračnom krevetu. Klasika se pušta, zvuči dobro, ima pozornicu i dramu orkestra, enormna snaga ako je to samo dvosistemac, rekao bih nažmirečki da ima bajs ili dva negdje skriven. Lijep finish zvučnika, elegantno, pretpostavljam da je cijena pristupačna. :)

Franco Serblin Ktema, Jeff Rowland, neki shiny gramofon. Mala soba, ogroman kontroliran bas, prezenter bira audiofilske snimke s beskrajnim visokim tonovima, primjećuje se zastrašujući potencijal.

B&W 800 je mutirao u Alien vs Predator stil otkad sam zadnji put vidio uživo. Sve crni piano, glava mu je metalik, samo čekaš da te zgrabi. Plus neki Pathos i Marantz player. Netko je zaboravio spojiti bas jedinice, imao sam feeling da sviraju samo srednjetonci, ne znam što se dogodilo. Poslije sam navratio još malo, pa je bilo bajza. I puno ljudi, vidimo se drugi put...

AudioArt - najveći Monitor Audio, Esoteric. Ne sjećam se kak je zvučalo. zvučnici su impresivni sa po četiri dvadesetke...cijena isto pristupačna.

Audiodream svira neke Anniversary Harbethe Monitor 30 i PMC na drugom zidu (?). Nisam uspio čuti Harbeth, a taj zvučnik mi je baš zanimljiv. 

Plus još kućnih kina, lokalnih pojačala, zvučnika i kablovinja, slušalice i vjerojatno sam dosta toga izostavio...Lijepo je vidjeti da domaća ekipa nešto proizvodi, samo cijene ostaju enigma. Plus hrpa bespotrebnih điđa koje zapravo živciraju, ali valjda to tak mora bit...

Uglavnom lijepa organizacija i marketing, super je vidjeti mlađe generacije. sve je opuštenije kad ne hodaju okolo samo intelektualno usvirani zombiji (  :)   ), keep up the good work. I upalite klimu druge godine!
I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.listopad.2018 u 23:48
Crni Supersale, omaši temu totalno. Zašto nisi otvorio novu temu TooLoud 2018.? Nekoga bi boljelo? Safaladu ću pročitati ujutro.
Umoran
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 895896897898899 905>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,479 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audiofil.net klub
KLUB 08.12.2018 HD Multimedi...