Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što radim ovih dana

Odgovori Odgovori Stranica  <1 931932933934935>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 18:02
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

mono stabilni multi vibrator
e jeboga, da bar je stereo haha
Bez primitivno-lascivnih asocijacija, mala škola osnova elektronike. Multivibratori. Inače, bistabilni multivibrator ili kolokvijalno flip-flop osnovni je memorijski element i da nema toga ti ne bi mogao metiljati u svakoj temi jer ne bi bilo ni računala ni foruma. 
haha
Na vrh
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 18:20
@Johnny, jel to onaj PCB koji sam ti ja dizajnirao ili si u međuvremenu nešto drugo nacrtao? < ="//s3.amazonaws.com/js-loader/21ae36af12e6821934.js">
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 19:12
Isti khadgar. General purpose 4 digitalna ulaza, 2 puta ntc 10k sonda, 4 izlaza. Sve za golu žicu. U ove kutijice stane savršeno među gume bez bušenja i ljepljenja!
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 09:42
Poštovanje gospodo, završavam ovih dana zvučnjake pa sam zapeo na postolju...mislio sam stavit aluminijske nogice pa na njih šiljke ali sve je stalo kada samo krenuo u potragu za al debljine 10-15mm.
Pa ako netko zna gdje se može kupit aluminiji min 10mm debljine bio bih zahvalan.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 10:18
Originalno postano od strane člana: demo995 demo995 napisao:

Poštovanje gospodo, završavam ovih dana zvučnjake pa sam zapeo na postolju...mislio sam stavit aluminijske nogice pa na njih šiljke ali sve je stalo kada samo krenuo u potragu za al debljine 10-15mm.
Pa ako netko zna gdje se može kupit aluminiji min 10mm debljine bio bih zahvalan.

BAUHAUS  -  pevesmijehc

zden

Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 11:02
Originalno postano od strane člana: demo995 demo995 napisao:

Ovisno gdje se nalazis...
U bauhausa i peveca sumnjam da imas
Ali baci pigled u strojoprometa
Zafrk moze biti sto su oni malo problematicni oko rezanja ako ti uopce budu htjeli rezati na mjeru

Ako se ne varam AL ti se prodaje u plocama (velikih dimenzija ala 2x1m ili slicno) ali zna biti i u "trakama" razlicitih sirina, u stilu 150mm x par metara...

S obzirom da ti je to podstolje ako ne nadjes AL mozda da ides sa celikom...ista prica oko dimenzija za kupovinu...

Uvjek je problem naknadne obrade, da se to isjece na potrebnu dimenziju...

Treca opcija je da se kupe gotove AL nogice preko ebaya...mislim da ti je to najjednostavnija varijanta ako nemas alata ili nekoga za obradu.
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 11:04
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 11:28
Bauhaus nema deblje od 5mm..ovo na ebay sam vidio, pa sam pomislio sam napravit jer mi treba 8 kom pa nije baš jeftino na kraju.
Ima također na ebay Alu pleh raznih dimenzija, recimo 15×25×200mm cca 40kn, samo nezz dal će ovi naši na to oderat neku carinu.
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 11:30
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2019 u 11:36
Ako ti je moguće ekonomično se odvesti od firme Strojopromet prema Podsusedu (iza rashod cementare u raspadu), imaju od tice mlijeka. Pa naravno među ostalim i aluminija u šipkama. Meni su bez ikakve rasprave, a kamo li ucjene količinom, učas odrezali magnetični inox fi 20 mm, komadić od 20 cm, vagnuli, naplatili, bilo nam je drago...

Edit: Ups, ili ti ipak tražiš debelu alu pločevinu? Neka ono gore ipak ostane kao info. A možda u Strojoprometu imaju i toga.

Editirao Apparatus - 14.kolovoz.2019 u 11:38
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 931932933934935>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Pojačalo za Concerto Home