Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što radim ovih dana

Odgovori Odgovori Stranica  123 893>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
dioklecijan View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Što radim ovih dana
    Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:21

Voli bih kada bismo u jednoj temi postali slike onoga što trenutno radimo, smatram da bismo tako imali na jednom mjestu pregršt dobrih ideja....

Na vrh
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:27
Evo da počnem prvi:

Ovih dana konačno sam uhvatio pet minuta vremena da se uhvatim boraomeginog ampa Techno kojeg sam započeo još prije nove godine.

U konačnosti će to biti intergitano pojačalo, a ovo što vidite je izlazni dio i napajanje za njega. Sheme imate na Borinim stranicama. Nadam se da će za desetak dana ovaj dio i proraditi. Inače trafoi su po 200 VA / 29-0-29 V. Sve je dual mono, elektroliti su 20 000 mF po grani itd.

Evo foto:

Manja rezolucija

Editirao dioklecijan - 23.lipanj.2006 u 21:31
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:33

evo ja cistim konektore a sin srediva mirnu struju...

b.u.b.
"If it ain't one thing it's a motherf**kin nother."
-Snoop Dogg
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:43
Originalno postano od strane člana: b.u.b. b.u.b. napisao:

evo ja cistim konektore a sin srediva mirnu struju...

b.u.b.

Dobro je.Sva sreća da nije obrnuto.haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
robot View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:53
Originalno postano od strane člana: dioklecijan dioklecijan napisao:

Evo da poènem prvi:

Ovih dana konaèno sam uhvatio pet minuta vremena da se uhvatim boraomeginog ampa Techno kojeg sam zapoèeo još prije nove godine.

U konaènosti æe to biti intergitano pojaèalo, a ovo što vidite je izlazni dio i napajanje za njega. Sheme imate na Borinim stranicama. Nadam se da æe za desetak dana ovaj dio i proraditi. Inaèe trafoi su po 200 VA / 29-0-29 V. Sve je dual mono, elektroliti su 20 000 mF po grani itd.

Evo foto:

Manja rezolucija

Čestitka, ni bryston ga se nebi postidio, elektroliti su Vishay?
Na vrh
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 21:58

Svi plavi (elektroliti i maleni MKT) su BC components. Ma oni su ionako kupili sve firme tako da tko zna tko ih proizvodi. Inače nabavio sam dosta ovih BC, imam nešto manjih Panasonica i još manjih Rubycona. Za nezahtjevne detalje tu je uvijek Elna. Mali crveni su Wima.

Moja preporuka za BC. Odnos cijena / kvaliteta je nenadmašan. U zadnje vrijeme svi ih stavljaju. Polipropileni su Audyn-cap.

Editirao dioklecijan - 23.lipanj.2006 u 22:02
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 22:02
Jest da je 100% offtopic, pogrešan forum,ali nisam mogao izdržati :

Original Rocky Mountain iz 1989, ide se na kompletnu restauraciju, računam da će mi trebati najmanje 1 godina dok posakupljam sve potrebne, originalne dijelove.
Evo ja ću stavit sliku pa nek me brišu, morao sam...

đez je limunada

Na vrh
Aquarius View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Mr. Twitter

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Aquarius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 22:04
smijeh2   
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 22:08
Originalno postano od strane člana: dioklecijan dioklecijan napisao:

Svi plavi (elektroliti i maleni MKT) su BC components. Ma oni su ionako kupili sve firme tako da tko zna tko ih proizvodi. Inače nabavio sam dosta ovih BC, imam nešto manjih Panasonica i još manjih Rubycona. Za nezahtjevne detalje tu je uvijek Elna. Mali crveni su Wima.

Moja preporuka za BC. Odnos cijena / kvaliteta je nenadmašan. U zadnje vrijeme svi ih stavljaju. Polipropileni su Audyn-cap.

BC Components (bivši Philips) elektroliti se i dalje proizvode u Nizozemskoj, kvaliteta made in Europe zagarantirana
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2006 u 22:09
I ja radim i pitam se kad stignem.Što se mora nije teško.LOLDovršavam(već mjesecima)cijevni preamp za prijatelja iz Čakovca.Fale još samo kutijice od orahovine i neko limovlje.I malo volje.To je klon Conrad-johnson preampa.Line stage je od PV12,a phono od PV3.Uskoro ću ga prikazati u cijelosti.

Dovršavam još nešto.To je projekt samogradnje CD plejera započet prije više od dvije godine.Puno eksperimentiranja s napajanjima,DAC-ovima,clock-ovima...Bezbroj radnih sati,no nazire se kraj.Uspio sam nabaviti AD1865N-J DAC(tnx Bobane)koji će se skrasiti u njedrima ovoga monstruma od 15-estak kila za čiju elektroopskrbu se brine 6 trafoa i veći broj Jung-ova.Već sam ga naslikavao na forumu,ali sad će biti gotov pa ću radost podijeliti s vama.Nema veze što svira kao grem s mjedenom trubom.LOL

I još nešto.Doista sam svjestan toga da trebam naučiti lupati dobre fotke.Potrudit ću se jer ovo nema smisla.Mislim,kad već pokazujem donje rublje.Embarrassed
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 893>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,803 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Utjecaj različite duljine ka...
Forum: Audio komponente