Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

FILM POINT

Odgovori Odgovori Stranica  <1 495496497
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Privremeno zadovoljan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.veljača.2020 u 13:17
  Iako uvijek dobar ili vrlo dobar, uvijek mi je nekako bio "one face man", u svakom filmu ista dojam, ista mimika, govor tijela, samo drukčije riječi. Zato mi je ovo bilo poprilično drukčije.

Btw. moram skrušeno priznati da nisam znao da je Velšanin. Mislio sam da je Amer. Štoviše, djelovao mi je kao tipičan Amer. Pa da mu zato možda fali malo duše haha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.veljača.2020 u 22:42
A sad si sam odgovori zašto nisi skužio da nije Amer. Britsi su najbolje glumčine uopće i to je ta manje je više škola. Nije to ukočenost nego je preglumljavanje zabranjeno. Pogledaj si tatu svih Velških glumaca, sir Hopkinsa. Samo oči i naizgled jednostavna facijalna mimika, a sve ti je reko. I više od toga. Zastrašujuće.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Privremeno zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.veljača.2020 u 23:58
Bale je dobar, ali ni blizu Hopkinsu. I stil glume im je potpuno drukčiji. Britanci imaju taj neki šarm u glumi, koji Ameri uglavnom nemaju. Osim ponajboljih, tipa Pacino, DeNiro, Redford, od mlađih Norton ... i baš mi više i ne pada netko na pamet, iako ih vjerojatno ima još nekoliko.

Opet, sve drukčija škola nego Bale. Uostalom, uglavnom je glumio u američkim filmovima, ne sjećam se niti jednog čisto britanskog (pišem iz glave, ne Googlam, vjerojatno ih je bilo i takvih, ali očito vrlo malo, i nsu mu bili značajni). Sad se postavlja pitanje zašto, kad Britanci jako vole imati svoje glumce u svojim filmovima. I glumci im jako vole glumiti u domaćim produkcijama.
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2020 u 00:09
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Meni je Damon bio okej dok ga nisam vidio u Borneu od kad mi je postao super. A Bale je svakako jedan od najboljih glumaca današnjice pa ne znam što nisi očekivao. Od njega možeš očekivati sve. Ludi Velšanin. Moram vidjeti taj film koliko ovih dana.

Odlican film preporuka,gluma,prica,fotografija i same scene akcije odlicni...
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.veljača.2020 u 10:46
Odgledao sinoć Ford versus Ferrari. Odličan film u svakom smislu. Bale sjajan kao i obično, a Damon također. Film je praznik za oči, a i naučio sam ponešto o povijesti auto utrka. Odlično potrošene dvije čuke života. Večeras je vjerojatno na repertoaru 1917. Još jedna filmčina iz 2019. Tako kažu, a ja vjerujem.
Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.ožujak.2020 u 11:19
Odgledao jučer dva totalno glupa filma.
Uzmem HBO sa maxa pa nešto nasumično kliknem.
Polu superherojski horor za maloumnike i naci psiho prepucavanje.
Ponekad se zabrinem sam za sebe koji mi je k...c.
hm

Dobro danas Real Barca bu malo spasilo stvar.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.ožujak.2020 u 21:20
haha
A ja sinoć umjesto sebi obećanog 1917, odgledao ponovo nakon koje godine Alien Covenant. Jbg.
haha

Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.ožujak.2020 u 19:36
Završio Autsajdera koji ne da je bio naporan nego grozomoran.
Sad započeo Witchera, nije da stalno prigovaram, ali ak je to medju najgledanijim serijama sa mnom nešto nije u redu.

Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.travanj.2020 u 17:12
Ljudi iskoristite korona ponudu kazališnih predstava na youtubu od HNK i ostalih.
Jučer smo odgledali odličnu predstavu Traži se novi suprug, od Mira Gavrana u Kerempuhu. Željko Koenigsecht je odigrao maestralno. Ne znam kad sam se tako zadnji put nasmijao. Odlična je i slika i zvuk.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495496497
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Kazetofoni
Forum: Audio komponente