Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1558155915601561>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.kolovoz.2018 u 12:35
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.rujan.2018 u 09:57
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.rujan.2018 u 21:26
I danas naucih nesto novo.
Palim stereo sistem jutros, da nesto vrti uz kavu, a zena kaze - ajd nesto da i ja uzivam. Rekoh, izaberi onda sama. Izbor pao na Paul Young-a, koji mi nikad ne smeta. Uglavnom, obrnuli prva dva i ona ode po planu i programu, a ja em na godisnjem, em ucim dok sam ziv, te se posvetih diskografiji navedenog gospodina.
Uvijek sam volio Paula, pogotovo na prva dva, slusao ovlas treci album prije ohoho godina i onda stao s pracenjem. Sreca moja, nije snimio puno toga nakon. Uglavnom, treci album je pritajena vatra, nelose, ali mu treba malo vise vrcenja da sjedne. Pjesme ipak nisu na nivou prethodnika, ali je boja ista, kao i glavni sidekick - Pino Palladino. Svira Pino i na 4. albumu, ali ga se tu ne cuje toliko, jer svira ravnije i cesto nezamjetno. Peti album je nesto sasma drugacije, objavljen je pocetkom 90ih i donosi tipican "MTV-zvijezda u 80ima koja se sad malo apdejtala-moderni house ritam" zvuk, a la skoro svi solo pop velikani u tom periodu. Dogodio se i hit Now I Know What Made Otis Blue, ali cijela prica mi je mrvu sterilna. S tim albumom sam stao, nakon toga ima jos dva (valjda), ali nisam ih mogao naci, nit sam se nesto posebno trudio. Uglavnom, moja topla preporuka su No Parlez i The Secret of Association - dobra svirka, dobri aranzmani, dobre pop pjesme, nekad malo van centra - to je sve sto mi u pop domeni treba. Toliko od mene. Zivjeli.
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.rujan.2018 u 22:18
Ovih dana (noći) nema mi bolje za prije spavanca. A i zvuk je zdravo yebozovan.
smijeh
Naravno, ne samo ovo ispod nego vasceli album. I još nekoliko njih oko ovog. A i starijih bogami.

Editirao Apparatus - 12.rujan.2018 u 22:21
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.rujan.2018 u 23:56
Nis ne vidim:(
Bitce da je do mobitela :(

Edit - VIDIM!

Editirao moog - 12.rujan.2018 u 23:57
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2018 u 10:32
App i drustvo, moze preporuka za Nucleus? Da izbjegnem preslusavanje komplet diskografije, iako me samo to i ide lately :)
Imao Solarni Plexus i Elasticni Rock, ali u fazi mijenjanja original albuma, pojavi se covjek sa Bruford-om i Tangerine Dream-om i ode Nucleus.
Ima tome vec koja koja godina, a tada mi nisu ostavili neki oziljak za pamcenje, iako je sve na svom mjestu.
Dvaput je dvaput, kaze Mooyo i posalje upit na forum. Hvala!
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2018 u 10:36
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2018 u 11:03
Moože, druže... Slušaš kvalitetnu glazbu, to znamo svi. U tom svjetlu, ako želiš najbolje od progressive/fussion rocka, luk no frdr. Ian Carr nema bulšita pa deri sve, iako sam ja tu i subjektivan jer obožavam tu glazbu, no dobro. Uz ovo što je Janzika linkao (top), ja bih se primio i ovoga, onako na brzaka (a čega ne bih?):

I ovoga (Carr potpisao samostalno):

Editirao Apparatus - 15.rujan.2018 u 11:11
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2018 u 18:07
E, svaka vam cast!
Izveo podmladak u zivot, da iskoristimo sonne dok ima, pa se u pon bacam u pos'o. Hvala puno!
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.rujan.2018 u 00:00
Prije 20+ godina radili yebenica rokiju i ostali u prekrasnom sjećanju.

Sad se vratili i s neba u rebra jedna od ponajboljih r&r hrvatskih stvari uopće. Svaka čast i samo tako. Treba pokazat dlakave mošnje onim seljančurama neopjevanim Rozgi, Šuputici i Sevki. A i Zečiću s Dražicom bogami.

Editirao Apparatus - 16.rujan.2018 u 00:05
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1558155915601561>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Car Hi-Fi
Televizija u autu