Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 15351536153715381539 1562>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
yabba View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj yabba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.siječanj.2018 u 23:49
Mogu samo reći osobni zaključak - sve se globalno promijenilo, što ne gledam kao loše, naprosto je tako. Ima dostupne mjuze za 3 života, a i ja se mijenjam, ne furaju me iste stvari. Ako će mi djeca slušat trash...kaj da radim? Svaki ima svoj razvoj. Ponudiš - ako se uhvati dobro, ako ne - ne. Mene osobno više smetaju Giboniji i Massima zato jer su postali nekakav 'standard dobrog ukusa' raje koja uglavnom ništa ni ne traži niti sluša, pa je ovo 'gotov proizvod' nekakvog ukusa...mečka pred garažom utegnuta žena za pokazivanje i Đibo u CeDeju.
Ja volim da stvari smrde odnekud brate...da znaš da si živ...
Na vrh
yabba View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj yabba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.siječanj.2018 u 23:59
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (2) Pohvala (2)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.siječanj.2018 u 06:55
Dubs, salji kontakt etikete!!!
Unaprijed hvala!
Yabba the Hut, link not found. Tako kaze. Mozda nisi ti, mozda je do mene. 
Ostalo sve isto, kako kod tebe, tako kod Dubs-a.
Svakom svoje veselje.
Nemam probleme s nikakvom mjuzom, nit silim ikoga na ista. Klinci su prosli onaj period inicijacije i nije ih okrenulo na los folk. Sa svim drugim zanrovima mogu zivjet. Isto tako ne ocekujem da ce dete u razvoju oplest po harmolodicima Ornette Colemana onako na taste, prije prve kave i cigare. Sve u svoje vrijeme. Ako se i ne desi, nema zamjerki. Tata je ipak u sekciji "idiot", sto se danasnjeg poimanja svijeta i glazbe tice, ako pitas susjede. 
Je, vani je more mjuze i neka je. Barem nece presusit player dok smo zivi. Sve ostalo ide nekim prirodnim putem. Normalno je da nam se nece svidjet nesto sto je sad IN i dobro klincima od 10 god. Ali isto tako nemam sindrom lokalnog hipi gurua, koji sa plocama pod rukom ophodi i propovjeda kako je nekad bilo bolje. Ako ces kopat, kadtad ces i iskopat. Ja jesam, kao i vjerovatno 99% ljudi na ovom forumu. Nije bilo interneta, nego sjedi i lovi podatke. Ali me zanimalo. 
Gibo i drugari su standard u svim boljim domovima i drustvima, to je to. Moje iskustvo sa takvim autorima ide iskljucivo prema varijanti "ustvari nemam pojma o mjuzi, ali mi je bed vrtit neko dno, jer imam fakultet, pa daj nesto vrijedno", a to je Spasitelj. Cim njemu sviraju stranci na ploci, to nemere bit lose. Ne kazem da nema narodnosti koje slusaju njega i slicne autore, a glazbofili su. Ovo prethodno je pisano za varijantu ekipe koju boli Kiki za mjuzu opcenito, ali ako nesto svira, onda mora bit kvalitetno. Kao i sve ostalo u zivotu. 
Eto mojih odgovora na sva pitanja, a jos nije ni 7 ujutro. Mozda malo zbrdazdola, ali pametni ste vi momci. Zivili!

Editirao moog - 06.siječanj.2018 u 07:00
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.siječanj.2018 u 09:10
Bravodahaha
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.siječanj.2018 u 12:20
“ sindrom lokalnog hipi gurua“

Crka sam od smijeha ranije ujutro. I sjetih se svojih priča sa svojom djecom, više naputnog karaktera nego “must” ali ući će im u glavu vremenom.

Etiketa poslana na PM.
Right here, right now
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.siječanj.2018 u 20:04
Sto veceras slusam, svasta jer sam naletio na Amilu haha

Potisnuta u estradni zaborav, ali defintivno osoba koje se valja prisjetiti - ipak je svojevremeno imala (jake) veze s Valentinom i Dugmetom, a izdala je i dva vlastita albuma.

Njezina znacajnija glazbena prica pocinje 1983, kad je izdan prvi album Valentina, Valentino 1 -u kojemu joj je primarna funkcija bila backvokal.

No do tada posve nepoznata, visoka i plava dvadesetogodisnja Sarajka Amila je osim backvokala sa prvim pjevacem Valentina Suadom Jakirlićem Jakom otpjevala i duet “Volim te jos” , vjerovatno i najveci hit na Valentinovom prvijencu.

Kako je zanimanje javnosti za Amilu bllo preveliko, navodno je proradila ljubomora muskog dijela banda i nakon trzavica Amila napusta Valentino.

Odlazi, i to prema Bijelom Dugmetu. Doduse malo i preko veze, jer je u to vrijeme hodala s bubnjarem Dugmeta Ipom Ivandicem. 

Pojavljuje se u spotu za “Polubauk polukruži poluevropom” (nije tesko skuziti koja je i ona i Ipe) , a 1985 dugmetari (back to backvokal business) na turneji gdje Brega predstavlja novog pjevaca Tifu .

1985a joj je bila odlicna godina, jer izdaje samostalan album “Kakav divan dan” i to ni vise manje nego za veliki Jugoton

“Kakav divan dan” ste sigurno svi culi,klasican euro electro pop.

Ono sto je meni fascinantno je spisak “pomagaca” na tom albumu - velikani kao sto su bubnjar Ipe Ivandic (Dugme),  Niksa Bratos (Valentino,Crvena Jabuka,klavijaturista, basista, skladatelj, aranzer), Tifa (Dugme, Vatreni Poljubac,Divlje Jagode), basista i osnivac Divljih Jagoda Sead Lipovaca, Alen Islamovic  (Jagode,Dugme)

Drugi njezin album “Igre slobode” bio je realno neuspjesan i to je nazalost njezin estradno samostalni Game Over - treci album je Jugoton odbio izdati.

Nastavlja kao odlican backvokal - Dugme,Bombaj Stampa, a devedesetih, za vrijeme rata odlazi u UK. Negdje sam naletio i na podatak da je sada operna i jazz pjevacica….

Pozitivna osoba, uglavnom.

Editirao Dubs - 06.siječanj.2018 u 20:32
Right here, right now
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.siječanj.2018 u 23:24
Originalno postano od strane člana: Dubs Dubs napisao:

“ sindrom lokalnog hipi gurua“

Crka sam od smijeha ranije ujutro. I sjetih se svojih priča sa svojom djecom, više naputnog karaktera nego “must” ali ući će im u glavu vremenom.

Etiketa poslana na PM.

Za vasu info, Dubs The Legend pokupovao pola  dostupnih izdanja anonimne diskografske kuce haha 
That's the spirit!!! Svaka cast!!!
Amila legenda, sjetio se pjesme cim je krenula. Iako ju zaboravih malo, kao i Japanca :(
Ima tih neopjevanih heroja kos i jos...

I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2018 u 00:10
Ma sta pola, sve proteza
(bile dostupne 2 ploce od 6 dosadasnjih izdanja)

Ima,ima neopjevanih heroja masu a jubito  je idealan alat za research....
Right here, right now
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2018 u 01:05
Je, samo ako ima! Sjetih se i ja ponekog bisera, ali nitko ih okacio nije... :(((
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.siječanj.2018 u 09:44
Slusam, kao i svake nedjelje od 9:00-12:30, hulahop na HR2  da
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15351536153715381539 1562>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente