Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 1513>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Ruspy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ruspy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2003 u 15:14

Bio sam na koncertu Apocaliptice u Zagrebu i stvarno su fenomenalni. Inaee, svi su završili prestižnu Sibeliusovu glazbenu akademiju i sviraju u finskoj filharmoniji, a heavy metal obrade su poeeli svirati iz zafrkancije u slobodnom remenu.

I Nightwish su odlieni. Imam nekoliko njihovih albuma. Poslušaj "Oceanborn" ako imaš, to im je, po meni, najbolji album. inaee, pjevaeica (mislim da je ime Erya ili nesto slicno po Finski) je ove godine zavrsila pjevanje na Sorboni. Imate li još pitanja o kakvom metal bendu, javite se...

Ovaj post tiskan je na elektroniekom raeunalu i pravovaljan je bez peeata i potpisa
Na vrh
Ruspy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ruspy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2003 u 15:15
Da u slobodnom remenu...
Ovaj post tiskan je na elektroniekom raeunalu i pravovaljan je bez peeata i potpisa
Na vrh
dariom View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dariom Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2003 u 01:27
Slušao sam i ja Apocalipticu, i nisu mi baš nešto. Ako vea misliš slušati eelo, violinu, itd, slušaj kako spada: Mozarta, Bacha, Straussa, i ostalu ekipu.
A što se tiee Nightwisha, pjevaeica se zove Tarja Turunen.
Na vrh
Anorgan View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2003 u 01:56

Evo upravo slušam Nightwish ;). Što se tiee klasike - imam ploeu Jazz Sebastian Bach (njegova djela u jazz izvedbi - to morate auti!!), ali obožavam Slike na izložbi od Musorgskija (imam onu ploeu zajedno sa Ravelovim Bolerom - jako kvalitetno). Slike na izložbi imam isto tako u izvedbi Emerson, Lake & Palmera (bolesnooooaaaaaa). Što se tiee izdavaaa - oznaka EMI mi krasi CD Keith Jarreta - Tokyo '96, a od starijih mi je u pamaenju ostao Polygram. Zanimljivo je, kad smo vea u heavy metal vode zašli, da svaki cd mog brata nosi oznaku Nuclear Blasta. Pozdrav i uživajte u dobroj glazbi!!

Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2003 u 04:41
e ruspy, jel možda ima gdje za kupit moonspelov wolfheart orginal, imam neku jako blijedu kopiju... možda su im sredstva skromna, al ovo stvarno zvuei loše)... sama muzika je odliena. jel tko dream theater sluša?
Na vrh
Guests View Drop Down
Guest
Guest
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2003 u 09:01

Ja sam ovdje skoro ovi pa nemojte se euditi budali što napiše gluposti.

Inaee slušam Metall: Slayer, Korn, Iron maiden, Metallicu...

ali tako?er slušam i one stre stvari kao npr: Pink floyd, Azru, zabranjeno pušenje, Opea opasnost ... vee znate

I mislim da sam u tog glazbi našao ono što sam tražio, kupio sam dobru liniju, kupio kueno kino DAV s-300 ( jedan me?u prvima). i mogu reei da sam zadovoljan s time. A sad me zanima koje da zvuenike kupim koje bi mi pružili dobar užitak u slušanju metalla ???

Na vrh
Ruspy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ruspy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.rujan.2003 u 01:34
Za Moonspell zasad ne znam toeno gdje se može kupiti. Veainu takvih izdanja dosad je objavljivao TROLIK. Pokušaj na web stranici benda viditi koja kuaa im je izdala CD, pa probaj narueiti u "svom" CD shopu. Ja to obavim u Dallasovom duaanu. Doduše, moram prieekati 10 - ak dana, ali CD uvijek stigne 
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 11:30

Originalno postano od strane člana: icon icon napisao:

Mark knopfler "ulice od filadelfije"
Svira vea par mjeseci, fenomenalan CD!!!
Ima par stvari što te dignu od prve, ostale se doimaju bezveze ali kad ga malo duže slušaš sve ti se uvuku pod kožu, jaaako dobre!
OBVEZATNO POSLUŠATI!

Da nije možda "ploveai do filadelfije"... bilo kako bilo veliki sam fan Dire Straitsa i Mark Knopflera. Ovaj predposljednji album je jako dobar, pogotovo stvari "Silvertown Blues", "Prairie Wedding", kao i naslovna "What It Is".  Kako ti se eini posljednji studijski album "The Ragpicker's Dream"...ja ga još nisam u cijelosti slušao, ali au ga uskoro nabaviti kao i DVD "On The Night" i "A Night In London" . Prošle sam godine trebao iai na njegov koncert u Berlin, ali se eovjek skršio s motora..ali eto jedva eekam njegov najnoviji album, i najavljenu turneju naredne godine...jeste da je karta 53 Eura, ali Knopfler je Knopfler  

Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 11:41
The Ragpicker's Dream je isto tako fenomenalan album, imam ga doma i uživam!!!
Na žalost nemogu si priuštiti koncert, ali biti ae i to kojeg dana!
p.s. je "ploveai do filadelfije"
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 12:04
Originalno postano od strane člana: audiofill audiofill napisao:

Josip, poznajem sve albume grupe DEAD CAN DANCE, ali mi se najviše svi?a album Into the labyrinth.

Pa da krenem u drugi stil muzike koju sluša više ljudi. Kako vam se svi?aju legende Dire Straits i njihove gitare ??? Meni su fenomenalni i dosta jih slušam, a najviše volim i veoma glasno slušam njihov hit Private investigations. Na albumu Sultans of swing the very best of Dire Straits (1998 HDCD), je ovaj hit  jako dobro snimljen.

Svaka east audiofil, po meni je Private Investigations njihova najbolja stvar, jesi gledao njihov On The Night koncert na kojem je PI fenomenalno odsviran . A što se gitara tiee stvarno no comment. Na stageu su vodeaa, prateaa, meni jako zanimljiva pedal steel gitara i naravno John Ilsley na bassu...jedva eekam da vidim Knopflera u živo          

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 1513>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,539 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Strujni kabel
Forum: Retro audio