Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 1520>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 12:22
 Audiofil i Icon,  jeste slušali  Dire Straits Live At The BBC kad govorimo o  kvaliteti snimke, meni je onako solino odra?ena...ali opet htio bih da eujem vaša cijenjena mišljenja.
Na vrh
DARKOB View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DARKOB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 12:45
Koja je to godina izdanja???????
Ponekad tamna strana pobijedi...
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 12:55
Originalno postano od strane člana: Section1 Section1 napisao:

<FONT face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" color=black size=2> Audiofil i Icon,  jeste slušali  Dire Straits Live At The BBC kad govorimo o  kvaliteti snimke, meni je onako solino odra?ena...ali opet htio bih da eujem vaša cijenjena mišljenja.

Na žalost ovo nisam imao prilike poslušati. Ili možda jesam a da niti nisam svjestan, pridružujem se darku u pitanju kad je izašlo?
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 12:58
 1995
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 13:05
Sada sam provjerio, Live At The BBC nije u remaster kolekciji, omot CD-a je bijeli sa slikom znojnog Knopflera u sredini , na netu stoji '95, istina je da sam CD izgubio, pa nemogu sa sigurnošau reai
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 13:11
 Definitivno 1995, BBC Worldwide Ltd.
Na vrh
audiofill View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj audiofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 21:15

Section1,

ovog albuma dosad nažalost nisam imao prilike slušati nigdje osim kratke djele pjesma preko Amazona, tako da ne možem zauzeti stava. Od Dire Straitsov imam dva albuma Sultans of swing the very best of Dire straits i Brothers in arms koja dosta slušam.

Da iskoristim priliku kad si vee pastovao moj odgovor gdje navodim Private investigations. Ovaj hit mi ne ide iz glave sve odkad sam ga prije kakve dve godine slušao u jednom demo salonu na sistemu Electrocompaniet emc1/Pathos Twin towers/Sonus faber grand piano i zvuealo je božanstveno. Bolje odsviranog tog hita nakon toga nisam nigdje euo.

Kažite da li se još komu svi?a božanstveni instrumentalni solo u njihovom hitu Why worry.

Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2004 u 23:47
meni su isto straitsi odlieni, a vea spominjana stvar private investigation se dnevno mora bar par puta odvrtit, uz brothers in arms naravno... doma imam love over gold i money for nothing.
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.veljača.2004 u 02:49
 Ima jedna nova: Danas sam pronašao Live At The BBC, bio je sletio na dno ladice...ja CD-ove ne gubim tako lako . Pustio sam ga dva puta za redom odsvira. E sada što se snimka tiee posjeduje mnogo "halla" i na momenat mi se eini da vokal samo što ne izeezne, zatim ni mikrofonija nije rijetka. Snimke su ra?ene '78 i '81. Sigurno bi na boljem i pažljivo odabranom sistemu stvar bila bolja. Why Worry je odliena kao i odlieni sax na Your Latest Trick, kojeg fenomenalno odsvira Chris White na On The Night. Audiofilu i svima koji nisu slušali obavezno preporueujem njihove stvari Follow Me Home sa albuma Communiqué iz '79 i Planet Of New Orleans sa zadnjeg studijskog albuma On Every Street iz '91. I još jedno pitanje kako vam se eini stvar Ride Across The River, album Brothers In Arms '85. Jednostavno se može osjetiti miris vjetnamske prašume, svega te pre?u trnci, obavezna preporuka  
Na vrh
maxxy View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.veljača.2004 u 17:04

A sto kazete na Steely Dan?

***** Maxxy *****
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 1520>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente