Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 1509>
Korisnik
  Tema Pretraži Tema Pretraži  Opcije teme Opcije teme
MATIJA View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2004 u 09:36

Svaka pohvala straitsima do onog albuma sa nekim robotima i tome slieno , nakon toga sam Mark po meni još bolji , nesputan "Streets of Philadelphia" odlieno , inaee zadnje vrijeme vrtim "A Jethro Tull Colection" i  neuništivog Neil Young-a "On the bich" , za ljubitelje akustiene gitare i vokala Young-ovskog stila manje poznati ali odlieni The Yajhawks "Tomorrow the green grass" i  Phil Cody "Sons of intemperance offering" i da ne zaboravim izvukao sam nedavno antologiju Leb i sol , pa zavisi o raspoloženju i vremenu... , a ima još toga

Pozdrav 

Na vrh
Anorgan View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2004 u 20:12
"pa zavisi o raspoloženju i vremenu... " - Lenja pesma (Rueni rad) je za ovo vrijeme izvrsna :)
Na vrh
MATIJA View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2004 u 21:52
Trenutno preferiram "Mamurne ljude" , eekam petak pa možda "Skakavac" ili nešto žešae
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2004 u 04:32

[

Da, to je taj koji ja imam. Postoji jos jedan, imam DivX. Nisam ga jos stigao pogledati jer sam stigao iz njemacke s punom torbom DVDa i CDa...

I ja se Maxxy spremam u Njemacku, negdje krajem mjeseca, a trebao bih posjetiti i prijatelja u Svedskoj.  Jedva cekam da se malo "razletam" po CD-shopovima i hi-fi ducanima. Samo neznam kolika ce mi torba trebati ?

Na vrh
maxxy View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2004 u 09:07

Uzmi veliku torbu!!

Meni je trebala jos veca torba za prospekte, jer sam posjetio i  na Music messe u Frankfurtu.. Bio sam s jos dvojicom prijatelja, i mislim da smo imali +30 kg prospekata kad smo dosli do auta...

***** Maxxy *****
Na vrh
Section1 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Section1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.travanj.2004 u 07:11

Ma sigurno cu naci nekakvu srednju  Joj, o prospektima mi nemoj pricati, jer se u mome ormaru nakupilo ma sigurno preko 100 kg. Mnogi u kuci bi ih voljeli vidjeti na smecu, ali ja nedam.

Meni se ti messe, festovi, bas nedaju, uvijek se nekako zadesim kada nema nista narocito posjete vrijedno, a volio bih na jesen na IFA sajam konzumne i high tech elektronike, s obzirom da idem Berlin. (Nisam cak ni na Love Parade nikada bio) Ali zato ima Saturn, MediMax, WOM, MicroMarkt......

Na vrh
maxxy View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maxxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.travanj.2004 u 07:41

Hm, pa ovdje je bilo dogadanja... Gledati Satriania, a za pola sata pjevaca Tota (zaboravih kako se zove) sa super bandom, na super razglasu (EV) nije lose.. Da ne govorim o opremi koja se mogla vidjeti... I sve to protkano savrsenim njemackim pivom...

Jedini problem je sto u jedan dan mozes obici mozda trecinu onog sto te zanima...

***** Maxxy *****
Na vrh
Helicon View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Helicon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.travanj.2004 u 21:53

Audiofill piše:

Kažite da li se još komu svi?a božanstveni instrumentalni solo u njihovom hitu Why worry.

Da, euveni Knoflerov sentiš, i nakon toliko godina i ma koliko god sladunjav i demode bio, još uvijek kad ga eujem pro?u me žmarci i izmami mi osmijeh na lice.

BTW, dobar je (naroeito drugi dio) za isprobavanje visokotonaca, i odnosa einele-fus u gornjim harmonicima, Knofler je majstor rifova i ukrasa, skoro da nema stvari gdje si ne da malo oduška.....

Na vrh
chilloutm@n-slo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj chilloutm@n-slo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.travanj.2004 u 08:40

ako smo kaod sentisha, dragi moji ljudi onda vam nema spasa ako ne cujete novi komad od grupe :

aural planet : gene!!!!!!!!!!

slusajte i se divite. Sa najnovijeg albuma:

acoustic plantation releases

zelim vam prijatan dan-pozdrav iz slovenije

Na vrh
chilloutm@n-slo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj chilloutm@n-slo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.travanj.2004 u 08:53

Evo vam prilike da ga i vi cujete:

FTP:

194.249.165.154, on port 5550

user: audiofilguest

pasword: guest

I kako se vam svidja?

ftp  server ce bit na volju oko 1 tjedan, zato pozurite za prilikom....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 1509>
  Podijeli temu   

Pređi na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,324 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini & U-Clock
Forum: HIFI komponente ...