Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  123 1510>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Anorgan View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Što slušate?
    Objavljeno: 21.srpanj.2003 u 22:34

Eto - prvi post u ovoj kategoriji, pa da vas pitam:

Što vam je trenutno u vašem CD-Player-u, što vam se svi?a i žašto ste kupili taj CD?

Meni je recimo trenutaeno ovaj CD od HiFi-medie - kompilacija IRME, dobro složen chill-out, vrlo kvalitetan zvuk i paše kao podloga za surfanje;)

Pozdrav

Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2003 u 06:26
Mark knopfler "ulice od filadelfije"
Svira vea par mjeseci, fenomenalan CD!!!
Ima par stvari što te dignu od prve, ostale se doimaju bezveze ali kad ga malo duže slušaš sve ti se uvuku pod kožu, jaaako dobre!
OBVEZATNO POSLUŠATI!
Na vrh
Anorgan View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2003 u 16:23
Knopfler je zakon
Na vrh
Ruspy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ruspy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2003 u 19:38
Ja sam na malo žešaem zvuku, pa naizmjenice tlaeim svoj CD igrae sa novim Hladnim pivom i novim albumom Metallice. Jedan bolji od drugog!
Ovaj post tiskan je na elektroniekom raeunalu i pravovaljan je bez peeata i potpisa
Na vrh
Anorgan View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2003 u 22:22
St. Anger je loš. Meni. I to dolazi od tipa koji je slušao Metallicu, znam sve pjesme napamet, ali poslije St. Angera, više ih neeu pogledati dvaput. Ali to je samo moje mišljenje.
Na vrh
audiofill View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj audiofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2003 u 23:18

Trenutaeno najviše slušam i svima jako preporueujem CD ploeu danskog proizvo?aea zvuenika DALI, sa naslovom "stereo demonstration CD" Ova ploea je sampler  fenomenalno snimljene muzike. Na ploei je eak muzika od crtanog filma pink panther, snimka uživo Keith Don't go-NILS LOFGREN, veoma slušljiva pjesma Stimela-HUGH MASAKELA koja traje više od 8 minuta, legendarna Fever-ELVIS PRESLEY i mnogo toga dobrog.

Dalje preporueujem vrlo dobar CD sampler audio prozvo?aea TAGMcLAREN sa naslovom "test tracks 01" na koji su referenene snimke i za svaku pjesmu piše koji detajli se moraju euti (minutaža i trajanje detajla) na dobrom hifi sistemu.

Obe dvije ploee su lahke za slušanje!  i to svakodnevno

Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.srpanj.2003 u 12:07
To je OK, ali slušaš li što još osim test CD-a, ima na ovom svijetu još glazbe, možda malo manje kvalitete snimke, ali sama glazba vrlo kvalitetna i nije za odbacit!
Ne kužim ljude koji imaju sistem od 1000000XXXXX kn a glazbu slušaju sa 3 test cd-a!?
(ne mislim na nikog odre?eno da se nitko ne uvrijedi)
Ljudi znaju po koji put pretjerati pa se dese gore navedeni extremi.
mislim da je neki optimum imati kvalitetni sistem i kolekciju CD-a u vrijednosti od min. 30% vrijednosti sustava, naravno što je kolekcija bogatija to bolje!
Moj je omjer negdje oko 35% ali u korist CD-a!??
Kakva je kod vas situacija?
Na vrh
audiofill View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj audiofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.srpanj.2003 u 14:32

Originalno postano od strane člana: icon icon napisao:

To je OK, ali slušaš li što još osim test CD-a, ima na ovom svijetu još glazbe, možda malo manje kvalitete snimke, ali sama glazba vrlo kvalitetna i nije za odbacit!

Gore sam naveo dvije ploee koje me trenutaeno fasciniraju, a ne samo koje slušam i ništa drugo. Pa i poeetni post Anorgana pita koju glazbu TRENUTAENO  slušamo

Ja slušam svaku glazbu bez obzira kako dobro je snimljena, a najviše cijenim onu u koju su izvo?aei i sva tehnieka ekipa uložili ogromno truda da su na kraju napravili savršen bezkompromisan proizvod. Takve proizvode rade chesky, telarc, blue note, verve, pa naravno i drugi.

Moja muzieka zbirka vrijedi oko 50% vrijednosti mog hifi sistema koji je srednje klase (još daleko od hiend klase)

Na vrh
wolf View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj wolf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.srpanj.2003 u 00:03
Kako moraš biti pametan da slušaš testni cd. Najvažnija ti je kvaliteta izvedbe kako bi mogao analizirati glazbu? Tebi nije lako !!!!!!!!   Glazba , njen sadržaj služi za uživanje i opuštanje. Muzika stvara ugo?aj , nemožeš uživati ako analiziraš. NE FILOZOFIRAJ!!!!!!!!!!!!!!! 
wolf
Na vrh
Anorgan View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Anorgan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.srpanj.2003 u 00:32

Hmm. Praxiten bi mogao pomoei..... Da, uglavnom ja imam Clive Barkera na CD-u, snimka je katastrofa, snimano valjda sa prastarih vinila, ali mjuza je dobra i volim poslušati, eak daje ugo?aj kao da imam neki stari gramofon. A i vrlo puno muzieara stavlja škripanje ploee na CD, pošto je to ušlo pod kožu.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 1510>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Smaknute frekvencije na Deno...
Forum: Audio komponente