Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Najljepši zvučnici na svijetu

Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
gadafi View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj gadafi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.srpanj.2017 u 23:25
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Gadafi, daj mi objasni što tebi kod mene ne štima, osim što imam krači fitilj za tuđa baljezganja i direktno to napišem?

Sve stima, nego pamtim te kao konstruktivnog člana sa konstruktivnim postovima, ali u duhu tvojih beskrajnih nadyebavanjima sa Appyem, fali mi onaj stari Gaso.

Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Moje isprazno pisanje je rezultat masovne ispraznosti na forumu. Dok smo pisali informativne da ne kazem edukativne i kreativne postove nije se ništa primalo, a niti je admin od svih tih kvalitetnih postova imao ideju napraviti neki fundus u PDFovima. Dam se kladiti da su se iz toga dale izdati dvije tri kvalitetne knjige.
Pošto je forum mnogima mjesto zayebancije, a audio nekakvo polje za zafrkanciju, nadyebavanja i sl. gluposti, i ja sam to poceo shvacati kao zayebanciju a mnogi koji su imali što napisati su odustali.

Malo mi je dojadio diplomatski pristup koji pije puno vremena a rezultira ničim.

Osim toga stava sam da kad bilo tko kritizira nekog drugog prvo mora pogledati kriticki sebe da bi mogao odnosno imao pravo kenjkat po drugima.

Sve jasnomig
Jango Fett:"Latin house je komercijala koja se pušta prije prelaska na narodnjake."
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2017 u 00:40
Nekako mi se cini kako kinezi itekako dobro znaju napraviti stvari koje su im bitne, naposlijetku, u svemiru su, naoruzanje da i ne spominjemo, te su izmedju ostalog od 2008. kao odgovor na krizu u americi, usput sagradili 40 000!? km auto puta....
Ovo o cemu mi pricamo je konfekcija,roba siroke potrosnje, tako se i valjda odnose prema tome....

Inace, Nike patike, kao primjer kvalitete, moze spomenuti samo netko tko ih koristi po dnevnom boravku kao papuce,pa mu shodno tome i traju x godina....a svakako se proizvode u zemljama treceg svijeta... 

Editirao alexatpos - 22.srpanj.2017 u 00:40
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2017 u 11:02
Super su Kinezi. Kupujmo kinesko.

Bajdvej upravo sam ovih dana konačno škartirao jedne drage Nike iz AIR serije, stare valjda 8 godina, nakon ustrajnog nošenja po dnevnom boravku.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.srpanj.2017 u 11:09
Ne razmem čemu neprijateljsvo prema prema PRC  svi doma imamo neakav njihov proizvod ? nije bitno koje kategorije taman i krpetinu za brisanje nečega . Oni su zadatak postavili ko i poreznici ? . Uzimaju na količini komitenata , a ne na tome kolko imaju ? . Boli ih pimpu limpu za onog koji sluša Krella i SF -e , ( sory Appyi ) karikiram . Njima su bitniji oni na kojima će naplatiti 1 dolar ( 1 x 1 0000000 =  1000000  , a 100 x 100 =  10 000 . Znači zakon velikih brojkih ? . Kaj je nima napraviti karikiram ponovo 1 000000 neakovih bušilica ili bilo čega sa 20 % škarta , iovak ak stane buš dobil na garanciju novu ? , osim ak ti stane na Pagu , a ti u nekakvom Baučemu imaš garanciju u Zagrebu ? .Kaj je pjesnik htio reć ? :Audiofilska  zajednica je čudnovata skupina osoba koji se na  još čudnovatiji način odnose prema svojim istomišljenicima i to je dobro da  Pustite kineze , nemremo im ništa ? , a moremo ih eventualno špotati ? obrva
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 206207208
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,355 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Utjecaj različite duljine ka...
Forum: Retro audio