Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zadnji LPi koje ste kupili/dobili/ukrali

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 47>
Korisnik
  Tema Pretraži Tema Pretraži  Opcije teme Opcije teme
Jethro View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jethro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 20:34
Ovo je upravo danas došlo doma...

i

a ovo je u dolasku

Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 21:49
Danas, 7" single "Ghost Town" od The Specials.

b.u.b.

Editirao b.u.b. - 05.rujan.2008 u 21:58
"If it ain't one thing it's a motherf**kin nother."
-Snoop Dogg
Na vrh
Vedran View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 23:22
Jao B.u.b. opet provokacije. Gdje si to upiknuo? Ziher nije u Nami.

Editirao Vedran - 05.rujan.2008 u 23:23
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 23:31
    Zakon ljudi :)

@ Joby - kakav off, nema off-a. Sve je to dio vinil worshipa

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 23:38
Inače - Vedran, ovo što se tiče digitalnog zvuka LPa, nažalost većina LPa danas je jednostavno transfer na vinil onoga što je već degradirano na digitalno. Zato je najbolji način kupnja izvornih izdanja iz 60ih, 70ih.

Jedina tri starija full originalna first pressinga koje imam su:

Na vrh
Vedran View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 23:53
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Inače - Vedran, ovo što se tiče digitalnog zvuka LPa, nažalost većina LPa danas je jednostavno transfer na vinil onoga što je već degradirano na digitalno. Zato je najbolji način kupnja izvornih izdanja iz 60ih, 70ih.

Slažem se, zato sam i sretan što mi glavninu kolekcije čini stari punk s kraja sedamdesetih i početka osamdesetih. To mi je i jedini gušt, izuzev novih singlova kojih nema na Cd-u, imati na vinilu.
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.rujan.2008 u 23:58
Originalno postano od strane člana: Vedran Vedran napisao:

Slažem se, zato sam i sretan što mi glavninu kolekcije čini stari punk s kraja sedamdesetih i početka osamdesetih. To mi je i jedini gušt, izuzev novih singlova kojih nema na Cd-u, imati na vinilu.

Zakon...

Kad smo kod punka, ja nedavno nabavih:

2xLP; 45RPM; 180g

"Audiofilsko izdanje punk ploče"

Editirao popol_vuh - 05.rujan.2008 u 23:59
Na vrh
Vedran View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.rujan.2008 u 00:08

Originalno postano od strane člana: Vedran Vedran napisao:

Zakon...

Kad smo kod punka, ja nedavno nabavih:

2xLP; 45RPM; 180g

"Audiofilsko izdanje punk ploče"

Jao sad si me podsjetio. Preseravao sam se s tom pločom u drugom razredu srednje škole posudivši je od prijatelja iz Kutine. Problem je bio što nisam nikoga time šarmirao jer malo je tko čuo za Crass tj. za Bullshit Detector s istog labela. Inače to je zvučalo tragično. Da li i audiofilsko izdanje to dovoljno emotivno prenosi?
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.rujan.2008 u 00:23
    Apsolutno! Kako bi Crass zvučao nego očajno snimljeno. Ali to je doista zanimljivo...pokušati napraviti vrhunsko izdanje koje će pokazati koliko je sjebano nešto snimljeno. Naravno, poprilično sam siguran da bi svi članovi crassa ovako nešto naveliko popljuvali, jer se u ovako nešto unosi posredovanje genuino sjebanog zvuka u obliku ušminkanog pokušaja prijenosa takvog zvuka, te se u tom procesu gubi autentičnost. Nešto kao kada diesel prodaje kak'ti zdrapane traperice. Smijurija.

No, unatoč ovom filozofskom kretenizmu, volim Crass imati na pločama ikoje vrste.

Editirao popol_vuh - 06.rujan.2008 u 00:27
Na vrh
Vedran View Drop Down
HiperAktivan
HiperAktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.rujan.2008 u 01:08

Apsolutno! Kako bi Crass zvučao nego očajno snimljeno. Ali to je doista zanimljivo...pokušati napraviti vrhunsko izdanje koje će pokazati koliko je sjebano nešto snimljeno. Naravno, poprilično sam siguran da bi svi članovi crassa ovako nešto naveliko popljuvali, jer se u ovako nešto unosi posredovanje genuino sjebanog zvuka u obliku ušminkanog pokušaja prijenosa takvog zvuka, te se u tom procesu gubi autentičnost. Nešto kao kada diesel prodaje kak'ti zdrapane traperice. Smijurija.

No, unatoč ovom filozofskom kretenizmu, volim Crass imati na pločama ikoje vrste.

Uh radostan sam, dobili smo još jednog koji je većim postotkom glazbofil doli audiofil.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 47>
  Podijeli temu   

Pređi na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini & U-Clock
Forum: Uradi sam