Ispiši stranicu | Close Window

Sansui kutak

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Hi-Fi
Ime foruma: Retro audio
Opis foruma: Povijest Hi-Fi-a.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=10508
Datum ispisa: 26.ožujak.2019 u 15:27
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Sansui kutak
Objavio: Kale
Tema:: Sansui kutak
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 21:44
    Posto je thread Dobre SH prilike narastao do neslucenih granica, a posto je u toj temi bilo dosta zastupljenosti audio proizvoda gore navedene tvrtke, radi boljeg snalazenja, predlazem da se dobre SH prilike proizvoda tvrtke Sansui postaju ovdje.

Postao dobri.dobri

Iz knjige Harukija Murakamija, Kafka na žalu:

"Usred sobe, gdje se čini da je vrijeme stalo, nalazimo stari stereo Sansui. Pokriven je tankim slojem prašine, reklo bi sa da je u dobrom stanju, iako je moralo proći više od dvadeset pet godina od kad je bio suvremena audio oprema. Cijeli uređaj sastoji se od prijamnika, pojačala, postolja i zvučnika za police s knjigama. Nalazimo također zbirku starih LP-a, većinom pop-muzika šezdesetih godina - Beatles, Stones, Beach Boys, Simon & Garfunkel, Stevie Wonder. Oko trideset albuma, sve skupa. Neke vadim iz omota. Tko god ih je slušao, dobro je na njih pazio, jer nigdje nema ni traga plijesni ili ogrebotini.

[...]

Odvlačimo stereo i ploče u moju sobu. Brišemo prašinu, uključujemo u struju, povezujemo gramofon i pojačalo, okrećemo prekidač. Na pojačalu se upali malo zeleno svjetlo i postolje se počne okretati. Provjeravam glavu i vidim da ima još pristojnu iglu, zatim vadim crvenu ploču "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" i stavljam je na postolje. Počinje svirati poznati uvod na gitari. Zvuk je mnogo čistiji nego što sam očekivao.

- Japan ima svojih problema - kaže Oshima smiješeći se - ali zbilja znamo praviti dobre zvučne sisteme. Ova stvar nije rabljena stoljećima, ali još sjajno zvuči.

Slušamo album Beatlesa neko vrijeme. Kad se usporedi s verzijama na CD-u, zvuči kao sasvim različita muzika."

-------------
Alkohol je jedan od glavnih uzročnika prometnih nezgoda, i zato odgovorno ponašanje u prometu isključuje prisutnost alkohola u organizmu vozača motornih vozila

Odgovori:
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 21:51
    A sto se tice tube Sansuia, http://page3.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/c194709248 - EVO jednog na snizenju na yahoo Japan, uzmite danasnji tecaj Japanskog jena, i pomnozite sa trazenom cifrom, i

Objavio: gord
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 21:59
Evo ti Kale  tog i u Americi sa malo slikica.No ovaj ko da je bio u nekom podrumu 30 god.Vidi koliko ruzine u unutrašnjosti a tip traži za početak 1350 $.Moš si mislit što  će ga neko kupiti ...
http://cgi.ebay.com/Sansui-AU111-tube-amp-KT66-6L6-jbl-value-Mullard_W0QQitemZ120365360642QQcmdZViewItemQQptZVintage_Electronics_R2?hash=item120365360642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318 - http://cgi.ebay.com/Sansui-AU111-tube-amp-KT66-6L6-jbl-value-Mullard_W0QQitemZ120365360642QQcmdZViewItemQQptZVintage_Electronics_R2?hash=item120365360642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318

-------------
"Ako prestanem vjerovati u snove,život više neće imati smisla.To je razlog zašto ću i dalje težiti snovima sve dok ne umrem." Soichiro Honda

Objavio: altair
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:02
Originalno postano od strane člana: gord gord napisao:

Evo ti Kale  tog i u Americi sa malo slikica.No ovaj ko da je bio u nekom podrumu 30 god.Vidi koliko ruzine u unutrašnjosti a tip traži za početak 1350 $.Moš si mislit što  će ga neko kupiti ...
http://cgi.ebay.com/Sansui-AU111-tube-amp-KT66-6L6-jbl-value-Mullard_W0QQitemZ120365360642QQcmdZViewItemQQptZVintage_Electronics_R2?hash=item120365360642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318 - http://cgi.ebay.com/Sansui-AU111-tube-amp-KT66-6L6-jbl-value-Mullard_W0QQitemZ120365360642QQcmdZViewItemQQptZVintage_Electronics_R2?hash=item120365360642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318
Bojim se da si krivo procijenio ... neki vec zacijelo bidaju za ovo pojacalo ... Kale? Erdene? Nesto ste utihnuli?!

Objavio: Jethro
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:04
Originalno postano od strane člana: Kale Kale napisao:

Posto je thread Dobre SH prilike narastao do neslucenih granica, a posto je u toj temi bilo dosta zastupljenosti audio proizvoda gore navedene tvrtke, radi boljeg snalazenja, predlazem da se dobre SH prilike proizvoda tvrtke Sansui postaju ovdje.

Bravo Kale Majstore!
Sad napokon imamo vrhunski Sansui dojavni sustav.

-------------
Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:08

Shipment za RH je 250$ i za ukupno 1.600$ imaš amp kakav nema u regiji.

-------------
Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:10
    A samo kao ilistraciju, evo jednog fantasticno ocuvanog primjerka http://page18.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/w34184471 - AD-D11 u silver verziji, koja se inace nikada nije pojavila van Japana.
da bi ipak ostlo par slika nakon zavrsetka aukcije o ovoj vrlo rijetkoj inacici pojacala, evo nesto i samostalnih slika:

-------------
Alkohol je jedan od glavnih uzročnika prometnih nezgoda, i zato odgovorno ponašanje u prometu isključuje prisutnost alkohola u organizmu vozača motornih vozila

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:14
Jethro svaka čast tubama  al ja idem na ovo.

Sredio sam  period 1975-1980 ,sad ide na 1988-1990, i za šlag 1995-1999. Pa nek žena misli da sam puko

-------------
"Ako prestanem vjerovati u snove,život više neće imati smisla.To je razlog zašto ću i dalje težiti snovima sve dok ne umrem." Soichiro Honda

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:14
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

Bojim se da si krivo procijenio ... neki vec zacijelo bidaju za ovo pojacalo ... Kale? Erdene? Nesto ste utihnuli?!

A bogme, ja cu se malo smiriti, carinici u Splitu su me vec dobrano zapantili, kad me vide da preuzimam NOS djelove, odmah me pitaju: "Ali se Sansui opet pokvario, pa sto ga ne prodate kad se tako cesto kvari, mogli ste do sada kupiti nesto i novo, koliko ste potrosili" - ZAVRSEN CITAT

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:17

A bogme, ja cu se malo smiriti, carinici u Splitu su me vec dobrano zapantili, kad me vide da preuzimam NOS djelove, odmah me pitaju: "Ali se Sansui opet pokvario, pa sto ga ne prodate kad se tako cesto kvari, mogli ste do sada kupiti nesto i novo, koliko ste potrosili" - ZAVRSEN CITAT
Reci im da si bacio onaj stari i da ovog (jos starijeg) uzimas jer ima manje dijelova ... samo ces lampe morati narucivati ... 

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:17

Sredio sam  period 1975-1980 ,sad ide na 1988-1990, i za šlag 1995-1999. Pa nek žena misli da sam puko

A moj gord, imam prijatelja slovenca, da mu vidis kolekciju, pa bi na g*zicu , samo sto ja znam jedan G22000, dva ili tri G9000, isto toliko G8000, pa G7000, pa G97000, pa cak i Pioneer SX receivera! To trebas vidjeti!

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:35

A moj gord, imam prijatelja slovenca, da mu vidis kolekciju, pa bi na g*zicu , samo sto ja znam jedan G22000, dva ili tri G9000, isto toliko G8000, pa G7000, pa G97000, pa cak i Pioneer SX receivera! To trebas vidjeti!

Ja mogu razumjeti ljubav prema nečemu ali ovo je za mene Kale  ipak malo previše.... čemu toliko istih uređja.Pa mi smo prema njemu bebe

-------------

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:53

Ja mogu razumjeti ljubav prema nečemu ali ovo je za mene Kale  ipak malo previše.... čemu toliko istih uređja.Pa mi smo prema njemu bebe

Evo dio samo te kolekcije:

-------------

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 22:58

.

Čeka se reakcija od dvv.

-------------

Objavio: Supersaša
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:00
Zakaj ovi kaj su samo za japansko tržište svejedno imaju natpise na engleskom?  

Bilo bi zanimljivo imati uređaj sa onim njiihovim znakovima  :)

-------------
I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind

Objavio: Lest
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:06
E došli ste na svoje a,napokon Sansui kutak   

-------------
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -

Objavio: Phil
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:07

Evo dio samo te kolekcije:

Dobra je ova polica, al joj nedostaju siljci

Objavio: Abraxas
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:17
                                  S A N S U I

-------------
RecidivisT          

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:21
Abraxas nešto si mi uranio ( jedno dva tri sata).... smo te razbudili

-------------

Objavio: Abraxas
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:31

Abraxas nešto si mi uranio ( jedno dva tri sata).... smo te razbudili

A ne, slučajno sam okrenul stranicu a kad tamo nova republika!!!

-------------
RecidivisT          

Objavio: Edison
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:32
Mozda ovo odcjepljenje nije bilo dobro. 
Sad ce gadno opasti promet u temi Dobre SH prilike... 

Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:36
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Mozda ovo odcjepljenje nije bilo dobro. 
Sad ce gadno opasti promet u temi Dobre SH prilike... 
Ma daj, ova tema ce zgasnuti ... ako je Ken-dvv-ood i Apparantz ne citaju, koji je gust stavljati linkove na Sansui uredjaje

Objavio: Sten
Datum objave: 21.siječanj.2009 u 23:59

Mozda ovo odcjepljenje nije bilo dobro.   ...
Ma šuti, odlično je. Jedna donekle korisna tema oslobođena je  fetišizma. To uvijek pozdravljam 

-------------
Gamut CD3-->MF M6 PRE-->YBA Passion 400-->Soltanus Cricket
Support: SolidTech Radius
IC:Sumić SCBH(x2) - LC:Siltech LS110 mkII - MC:Marohei Maduro S(x5)

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 00:07
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Ma šuti, odlično je. Jedna donekle korisna tema oslobođena je  fetišizma. To uvijek pozdravljam 

A sto se onda vrzmas ovdje u fetish threadu?  

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 00:12

Aaahhh, ovo je valjda primjer te kulturne komunikacije koju zazivas? Upadnes u temu i prozoves sve sudionike fetisistima?

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 00:15

A sto se onda vrzmas ovdje u fetish threadu?  

Uvijek me je zanimala duševna patologija

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 00:19

Aaahhh, ovo je valjda primjer te kulturne komunikacije koju zazivas? Upadnes u temu i prozoves sve sudionike fetisistima?
 Da, nije bilo potrebe za tako nečim. Sam naziv teme je i više nego dostatan 

-------------

Objavio: eradoncic
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 08:24
Predlažem Kaleta ili tražimo dobrovoljca moderatora - samo za ovu temu.
Bananje bez opomene svakog ko remeti postavljeni red.
Bit će ovo prava Sansui Republika po našim pravilima

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 08:28

Sam naziv teme je i više nego dostatan 

A kaj bi ti, "Sansui loše SH prilike" ?
Nema takvih

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 08:36
Originalno postano od strane člana: eradoncic eradoncic napisao:

A ne, ne Erden! Sorry ali se ne slazem s time, pa valjda ne zelis da budem ko Putin u Rusiji! Neka se cuje gals naroda, ne bojim se! Ali ovih par talibana me ne zabrinjavaju! Mi cemo prihvatiti demokratske odnose u nassoj temi!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 08:38

A ne, ne Erden! Sorry ali se ne slazem s time, pa valjda ne zelis da budem ko Putin u Rusiji! Neka se cuje gals naroda, ne bojim se! Ali ovih par talibana me ne zabrinjavaju! Mi cemo prihvatiti demokratske odnose u nassoj temi!

A, dobro onda -  Demokratska republika ne zvuči loše.

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:16
Yep, Democratic Republic of Sansui!
Sad kad smo se dogovorili oko naziva i načelnog ustroja moramo još odlučiti o flegu. Ak netko ima pri ruci nek izvjesi sve logače pa ćemo izabrat najbolji

-------------

Objavio: Apparatus
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:19
Ajde, samo nek nije monarhija.
Kaleta za predsjednika, Erdena za premijera!

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura

Objavio: sstrsat
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:25
Ne zaboravite izabrat cuvara drzavnog pecata. Ki je vidil drzavu bez toga.

-------------
krepat ma ne molat

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:30
Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Ne zaboravite izabrat cuvara drzavnog pecata. Ki je vidil drzavu bez toga.

Da, to je bilo genijalno i bilo bi urnebesno da nije žalosno i skupo. Kako se ono zvao lik? Ivan Milas? Sjedi faca fino u uredu i kad mu netko dođe i veli: "Daj pečat!", on odgovara: "Ne dam!". I tako svakog dana. I fino za to pobere 15 soma kuna plaće mjesečno. Nemreš vjerovat. Koji Zanzibar ?...

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:48
    Ala, ala!! Ne offtopicarite u ovoj temi! Nemojte da suspendiran ustav, i uveden izvaredno stanje!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:48
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Misliš, carevina
- Kale-hito
- Erden-San

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:50

Misliš, carevina
- Kale-hito
- Erden-San
 Si namjerno zaboravio na Gashu?

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 13:58
Originalno postano od strane člana: Jethro Jethro napisao:

Misliš, carevina
- Kale-hito
- Erden-San
 Si namjerno zaboravio na Gashu?

Ma nisam, ali kad apstinira - kako ćemo birati čovjeka u odsustvu

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 14:08
Gašo- dopredsjednik u egzilu.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 14:46
    Erdene, jel vidis da je ovaj Appi provokator, oce nam sabotirati temu!
A samo neka vidin da pocne falit one svoje vitage shkatule, te treba 1kW da prosviraju, te ne 1 nego 2, pa koji su to zvucnici da bi culi cili spektar moras imati 6 Sansui Alpha pojacala spojenih paralelno da prosviraju!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 14:52

A samo neka vidin da pocne falit one svoje vitage shkatule, te treba 1kW da prosviraju, te ne 1 nego 2, pa koji su to zvucnici da bi culi cili spektar moras imati 6 Sansui Alpha pojacala spojenih paralelno da prosviraju!
Kako je krenuo, trazit ce se MW pojacala ... prica se da se Elektra Bjelovar vec priprema ...

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 14:58

Ma ništa se ti Care ne uzbudjuj, oni krišom kupuju Sansui, fale neke tamo Marantze, i uživaju doma potiho 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 15:00

[QUOTE=Kale]    

Kako je krenuo, trazit ce se MW pojacala ... prica se da se Elektra Bjelovar vec priprema ...

Kad je ono konferencija o novim nuklearkama? Čujem da bude jedna pored Drave...

BTW...čuo sam da te Extreme jako dobro reproduciraju 50Hz sinusni signal, a drže 230VA

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 15:02

Kad je ono konferencija o novim nuklearkama? Čujem da bude jedna pored Drave...
Ma htjeli ici na neke vjetroelektrane, ali kad su uzeli u obzir ova pojacala, dobili su da bi raspon lopatica bio toliki da bi mogli pomaknuti Zemlju ... sad se razmatra nuklearka u Apparatusovom dvoristu ... ili ... preseljenje u drugu galaktiku :-)))

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 15:18
    A vidis, zapravo, sad kad mi se film vrati, Appi je kaza da preuredjuje kroviste za svoje Extreme. Ja mislija da on uredjuje u krovistu slusaonicu, kad sad mi je jasno, on dovodi novi prikljucak gradske mreze u kroviste! Ajde Appi, ajde kazi nam koliko si zakupija snage u Elektre, ali samo iskreno!!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 15:46

U da, jadni... Specijalno ću vam ja sabotirat temu.
Nisu vintage jer su stare samo 10 godina. I ne treba im kilovat. Treba im 200W da bi svirale punim plućima i još 200W za tranzijente i kad se(svako) malo zaboravim. Ukupno 400 i ja hepi.
I ne spaja se na to tamo nekakav Sansui.

-------------

Objavio: Lest
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 16:09
Eh da Japanci skuže ovaj forum,mislim da bi bilo na ebyu oznaka "Ship Croatia only"

-------------
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:07
Pošto Gašo više ne želi za neko vrijeme biti aktivan, zamolio me je da vam proslijedim njegovo mišljenje i iskustvo glede Sansuija; kome je namijenjen, skužit će...

Dakle, ide  c/p:

Pošto sam se isključio iz kolektiva zvanog audiofil forum a tu i tamo virnem što se piše zamolio bi te da poručiš u moje ime svim Sansuiljupcima i onima koji još to nisu da su se bez obzira na starost,vrhunski očuvana ili obnovljena top Sansui pojačala pokazala kao zvučno vrhunske naprave.

Upravo sam ovih dana preko vrhunskih modernih zvučnika spoznao sve kvalitete jednog takvog primjerka. Zvučnici bazirani na keramičkim driverima poptu Marten Duke-a upravo brilijantno pokazuju sve kvalitete jednog Sansuia kojeg savršeno nadopunjuju.

Simbioza elektroakustičnih pretvarača velike brzine i niskih izobličenja te vrhunskog Sansui pojačala koje zadržava visoku transparentnost, lakoću izvedbe uz bogat timbar čini izuzetnu kombinaciju koju velika večina modernih integriaca može samo sanjati.

Mislim da ova kombinacija prednjači svim kombinacijama u kojima su zvučnici bazirani na papirnatim, plastičnim ili metalnim membranama.

Savršen spoj tridesetgodišnje razlike.

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:10
A eto, Gaso je nasao zvucnike za vas "Sansui showdown" u klubu ... sad jos treba nekoga nazicati par za jednu vecer ...

Objavio: Aquarius
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:43

Pošto Gašo više ne želi za neko vrijeme biti aktivan, zamolio me je da vam proslijedim njegovo mišljenje i iskustvo glede Sansuija; kome je namijenjen, skužit će...

Dakle, ide  c/p:

Pošto sam se isključio iz kolektiva zvanog audiofil forum a tu i tamo virnem što se piše zamolio bi te da poručiš u moje ime svim Sansuiljupcima i onima koji još to nisu da su se bez obzira na starost,vrhunski očuvana ili obnovljena top Sansui pojačala pokazala kao zvučno vrhunske naprave.

Upravo sam ovih dana preko vrhunskih modernih zvučnika spoznao sve kvalitete jednog takvog primjerka. Zvučnici bazirani na keramičkim driverima poptu Marten Duke-a upravo brilijantno pokazuju sve kvalitete jednog Sansuia kojeg savršeno nadopunjuju.

Simbioza elektroakustičnih pretvarača velike brzine i niskih izobličenja te vrhunskog Sansui pojačala koje zadržava visoku transparentnost, lakoću izvedbe uz bogat timbar čini izuzetnu kombinaciju koju velika večina modernih integriaca može samo sanjati.

Mislim da ova kombinacija prednjači svim kombinacijama u kojima su zvučnici bazirani na papirnatim, plastičnim ili metalnim membranama.

Savršen spoj tridesetgodišnje razlike.

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:48
Isključio se iz kolektiva, ali viri i šalje poruke preko Erdena. Koma.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:50
Zvucnici koji ne trebaju kW da prosviraju? Koma! 

p.s. Fakat Gaso, jesi se vise odljutio ... vidis da ti falimo ...

Objavio: Aquarius
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:50

Isključio se iz kolektiva, ali viri i šalje poruke preko Erdena. Koma.

Ko kakva sissy.

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:53
Originalno postano od strane člana: Aquarius Aquarius napisao:

Ko kakva sissy.

Pa da. Hej Gašo, ti si sissy little girl.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 17:56

Zvucnici koji ne trebaju kW da prosviraju? Koma! 

Fali milimetar da objavim tvoje ime, prezime, adresu (uključujući i broj stana), tip brave na ulaznim vratima, raspored kretanja ukućana i popis kompletne opreme koju se isplati popaliti.

-------------

Objavio: zeka
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 18:08
Dobio sam na poklon od prvog vlasnika Sansui AU-719, koliko sam video ništa nije dirano unutra, samo malo šuška pot (verovatno od dugog stajanja i neupotrebe).
Interesuje me kolika je sada vrednost takvog komada?

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 18:22
Dobro došao u naš mali Klub fetišista...
Medjutim, po pravilima, zabranjeno je prodavati Sansui ako nemaš bar još jednoga kužiš?
KAko to misliš - dobio ga, a sad bi odmah cijenu i prodao
Inače te moramo prijaviti Kale-sanu 

Objavio: ziki
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 18:24
Kad nešto dobiješ , ne smiješ prodati. Jedino poklanjanje dalje ide u obzir. 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 18:32

Fali milimetar da objavim tvoje ime, prezime, adresu (uključujući i broj stana), tip brave na ulaznim vratima, raspored kretanja ukućana i popis kompletne opreme koju se isplati popaliti.

Morat cu provjeriti na koju se najmanju vrijednost moze podesiti limiter ... pa ti spajaj te kvrge na 100W prikljucak 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 18:39
Originalno postano od strane člana: zeka zeka napisao:

Dobio sam na poklon od prvog vlasnika Sansui AU-719, koliko sam video ništa nije dirano unutra, samo malo šuška pot (verovatno od dugog stajanja i neupotrebe).
Interesuje me kolika je sada vrednost takvog komada?

Kao ponosni vlasnik jednog au-717 konstatiram da je vrijednost tvojeg primjerka za -2 manja od mog, a moj je neprocijenjiv

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 20:09

Ma nece ovo trebati... Vidim da nisi pratio novosti zadnje vrijeme...

Mislim da "naftas" sad ima vrlo cistu struju iz vlastitih generatora... 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 20:13
Kale će popizdit. Morat će otvorit temu: Sansui dobre SH prilike MkII. Kao da će mu to nešto vrijediti.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 20:17

Dakle, ide  c/p:

Ne dajte se navući. To je Erden nesto smutio... Nije ono Gašino pismo, nema pravopisnih grešaka, i nije ni jednom falio č i ć...    

Inace, bilo bi lijepo da se Gašo vrati, a ne da samo "tu i tamo virne".
Gašo, vrati se! Skuvali smo ti paštašutu... 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 20:19
Što se ima vraćat kad je stalno tu. Samo je odlogiran.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 20:26
    Ajme meni na sto lici ovo!!! Jadna mi majka!!! Koliko oftopicarenja!!!

Ajde da bar pokusam izvest temu na pravi kolosjek; evo ovo je bila zaista dobra Sansui SH prilika, http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290291098469 - Sansui G801 receiver istina im poteskoca, ali je zato cijena skroz OK!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:09
    BTW, ovo isto spada u temu, jer je zaista bila dobra prilika da sam uhvatio NOS ploce za Sansui G9000 ili G901 receiver.

Ploce su nove i nikad koristene! A idu u ovaj moj G901DB!

-------------

Objavio: barica
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:12
vrijedi li ovo ?
au 666

-------------
EAD dsp 7000 seria II dac , Aq Jaguar , Exposure 3010S , Neotech solid core , ProAc Respons one SC

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:18
Originalno postano od strane člana: barica barica napisao:

vrijedi li ovo ?

au 666

Uuu, za uredjaj star preko 35 godina, prekrasno je ocuvan!! A Barica, ne pita se u Sansui threadu jel vrijedi to, nego koliko to vrijedi!!!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:18

au 666

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:22

vrijedi li ovo ?

au 666

Uuu, za uredjaj star preko 35 godina, prekrasno je ocuvan!! A Barica, ne pita se u Sansui threadu jel vrijedi to, nego koliko to vrijedi!!!

sorry

-------------
EAD dsp 7000 seria II dac , Aq Jaguar , Exposure 3010S , Neotech solid core , ProAc Respons one SC

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:23

au 666

kak su bookshelf-i ?

-------------

Objavio: dacho
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:24

Rijetka prilika da se ubode i CD iz iste serije!!

http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?ampstran&1235077432&/Sansui--Alpha-907xr---917xr--c - http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?ampstran&1235077432&/Sansui--Alpha-907xr---917xr--c

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:28

kak su bookshelf-i ?

Nemam pojma. Nemam ti ja to.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:34

kak su bookshelf-i ?

Nemam pojma. Nemam ti ja to.

a oni cosinus fiber ?

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:48
Je si li Kale snimio onaj tvoj gramofon na Njem.eBay-u?Ode za pristojnu lovu , a ako je ko sa slike onda je doslovno ko nov.Mislio sam da će ić za veću šušku.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:58

Je si li Kale snimio onaj tvoj gramofon na Njem.eBay-u?Ode za pristojnu lovu , a ako je ko sa slike onda je doslovno ko nov.Mislio sam da će ić za veću šušku.

Nisam, nisam...

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 21:59

Dakle, ide  c/p:

Ne dajte se navući. To je Erden nesto smutio... Nije ono Gašino pismo, nema pravopisnih grešaka, i nije ni jednom falio č i ć...    

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:06

Nisam, nisam...

Ode za  279€  a vidi kako je očuvan.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:07
Dapo, dobro si dopunio naslov teme.
To su fetišisti, a ne ja.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:08

Dakle, ide  c/p:

e jeste spaljeni do jaja

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:10

Ode za  279€  a vidi kako je očuvan.

A zapravo je ko nov! Pa i nije skupo otisao, kad ga ovako gledam u punom sjaju!!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:14
Evo vam jednog 717
Sansui AU-717

http://www.springair.de/d_35017_Sansui_AU_717215035.htm">

schwarz, 2 x 150 Watt, Anschlüsse für 2 x Phono MM, 2 x Linel, 2 x Tape, Vor-/Endstufe auftrennbar, 2 Paar LS-Anschlüsse, Klangregler mit umschaltbaren Einsatzfrequenzen. Modifiziert mit bess**m Anschlussterminal für 1 Paar LS. Inlandsversandtarif: 19,50,- Euro. Auslandsversandtarif: siehe unter Rubrik Lieferbedingungen. Ehemaliger Listenpreis: n. bek.,- Euro. (I)(D)

http://www.springair.de/d_35017_Sansui_AU_717215035.htm">

http://www.springair.de/vollverstaerker_4.htm#top - ^

EUR 449.00
Menge: < = size=3 value=1 name=38>

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:15
Originalno postano od strane člana: dacho dacho napisao:

Rijetka prilika da se ubode i CD iz iste serije!!

http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?ampstran&1235077432&/Sansui--Alpha-907xr---917xr--c - http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?ampstran&1235077432&/Sansui--Alpha-907xr---917xr--c

Ovo je zaista rijedak komplet, samo pitanje da li bi to radilo kod nas, naime Ameri znadu kupovati u Japanu a kako je njihova AC voltaza priblizna japanskoj, to radi bez problema, ali u nas na 230, jok!

Objavio: Dapo
Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:15

Ja sam do otvaranja ove teme mislio da si ti fetišista. Ma ti si mala beba naspram ovih "samzujevaca"!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:19
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Ja sam do otvaranja ove teme mislio da si ti fetišista. Ma ti si mala beba naspram ovih "samzujevaca"!

Aa ne bi ti ovo radija da je sa nama sad Gasho, sad kada je on otisa, razmavali ste se!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:21

A kaj se ti javljaš...tvoje bajadere/griotte ne budu nikad imali niti ovakvu temu

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:23

Aa ne bi ti ovo radija da je sa nama sad Gasho, sad kada je on otisa, razmavali ste se!

Tako je - Gašo, vrati s se drugim nickom!
Mi ćemo ti editirat č i ć da te ne skuže dušmani 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:33

Simpaticno je kako ste bas ti i Apparatus najglasniji u "prozivanju" ... citaj sto pisem, ne gledaj sto radim
Btw, nemoguce kako je sad slatko offtopicariti u Kaletovoj temi. U staroj "SH-opcenito" nije mi bio ni upola toliki gust ...

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:37

Kakav je to klub bez e-mail adrese?

mailto:sansui.club@yahoo.com - sansui.club@yahoo.com

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:38

A kaj se ti javljaš...tvoje bajadere/griotte ne budu nikad imali niti ovakvu temu

http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=149&postdays=0&postorder=asc&start=0 - Tko kaže !

Tako je - Gašo, vrati s se drugim nickom!
Mi ćemo ti editirat č i ć da te ne skuže dušmani 

Neće vam se Gašo vratit prije 1.8. (tada ističe oklada), inače bi po***io lovu koja bi završila u mojem đepu.

Gašo vrati se, nije sve u lovi!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:39
Sansui / AU - 11000 (Gebrauchtgerät)

http://www.audiomarkt.de/_markt/uploaded/5718772115_g.jpg">
Click auf Bild -> Originalgröße
Produktgruppe: http://www.audiomarkt.de/_markt/browse.php?id=& - Transistor-Vollverstärker
Funktion: einwandfrei
Optik: guter Zustand
Zubehör: komplett ohne OVP
Farbe: Schwarz
Neupreis:
Garantie: 6 Monate
Preis: 990,00 EUR

Beschreibung: wird im kundenauftrag mit garantie verkauft schönér gebrauchter zustand info www.audioanalog.at

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:41

Neće vam se Gašo vratit prije 1.8. (tada ističe oklada), inače bi po***io lovu koja bi završila u mojem đepu.

Moderator koji se kladi na Forumu ... Jel' lova fiksna ili se smanjuje sto dulje izdrzi? Ako je fiksna, Gaso vracaj se odmah, samo se mucis, a izgubit ces ...

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:44

Moderator koji se kladi na Forumu ... Jel' lova fiksna ili se smanjuje sto dulje izdrzi? Ako je fiksna, Gaso vracaj se odmah, samo se mucis, a izgubit ces ...
Koja je lova u pitanju? Možda možemo skupiti tu cifru za Gašu.

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:51
Dapo, ovakva se situacija obicno naziva "samaranje covjeka koji ima vezane ruke" ... stvarno si karakter sto ove okolnosti ne zlorabis  ... ili postoji small print u tekstu opklade? 

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:51

Lova je fiksna. Da sam znao da će Kale otvoriti ovu temu kladio bi se na puuno više! Ovako, lova je simbolična!

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 22:57
Jel vam odgovara naslov teme? Meni je baš fora sa "dodatkom" "Klub fetišista".
S obzirom da sam danas demokratski  nastrojen  dajem na glasanje. Tko je za, a tko je protiv dodatka "Klub fetišista"?

EDIT: Vi se izjasnite, a ja ću sutra zbrojit glasove. Odoh sada malo ubit oko.

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 23:00

S obzirom da sam danas demokratski  nastrojen  dajem na glasanje. Tko je za, a tko je protiv dodatka "Klub fetišista"?
Ako se ostavi klub fetishista, bojim se da ce ovdje biti vise postova o fetishima svih vrsta, nego o vrhunskim [vintage] uredjajima
Zamisli da se netko od tehno-fetishista zabuni pa krene brijati o music serverima ... ili da ljubitelji americkih kW elektrana pomisle da je ovo tema za njih ...

"Sansui kutak" je dovoljno jasno ... ne dovodi do zabune ...

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 23:00

Svatko ima svoj fetiš, samo mi ga se ne bojimo javno priznati!
Kad ostali fetišisti doguraju do kluba - nek se slobodno jave - a do tada... 

-------------

Datum objave: 22.siječanj.2009 u 23:06

EDIT: Vi se izjasnite, a ja ću sutra zbrojit glasove. Odoh sada malo ubit oko.

Naslov teme treba biti onakav kako je napisao i pokretač iste.U protivnom krši se autorsko pravo i dotični može tražiti .

-------------

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net