Ispiši stranicu | Close Window

Triode Festival 2012

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Triode festival
Ime foruma: Triode festival
Opis foruma: Domaća verzija Triode Festival-a.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=13023
Datum ispisa: 27.studeni.2020 u 03:13
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Triode Festival 2012
Objavio: sstrsat
Tema:: Triode Festival 2012
Datum objave: 04.svibanj.2012 u 11:11
Kako na ovim stranicama nije bilo teme o TF2012 sigurno dosta ljudi misli da se Triode Festival ugasio ali mogu im reci da on cvrsto ide naprid. Ne, nije se ugasio niti ce se ugasiti samo je stvar u tome da se pripreme i teme oko njega vise ne vode ovdi nego na http://www.diyaudio.com.hr/ - www.diyaudio.com.hr

Ali kako je TF zapoceo na ovim stranicama i kako na ovom forumu ima sigurno jako puno ljudi kojima je zao ca diyeri gotovo vise ne sudiluju u radu foruma, smatram da u neku ruku imam obavezu prema tim ljudima da ih obavistim da ce se 3. Triode Festival odrzati u Bjelovaru u terminu od 11-13/05 2012.

Sve diskusije koje su vodjene oko organizacije 3. TF-a se mogu naci na http://www.diyaudio.com.hr/ - www.diyaudio.com.hr u podforumu "Triode Festival" a direktan link do stranice sa sazetkom svih potribnih informacija o mistu odrzavanja je ovaj http://diyaudio.com.hr/viewtopic.php?f=5&t=766 - http://diyaudio.com.hr/viewtopic.php?f=5&t=766

Svi ljudi dobre volje koje istinski zanimaju cijevna pojacala neka se osicaju pozvanima i dobrodoslima.
Nazalost, moram reci i da ima ljudi koji su TF shvacali ka pucku zabavu i prigodu za opijanje i filozofiranje u pijanom stanju a takvi nisu dobrodosli.

-------------
krepat ma ne molat

Odgovori:
Objavio: harkonen
Datum objave: 04.svibanj.2012 u 11:35
Kao domaćin ove godine, u kratkim ću crtama (opširno je na gore pomenutim linkovima) opisati program 3. TF-a:

- tri odvojene slušaonice sa za sada 15-tak kompletnih setupa koji
će se u njima izmjenjivati 

- okrugli stolovi sa temama vezanih uz stručni dio konstrukcija audio uređaja i predstavljanje DAH-2 kita za samograditelje

- mala burza literature, glazbenih medija, dijelova i mjerne opreme

- sekcija cijevnih pojačala za slušalice dostupna za test sa vašim slušalicama i(ili) izvorima

itd, itd....

Dakle, svi zainteresirani su pozvani i dobrodošli u Bjelovar, ako tko ne
može odvojiti više vremena, preporučio bi dolazak makar u subotu, tada je događaja i izlagača najviše,a atmosfera usijana. Naravno, zbog lampi. :-) 

Gost - konstruktor koji se odazvao i ove godine jest ing. Nikola Vukušić,
svi koji su ga upoznali prošle godine u Umagu, znate da ima što reći....
Vidimo se u Bjelovaru!
Dražen

-------------
Shejtan from Mahala...

Objavio: Joby
Datum objave: 04.svibanj.2012 u 17:29
Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Nazalost, moram reci i da ima ljudi koji su TF shvacali ka pucku zabavu i prigodu za opijanje i filozofiranje u pijanom stanju a takvi nisu dobrodosli.
Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

Gost - konstruktor koji se odazvao i ove godine jest ing. Nikola Vukušić,
svi koji su ga upoznali prošle godine u Umagu, znate da ima što reći....
Momci, malo ste kontradiktorni

Objavio: Edison
Datum objave: 04.svibanj.2012 u 20:39
Bilo bi lijepo da nam se i ove godine pridruze "podupiruci clanovi", nisu samograditelji, ali su bili aktivni na prethodnim Festivalima. Onako na brzinu, mogu se sjetiti Jobyja, admina, Janga, Tihomira... Nadam se da ce se pojaviti i ove godine, a i svi ostali su dobrodosli.

Objavio: Flikoman
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 12:43
Naravno, svi su dobrodošli.

Dobio sam informaciju da će nam se pridružiti i Slovenci, a bome i Talijani. Bit će to nezaboravan vikend i svakako ga nije preporučljivo propustiti.

Vidimo se tamo!

Objavio: Sten
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 13:34
Ozbiljno sam razmatrao doći (poglavito zbog par ljudi koje bih mogao sresti, a i blizu mi je), ali si ipak mislim ...
Žarulje i ja nikako ne idu zajedno, a one su ipak zajednička točka okupljanja, a ja pak uglavnom pišem što na umu to na drumu, tako da ...
Sigurno neće nitko plakati ako ne dođem.

Zapravo sve ovo pišem da vidim kako forum funkcionira preko smartphonea. Komp mi je rasturen zbog radova u kući, i mogu vam reći da ovo skroz fino šljaka. Pogotovo preko Wifi-ja. Komfor nije baš kao preko PC-a, ali kao alternativa je čist ok.
I da, razunjet ću ako mi post nestane iz ovog ili onog razloga.

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 13:46
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Ozbiljno sam razmatrao doći (poglavito zbog par ljudi koje bih mogao sresti, a i blizu mi je), ali si ipak mislim ...
Žarulje i ja nikako ne idu zajedno, a one su ipak zajednička točka okupljanja, a ja pak uglavnom pišem što na umu to na drumu, tako da ...

Sigurno...  

Sten, samo ti navrati, zbog ljudi. Lampe ne moras ni pogledati.

No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. A tamo bi trebalo biti dobrih cijevnih uredjaja. Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...

Vidim ose...  

Objavio: aparatusonitus
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 15:23
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...

Silicijski "samo" trebaju biti napravljeni bez globalne npv za isti efekt.

-------------
Non e mai abbastanza...

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 16:19

No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. 
Je, kak da ne. Ajd to reci Sstrsatu.

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 16:21

Sten, samo ti navrati, zbog ljudi. Lampe ne moras ni pogledati.No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. A tamo bi trebalo biti dobrih cijevnih uredjaja. Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...Vidim ose...    
Volio bih o tome polemizirati, pogotovo jer se ne slažem s navedenim, ali ne bih htio skretati temu.
No, vrlo vjerovatno ću uskoro o tome u nekoj drugoj temi, jer neke tvrdnje, da ne kažem "istine" mi jednostavno nikako ne drže vodu, i to što dalje to manje. Bit će zanimljivo, pretpostavljam .

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 19:40
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. 
Je, kak da ne. Ajd to reci Sstrsatu.

OK. Reci cu mu, ako ces ti biti nazocan kao svjedok...   

Objavio: Kalle242
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 20:54
Sten:
No, vrlo vjerovatno ću uskoro o tome u nekoj drugoj temi, jer neke tvrdnje, da ne kažem "istine" mi jednostavno nikako ne drže vodu, i to što dalje to manje. Bit će zanimljivo, pretpostavljam.

Sto se tice foruma preko smartfona,citanje je ok,pisanje je mucho seprtljavije,sto dokazuje i gornji quote.

Da tako sam i ja nekad mislio,cijevi su dobre eventualno za klasiku i jazz, a zadnje 3 godine sam se recimo skrasio sa cijevno baziranim sustavom koji ne pita puno za glazbeni zanr.

Neznam cemu stereotipi pogotovo me cudi kod iskusnih, vrhunski zvuk se moze sloziti i oko cijevi i trandji,cilj je isti razlika je samo u putu.

Objavio: Apparatus
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:00
183650299002255. put: cefka ne smije zvučati kao cefka, a trandža ne smije zvučati kao trandža. Isto tako trandža ne smije zvučati poput cefke i dakako, obrnuto. Ako je tomu tako, onda je to ćesme a ne audio i treba ga razbiti lopatom. Već sam samome sebi dosadan.

Ko kad mi je prije nekoliko godina jedan viđeniji audiofil rekao: Apparatus, slušao sam C-J amplifikaciju Premier klase i to uopće ne zvuči kao cijev. Guten morgen.

-------------
https://youtu.be/j__CmgyKwmc" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, KEF Model 101 Reference, Audioperformance Media Player...

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:08
Kod mene ne prolazi da je neka komponenta ili ustroj ili bilo što slično bolje ili lošije za neku vrst glazbe.
I sve to skupa nema veze sa stereotipima, već s onim što sam čuo i što smatram da je najbliže živom zvuku.

No, dosta, stvarno nije mjesto niti fer prema Festivalu, bit će tema pa ćemo se tamo "poklati" kako spada.

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:18

Kod mene ne prolazi da je neka komponenta ili ustroj ili bilo što slično bolje ili lošije za neku vrst glazbe.
To isto treba lopatom. Ono, sustav mu je supač za žice i akustaru, ženski vokali zvuče bajno, al nemre rokijat. Drugi može rokijat, al mu žice zvuče ko našpanani štrik za veš. Bljak.

-------------
https://youtu.be/j__CmgyKwmc" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, KEF Model 101 Reference, Audioperformance Media Player...

Objavio: Kristijan
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:33
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Ko kad mi je prije nekoliko godina jedan viđeniji audiofil rekao: Apparatus, slušao sam C-J amplifikaciju Premier klase i to uopće ne zvuči kao cijev. Guten morgen.
Možda je slušao neke solid state premiere? Ili je možda gluh?

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:55

Cefka, kume, cefka. Al ne zvuči ko cefka. I čuje ko šišmiš.

-------------

Objavio: Flikoman
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:56
Dečki, možete ovdje polemizirati i raspravljati koliko god želite, ali u Bjelovaru to možete čuti i uvjeriti se iz prve ruke.

Čemu da to sve ostane crno na bijelo kad se možemo lijepo podružiti i uživo raspravljati o tome? Nedokučivo mi je da netko nije sposoban razmišljati 'out of the box' i reći, mrzim cijevke, mrzim tranzistore.

Stoga, vidimo se u Bjelovaru.

Poštovanje

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 22:59
U Bjelovaru? Gdje je to?

-------------

Objavio: syss
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:10
kao mali sam naučio tu lekciju od starijih da je "ovo svira odlično xyz žanr" bulšit totalni... nešto kao i susjedni jitter procesora thread :)

Objavio: Khadgar2007
Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:26

U Bjelovaru? Gdje je to?

Vraže, da ti nije palo na pamet da se ne pojaviš barem onako u prolazu. Ima nas koji još nismo upoznali najvećeg potrošača stuje u okolici Bjelovara.

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:35

Baš nešto razmišljam da se uopće ne pojavim.

Kakva potrošnja sinko? Namam ja Krell EVO600 mono blokove. Ovo moje je ovčica.

-------------

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:40

U Bjelovaru? Gdje je to?

Blizu Virovitice... Sten zna gdje je Bjelovar pa ce ti objasniti... 

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:43
Virovitci...ca? A gdje je tek to? Nikad čuo.

-------------

Datum objave: 06.svibanj.2012 u 23:49
A tako... markirali smo zemljopis?
Sad ce ti Vedran objasniti neke stvari... poravnat ce te Atlasom...  

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 00:20
Poravnati će ga svi oni nositelji XXXL majici koji će se pojaviti na Tiode festivalu. 

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 08:24

Kad sam imao prilike poslušati takvu amplifikaciju, samo sam rekao "Ne hvala, ne treba". Količina smeća koju je kombinacija ispuštala u zvučnike bez ikakvog signala je bila zaprepaščujuća. Rekoše da je to praktično normalno.
 Ne znam tko bi tko uopće htio slušpati, kamoli dati onolike novce za to.

Što je nagore to je priča sa cca. 50% cjevaša, u manjoj ili većoj mjeri. Oni
stvarno tihi su prilično rijetki.

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 08:52
Da je samo 50% cjevaša tiho e bome ne znam ča da kažem na to... Sve i jedan na Triode festivalu nije pokazivao znakove smeća na zvučnicima kada nema signala. Ako je to tako ča ti kažeš na tvorničkim uređajima onda baš nemam puno lijepih reći za te proizvođače.

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 08:57

Kad sam imao prilike poslušati takvu amplifikaciju, samo sam rekao "Ne hvala, ne treba". Količina smeća koju je kombinacija ispuštala u zvučnike bez ikakvog signala je bila zaprepaščujuća. Rekoše da je to praktično normalno.
 Ne znam tko bi tko uopće htio slušpati, kamoli dati onolike novce za to.

Što je nagore to je priča sa cca. 50% cjevaša, u manjoj ili većoj mjeri. Oni
stvarno tihi su prilično rijetki.

Sten, ne znam sto si slusao. Ponekad zna biti malo suma kod cjevnih uredjaja, jer zna koja od lampi biti sumovita... Ali to se cuje tek kad u gluho doba noci zabijes uho u konus zucnika. Ako se sum, ili brum, daju cuti s normalne udaljenosti slusanja, a nema signala, onda tu nesto nije u redu.

Mogu ti reci da ima potpuno "necujnih" cijevnih pojacala. Iz 3-4 koja sam napravio, ne cuje se apsolutno nista dok nema signala.

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 09:05
Odmah da dopunim, kod phono pretpojacala zna biti malo suma, jer je pojacanje veliko, a cijevi znaju malo sumiti. Prakticno je cisto cijevno MC pretpojacalo gotovo nemoguce napraviti, bas zbog ogromnog pojacanja i suma cijevi. Kod MM pretpojacala nije toliki problem.

Ruku na srce, ali i veliki broj tranzistorskih phono pojacala ima nesto suma...

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 10:16
Skoro svaki lampaš ima malo veću količinu šuma od tranđi kad prisloniš uho na tweeter., no sa pozicije slušanja od bar 2-3 m od zvučnika se to naravno ne čuje!

I daj Sten stvarno si neozbiljan sa takvim izjavama, da nisam imao doma i recimo neke bolje tranđe i čuo svašta, još bi i povjerovao!

Stvar je samo uparivanja, svojevremeno sam pokušao ganjati bowerse sa lampašem, pa je zvučalo da ne kažem kako!

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 10:31
 Pa stvarno ne znam kako nekome može pasti na pamet da Bowerse ganja cjevašem

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 10:40
A moraš sve probat... prije nego što ženiš!   

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 10:54

Sten, ne znam sto si slusao. Ponekad zna biti malo suma kod cjevnih uredjaja, jer zna koja od lampi biti sumovita... Ali to se cuje tek kad u gluho doba noci zabijes uho u konus zucnika. Ako se sum, ili brum, daju cuti s normalne udaljenosti slusanja, a nema signala, onda tu nesto nije u redu.
Mogu ti reci da ima potpuno "necujnih" cijevnih pojacala. Iz 3-4 koja sam napravio, ne cuje se apsolutno nista dok nema signala.
Da, ima ih, nisam ni rekao da nema, ali su bili u manjini. Iskreno, sve se iznenadim kad naletim na cjevni uređaj bez čujnog šuma ili bruma.
 Od onog što sam nosio doma jedno 5-6 ih je toliko šumilo i(li) brumilo da ih nisam imao ni volje slušati, već sam ih odmah vratio.
Mogao bih sad navesti koji su točno modeli bili u igri (barem ovi kojih se sjećam), ali ne bi bilo fer prema nekim ljudima, a mislim da baš i nije neophodno.

Inače, nije ni meni problem ako šum ne čujem s mjesta slušanja, ako malo šumi kad priđem bliže zvučniku, ali ako ga čujem, malo ili puno, nema bitnije razlike, bitno da smeta - onda bye, bye ...

Isto tako ne ulazim je li to nešto normalno ili ne (vidim da ne bi trebalo biti, što mi je drago za čuti), je li stvar samo u starim cjevima ili ne, ali nekako prečesto naletim na to, što komponentu, na žalost, automatski diskvalificira.

Koliko sam čuo može biti i zbog prevelikog gaina preampa ili izlaza, ili oboje, ili tako nešto. No, ako i je tako, to mi je opet minus uređaju, jer znači tko zna hoće li šumiti s x ili y komponentom.

Objavio: domany
Datum objave: 07.svibanj.2012 u 19:10

Zapravo sve ovo pišem da vidim kako forum funkcionira preko smartphonea. Komp mi je rasturen zbog radova u kući, i mogu vam reći da ovo skroz fino šljaka. Pogotovo preko Wifi-ja. Komfor nije baš kao preko PC-a, ali kao alternativa je čist ok.
I da, razunjet ću ako mi post nestane iz ovog ili onog razloga.

Sten, čestitam
rashebao si temu radi testiranja svog gadgeta i još nastavljaš umjesto da
se povučeš, smanjiš svoj ego i raspraviš svoje nedoumice u temi koju ćeš
sam otvoriti na vlastiti račun i sa vlastitim ugledom na ovom forumu.

Tema je triode festival u Bjelovaru, imaš nešto smisleno reći osim da nećeš doći?

-------------
'U potrazi za žicom'

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 19:14
Ne, nije to tema. Tema je na nekom drugom forumu. Ovo je samo obavijest. Pa se možeš skulirat.

-------------

Objavio: domany
Datum objave: 07.svibanj.2012 u 19:26

Ne, nije to tema. Tema je na nekom drugom forumu. Ovo je samo obavijest. Pa se možeš skulirat.

Tema jest na ovom forumu i otvorena je od člana sstrsat, ne vjerujem
da je otvorena radi nebuloznih polemika nego radi obavijesti članovima ovog
foruma o događaju koji bi ih mogao zanimati.

Cool
http://www.audiofil.net/forum/member_profile.asp?PF=1838&FID=20 -

-------------
'U potrazi za žicom'

Objavio: Gašo
Datum objave: 07.svibanj.2012 u 19:44
Onda ipak nije tema nego je obavijest koja je postavljena kao nova tema pošto forum nema opciju za stavljanje obavijesti.

Jedini zayeb je taj što nije odmah zaključana.

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2

Objavio: goran st
Datum objave: 07.svibanj.2012 u 19:59
Jedini zajeb je što Sten uvik raz_ebe temu i ne pojavi se na festivalu!

-------------
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Datum objave: 07.svibanj.2012 u 20:12
Eto, naroda. Spalimo Stena na lomači zbog blasfemije. Gad. A i ne hoda po festivalima.

-------------

Objavio: tomislav1
Datum objave: 08.svibanj.2012 u 08:57
dobro je i ovako , bar je tema uvijek pri vrhu pa je svi mogu vidjet , da je zaključana za dva dana bi pala u zaborav

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 11:18
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

dobro je i ovako , bar je tema uvijek pri vrhu pa je svi mogu vidjet , da je zaključana za dva dana bi pala u zaborav

Tocno tako. Tema je pri vrhu, a tko zeli, procitat ce obavijest s pocetka.

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 13:29

Sten, ti si prepametan da pišeš ovakve bedastoće. O'š doć' ak' ja dođem da se skupa fino napijemo i diskutiramo?

Objavio: Eko Eko
Datum objave: 08.svibanj.2012 u 14:12
Nisam ni ja pasionirani cjevoljubac, ali me to nije spriječilo da sastavim jednostavan cijevni preamp kao ulaznicu na TF i zalog tolerancije i ljubavi te slobode, odnosno da uživo upoznam forumaše.
Na prva dva nisam bio, to mi je žao, eto treća-sreća

-------------
oGooglao sam

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 14:43
Također Eko Eko, meni zapravo je svejedno o čemu se radi dok se druži,lemi,dobro zvuči ono ča napraviš itd... Da se organizirao SS festival umjesto Triode ja bi bio na njemu. 

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 14:55
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Također Eko Eko, meni zapravo je svejedno o čemu se radi dok se druži,lemi,dobro zvuči ono ča napraviš itd... Da se organizirao SS festival umjesto Triode ja bi bio na njemu. 

Jel bi to bio neki festival s marsiranjem i dizanjem ruku?   

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 16:53
Edisone, kaj ti je to marsiranje? Nikad čuo.

-------------

Objavio: altair
Datum objave: 08.svibanj.2012 u 16:58

Da nije tifeler, ehm zatipak od "marisanja"?

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 17:01
Samo neka nisu masoni.

-------------

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 17:20

Sten, ti si prepametan da pišeš ovakve bedastoće. O'š doć' ak' ja dođem da se skupa fino napijemo i diskutiramo?

Mislio sam odgovoriti "izaberi jedno", ali mislim si, nisam ljubitelj opojnih sredstava, a i rekoše mi ljudi da si nešto poput ... hmm ... profesionalca u tim stvarima, pa onda baš i ne vidim da sve to skupa može na dobro izići

Objavio: MATIJA
Datum objave: 08.svibanj.2012 u 18:12
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

Da nije tifeler, ehm zatipak od "marisanja"?

da nije masiranje ???

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 18:26

Mislio sam odgovoriti "izaberi jedno", ali mislim si, nisam ljubitelj opojnih sredstava, a i rekoše mi ljudi da si nešto poput ... hmm ... profesionalca u tim stvarima, pa onda baš i ne vidim da sve to skupa može na dobro izići

Sten, ti si kao subatomska čestica elektron.

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2

Datum objave: 08.svibanj.2012 u 19:41

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:22
Apparatus, koliki je taj Bjelovar? Da ne bi http://www.youtube.com/watch?v=Ax8JYmoRhy4 - bilo ...  

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:41
Ajde ti debeli ne serendaj i pojavi se više da se zapijemo ko normalni muževi.

-------------

Objavio: Brico
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:45

Apparatus, koliki je taj Bjelovar? Da ne bi http://www.youtube.com/watch?v=Ax8JYmoRhy4 - bilo ...  

O bože, zaboravio sam i da su postojali ...

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:47
I bolje. Fora je ovaj s firerovskom njuškom.

-------------

Objavio: Brico
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:50
Mene zapravo podsjeća na Nikolu Teslu.

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:55

Ajde ti debeli ne serendaj i pojavi se više da se zapijemo ko normalni muževi.
Zdravkec bu s dečkima na TF-u. Pitanje je dal buš t došel k njima?

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 09:58

Bu dosel. Kaj ne bu...

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 10:28

A kakvo je to pitanje? Pa naravno da bum.

-------------

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 11:39

A kakvo je to pitanje? Pa naravno da bum.

Onda si nas! Buhahahaha....  

Vodimo te u posebnu prostorijcu za mucenje...
na tekuce muke...  

Svi koji jos uvijek ne znaju sto se to ovih dana desava u Bjelovaru, mogu saznati u obavijesti s pocetka ove teme. Svi su dobro dosli!

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 11:59

na tekuce muke...  
Poznatiju pod nazivom: "slušaonica"

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 12:25

-------------

Objavio: 11duc
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 12:38
Bjelovar niti nije toliko daleko  ali se plašim da se neču moči odupreti ideji i poneti kabloveeeeeeeehehehehe  ipak, nikad se nezna

Objavio: maltus
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 12:50
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

na tekuce muke...  
Poznatiju pod nazivom: "slušaonica"

Biti ce tamo i skrivena kamera

-------------
Samo glazbu slusam :)

Objavio: catalyst
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 14:21
Oprez sa Apijem,britak na jeziku,a čujem da je i "komad čovika".Nije uputna zahebancija.Upozorenje je za mlađariju,Edison je ionako mirotvorac.

-------------
Nosce te ipsum

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 14:24
"komad čovika", zato nosim fish-eye na kameri 

-------------

Objavio: TomislavZg
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 17:28
Originalno postano od strane člana: catalyst catalyst napisao:

Oprez sa Apijem,britak na jeziku,a čujem da je i "komad čovika".Nije uputna zahebancija.Upozorenje je za mlađariju,Edison je ionako mirotvorac.

doture, ima i nas mlađih od 115 kg žive vage

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=3tlxkFYQyyU - Zg

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 18:35
Originalno postano od strane člana: TomislavZg TomislavZg napisao:

doture, ima i nas mlađih od 115 kg žive vage
Kilaža ko moja (mislim da nemam preko 114), a 21. godina manje. Ne bih se s tim busao.
Kad sam bio tvojih godina, imao sam oko 90 kila i 192cm i bio sam prekrasan. Svaka me majka za zeta htjela.

-------------

Objavio: TomislavZg
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 18:56
je da sam malo zastranio u zadnjih par mjeseci (otkrio sam talenitiranog kuhara u sebi ) no pred dve godine su mi se rebra vidjela sa 91 kg... dečkovi, vidimo se sutra popodne  (žuja ne karlovačko) 

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=3tlxkFYQyyU - Zg

Objavio: Jackson
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 19:57
Ha, prije dvije godine u ovo doba imao sam 137kg. Prošle godine 84kg. Sad sam stabiliziran na 95 :)

Objavio: saund2
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 20:38
53kg doli u godinu dana,ma reci da se šališ!Što si radio sa sobom,izgladnjavao se 12mj.pio vodu i trčao maraton?Pa ti si rekorder i trebaš otkriti ljudima tajnu skidanja kila,koji bi itekako pošli tvojim stopama a ne znaju kako!Marjane moj

-------------
MOJA DIKA
http://www.youtube.com/watch?v=iuCcRe7KBtU&feature=youtu.be

Objavio: tom hagen
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 20:39
Bože oprosti, Bogami dobri ste, ima vas, hebate ja nikako navući još 2 kila na sebe.
@Appy, kažeš 114...a svadbe su ti odvratne, u redu je, ipak imaš djelova koji ti odgovaraju

-------------
      Smells like....victory.

http://www.youtube.com/watch?v=vRp7tYWnJJs

Objavio: MiljenkoC
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 20:44
Izgleda da najmanje 70% audiofila izgledaju kao triode
Dapo je svijet za sebe

-------------
Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"

Objavio: Jackson
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 20:46
Originalno postano od strane člana: saund2 saund2 napisao:

53kg doli u godinu dana,ma reci da se šališ!Što si radio sa sobom,izgladnjavao se 12mj.pio vodu i trčao maraton?Pa ti si rekorder i trebaš otkriti ljudima tajnu skidanja kila,koji bi itekako pošli tvojim stopama a ne znaju kako!Marjane moj

U 6 mjeseci, da budemo precizniji
Pokazat ću ti slike kad se opet vidimo

Nije teško kad znaš što radiš. Najbitnije je da ti se desi klik u glavi da zbilja želiš izgubiti na težini, onda svaka metoda pali ako je se pridržavaš. Ja sam samo proučio net i sastavio plan i program koji mi je provediv u svakodnevnom životu bez da me ograničava.

Ali offtopičarimo:) Dečki, želim dobru zabavu na festivalu, žao mi je što nisam tamo, rintam...

Objavio: tom hagen
Datum objave: 11.svibanj.2012 u 20:51
Originalno postano od strane člana: Jackson Jackson napisao:

Nije teško kad znaš što radiš. Najbitnije je da ti se desi klik u glavi da zbilja želiš izgubiti na težini, onda svaka metoda pali ako je se pridržavaš. Ja sam samo proučio net i sastavio plan i program koji mi je provediv u svakodnevnom životu bez da me ograničava.

Ali offtopičarimo:) Dečki, želim dobru zabavu na festivalu, žao mi je što nisam tamo, rintam...
mmmmmda, i ja, jbg, a baš bi volia, možda i bolje, gledati ću na to kao na vid uštede

-------------
      Smells like....victory.

http://www.youtube.com/watch?v=vRp7tYWnJJs

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 22:31
Mislil sam sutra navrnuti, ali mi se nekaj pošemerilo s dogovorima.

Uživajte!

-------------

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 22:40
..također i od mene svima dobru zabavu,te uživanciju u dobrom društvu,klopi i zvucima..,ma bar da uživate ovoliko ko ja ovi zadnji vrimena,a uživan ko nikad dosad

-------------
MOJA DIKA

Datum objave: 11.svibanj.2012 u 22:42
Originalno postano od strane člana: Jackson Jackson napisao:

Svaka čast Care,neman što drugo reći,osim vrhunski rezultati u tako malo vrimena,čak ja bi rekao i malo opasni za zdravlje kad je riječ o toliko skidanja u toliko kratkom periodu!!

-------------
MOJA DIKA

Objavio: Pulfer
Datum objave: 12.svibanj.2012 u 20:43
    Jel zna netko, mozda mi je promaklo, koje je radno vrijeme sutra na Triode festivalu?

-------------
Audio Alchemy DDS PRO, Antelope Zodiac Gold + Voltikus, Sony TA-E88B, no/labs dse 2+, Magnepan 3.7i, Flikoman interkonekti i zvučnički

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 06:26
Poslije "intenzivne" subotnje festivalske večeri mnogima će se radno vrijeme danas pomaknuti na minimum 8- 9h. Festival nedjeljom praktično traje negdje do iza ručka, kako je većini izlagača ili namjernika sutra radni dan, to je zadnji dan festivala nekako tradicionalno....
Nadam se da su dosadašnji posjetioci imali što vidjeti,  kao domaćin nisam imao cajta popričati koju sa dosta ljud da se ne ljute, pa se nadam da će ove godine biti isporavljeno kod Žarulaša u Vž ili u Sheratonu.....

-------------
Shejtan from Mahala...

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 11:15
Kaj je mašinerija postavljena u nekoj velikoj dvorani ili imate manje prostorije za preslušavanje?

-------------

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 15:08
Velika konferencijska dvorana vrlo visokog stropa. Totalni antiaudiofilski prostor. Osluhnuo kratko Juričine transmisije i Edisonove cijevne monoblokove. Vrlo obećavajuće uz spomenutu ogradu. Puno lijepih cijevnih uređaja i zanimljivih zvučnika. Nije moja furka, ali duboko štujem zalaganje i entuzijazam. Sreo brdo forumaša i forumskih prebjega, ha, ha...: Ilimzna, Harkonena, g. Vukušića, g. Šolaju, SStrsata, TomislavaZG, Khadgara 2007, Joea Daltona, Nedobrog, Tatamatu, Zuzija, Dachu, Deana... I ugodno se družio s dragim ljudima Edisonom i Lestom. Nadao sam se vidjeti Jobyja i još neke purgere, ali ne pojaviše se. Jučer je bio lijep dan.

-------------

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 15:56
Ja bil sva tri dana po malo i nikak da se sretnemo 

-------------

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 17:13
Jebogati. Da sam znao, raspitao bih se koji si.

-------------

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 18:06
Meni je drago da sam napokon upoznao Red Gaja. Svi na forumu pričaju da ima čovjek dva i po metra, xxxxxxxl broj nosi, a kada sam ga vidio samo je malo krupniji vra... mislim gospodin. 

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Objavio: LOUIS PRIMA
Datum objave: 13.svibanj.2012 u 19:25

Meni je drago da sam napokon upoznao Red Gaja. Svi na forumu pričaju da ima čovjek dva i po metra, xxxxxxxl broj nosi, a kada sam ga vidio samo je malo krupniji vra... mislim gospodin. 

Aha,zato si morao editirati post

-------------
Music Is My Religion

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 19:51
Kao domaćin, moram se zahvaliti svima na posjeti Bjelovaru, jučer je bio jedan prilično lijep dan za uživanje, a večer pogotovo, kad je TF ono najljepše - glazba u pozadini, a druženje u fokusu i timbralno ispravno.
Zahvaljujem i gostima poput ing. Vukušića (Tube Lab), gdina Dragana Šolaje (Šolaja audio), ekipe iz Italije (audioforum), Deana (Audio epilog), gdina Ćurkovića, neizbježnog Bože itd.... Koga zaboravih, neka se ne ljuti.
D

-------------
Shejtan from Mahala...

Datum objave: 13.svibanj.2012 u 19:53
Editirao post samo radi "samo je" malo mi j glupo izgledalo bez toga.

-------------
Psihodelični sin cvijeća

Objavio: LOUIS PRIMA
Datum objave: 13.svibanj.2012 u 20:09

Editirao post samo radi "samo je" malo mi j glupo izgledalo bez toga.

Ma đouk

-------------
Music Is My Religion

Objavio: Eko Eko
Datum objave: 13.svibanj.2012 u 20:18
Bilo je odlično. Harkonen je vrhunski odradio organizaciju. Moglo se vidjeti i čuti dosta zanimljivih sustava i od živućih legendi naučiti štošta.
Jedva čekam idući, eto.

-------------
oGooglao sam

Objavio: Dean
Datum objave: 13.svibanj.2012 u 22:34
Je...zaista je bilo dobro. Puno radova, zanimljivih razgovora....

Datum objave: 14.svibanj.2012 u 09:52
Evo moj skromni doprinos:  http://www.youtube.com/watch?v=f_aYXc6ciIo - http://www.youtube.com/watch?v=f_aYXc6ciIo

-------------

Datum objave: 14.svibanj.2012 u 11:21
Bili smo i Smig i ja, al na zalost u nedjelju kad je vec bilo lagano raspremanje. Ipak, drago mi je da sam cul crvenu ivericu s bijelim transmisijama. Svidja mi se taj zvuk! Zanimljiv je bil i setup u muzickoj prek puta hotela. Ko je dofural te zvucnike?

-------------
Audio Alchemy DDS PRO, Antelope Zodiac Gold + Voltikus, Sony TA-E88B, no/labs dse 2+, Magnepan 3.7i, Flikoman interkonekti i zvučnički

Objavio: Saki_zg
Datum objave: 14.svibanj.2012 u 13:08
Bilo je super..pogotovo u kasnovečernjim satima :) pa čak i tokom "servisiranja" uređaja u 3 u jutro...hahahahha

-------------
http://www.diy-audio.com.hr

Datum objave: 15.svibanj.2012 u 10:10
Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Svi ljudi dobre volje koje istinski zanimaju cijevna pojacala neka se osicaju pozvanima i dobrodoslima.
Malo me još uvijek kopka ova Sstrsatova izjava. Jel bilo na festu onih koje istinski ne zanimaju cijevna pojačala? Znam bar za jednoga (Apparatus, npr) .
A jel se ko napio i "filozofirao" u sitne sate? Kladim se da je. Možda je i kakav filmić snimljen o tome .

Datum objave: 15.svibanj.2012 u 10:30

Malo me još uvijek kopka ova Sstrsatova izjava. Jel bilo na festu onih koje istinski ne zanimaju cijevna pojačala? Znam bar za jednoga (Apparatus, npr) .
A jel se ko napio i "filozofirao" u sitne sate? Kladim se da je. Možda je i kakav filmić snimljen o tome .
Što bi rek'o medo ... "Nisi ti ovdje radi lova?!" 

Objavio: bais
Datum objave: 15.svibanj.2012 u 10:53
Đobi ja sam se napio i filozofiro pa se nije nitko bunio.

(filozofiro u pejorativnom smislu)

-------------
Automatski bias

Datum objave: 15.svibanj.2012 u 16:09
Originalno postano od strane člana: Pulfer Pulfer napisao:

Zanimljiv je bil i setup u muzickoj prek puta hotela. Ko je dofural te zvucnike?

A, nasel sam:

http://www.robertoshop.hr/upit.asp?ponudaID=2722

-------------

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net