Ispiši stranicu | Close Window

HI FI servis

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Hi-Fi
Ime foruma: Audio komponente
Opis foruma: Problemi, pitanja, preporuke ...
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=14507
Datum ispisa: 19.rujan.2018 u 22:29
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: HI FI servis
Objavio: TomC
Tema:: HI FI servis
Datum objave: 11.listopad.2016 u 14:34
Danas sam čuo jednu poraznu vijest. Gospodin Jugo je zatvorio servis. Obzirom da je on bio jedini za kojeg sam znao da se bavi takvim stvarima zanima me vaša preporuka za servis gdje mogu odnijeti pojačalo, CD ili što već sa povjerenjem.
Unaprijed zahvalan,
T

Odgovori:
Datum objave: 30.listopad.2016 u 20:23
Zar zaista ovdje nitko ne nosi hi fi na servis ili sam ja iz nekog razloga fulao fudbal?

Objavio: Kale.v.2.0
Datum objave: 30.listopad.2016 u 20:40
Originalno postano od strane člana: TomC TomC napisao:

Zar zaista ovdje nitko ne nosi hi fi na servis ili sam ja iz nekog razloga fulao fudbal?

Ko je danas vidija popravljat hifi , kada se pokvari, kupi se novi jos bolji nego stari!! Vidis da ovdi ekipa minja hifi, a da im stari hifi 100 posto ispravan, a ti bi neispravni hi fi popravlja.... eh... eh...

Objavio: Lest
Datum objave: 30.listopad.2016 u 21:05
Tomc,od kuda si?

Ima dosta iskusnih tehnicara na forumu koji ti mogu popravit ili refreshat trazeno,samo ovisi sve o njihovoj dobroj volji i vremenu.
Moguce da ti se netko javi na PM,znam tko ti bi mogao pomoci,ali necu imenovat jer svi imaju i previse posla.

Ako navedes sto tocno treba popravit,veca je jerovatnost da ce ti se netko javit;)

-------------
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -

Objavio: goran st
Datum objave: 30.listopad.2016 u 23:26
Gašo ,Apparatus i Kale .v.2.0 (samo Sansui) sa foruma što ja znam popravljaju,pošalji im PM i vidi!
Meni Gašo popravljao par puta i samo riječi hvale,Za Appartusa su mi drugi nahvalili a Kale je jedan od najboljih stučnjaka za vintage Sansui !!Eto pa biraj!!

-------------
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Datum objave: 31.listopad.2016 u 16:09
Super! To je već nešto....:-)

Trebam servis na CD Philips 930...vratašca zezaju..i Sony Ta-S2..neki vrag mi pali-gasi pojačalo..ako ima dobrovoljaca neka se javi :-)

Datum objave: 12.siječanj.2017 u 16:19
Evo ponavljam ako ima netko tko bi mi pomogao da ovaj CD dovedem u vozno stanje. Bio u servisu u kojem me nazvali i rekli da je kotačić za otvaranje vratašca puknuo. Ponudili mi rješenje na izvlačanje ladice s nekom špagicom. Ima li itko volju/znanja/želje da uskoči sa konkretnim rješenjem?

Objavio: voldo
Datum objave: 03.srpanj.2018 u 09:29
Hi,
zna li itko što se događa s "KOHAR elektronika" iznad Kvatrića?
Brojevi telefona koje imam zvuče napušteno, a ostavio sam neki uređaj na servisu. Svakako ću otići do njih, ali ako netko nešto zna... glup

Hvala.

Objavio: Gašo
Datum objave: 03.srpanj.2018 u 18:09
U CD930 je jedan lijepi cdm9 sa njegovom standardnom ladicom, a ebay je prepun rezervnih remenica/zupcanik za cdm9. To je za zamjenu pis of kejk kad se ima taj puknuti dio

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2

Objavio: voldo
Datum objave: 04.srpanj.2018 u 12:13
Dobro je,
čovjek je živ! smijeh

Datum objave: 04.srpanj.2018 u 14:51
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

U CD930 je jedan lijepi cdm9 sa njegovom standardnom ladicom, a ebay je prepun rezervnih remenica/zupcanik za cdm9. To je za zamjenu pis of kejk kad se ima taj puknuti dio

Hvala za info. To sam slučajno skontao i sam, naručio, dobio, odnio u servis i CD svira :-)

-------------
All those moments will be lost in time like tears in rain...

Datum objave: 04.srpanj.2018 u 19:45
Cool

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2

Objavio: drazzz
Datum objave: 05.srpanj.2018 u 12:27
Serviseri od zanata, molim za pomoć.

Imam CDP Emotiva ERC-1, godinama radio besprijekorno, jučer pijuknuo.

U pokušaju očitavanja CD-a, dvaput nakratko zavrti CD i pljune ga van. Laser, mehanizam koji vuče CD ili nešto treće?

Unaprijed hvala, a ima li se tko vremena i volje posvetiti popravku, ništa ne očekjem zabadava.

-------------

Vjerujte onima koji su u potrazi za istinom. Sumnjajte u one koji su je pronašli.
Andre Gide

Datum objave: 05.srpanj.2018 u 13:24
Slot mehanizmi snaju softverski imati opciju da ako umetnuti medij niie moguce ocitati, pljuc van.

A sad sto mu je, mozda se nakupilo prljavstine. Ko bi ga znao ciji je to mehanizam, vjerojatno neki dvd rom.

-------------

Datum objave: 05.srpanj.2018 u 13:38
Malo zayebanija priča, jer ne prihvaća ni CD za čišćenje (na nekom forumu sam pohvatao da ni ne preporučaju korištenje tog CD-a zbog nekih specifičnosti mehanizma). Uglavnom, pod sumnjom prljavštine jučer sam podigao prednju haubu, a slot i laser su zbog dodatne zaštite zatvoreni u vlastitom kućištu. Skinem i haubu br. 2 ali na samoj vrtilici nisam uspio pročitati ništa. Izgleda da ću se teške muke morati oprostiti od ovog ... ljut

-------------

Vjerujte onima koji su u potrazi za istinom. Sumnjajte u one koji su je pronašli.
Andre Gide

Objavio: Apparatus
Datum objave: 05.srpanj.2018 u 18:41
Polako Draž. Koje opraštanje? Pošalji ga k meni i postoji realna mogućnost da će opet šljakati. Naravno, jamčiti ne mogu. Ono, tenkovska ambalaža (najbolje originalna), HP Express, izdvojena pošiljka...

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura

Datum objave: 05.srpanj.2018 u 19:08
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Polako Draž. Koje opraštanje? Pošalji ga k meni i postoji realna mogućnost da će opet šljakati. Naravno, jamčiti ne mogu. Ono, tenkovska ambalaža (najbolje originalna), HP Express, izdvojena pošiljka...

Hvala Damire. Prije će bit da ćemo se vidjeti u Bjelovaru, jer ubrzo (kad mi pauze od ovih luđaćkih smjena to dozvole), moram prema Zagrebu. U svakom slučaju, najavit ću ti se.

-------------

Andre Gide

Objavio: Apparatus
Datum objave: 05.srpanj.2018 u 19:40
Bit će mi Drago Mlinarec.
smijeh

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net