Ispiši stranicu | Close Window

HD osiguraci

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Kućno kino
Ime foruma: Komponente
Opis foruma: Problemi, pitanja, preporuke ...
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=14700
Datum ispisa: 23.rujan.2017 u 15:00
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: HD osiguraci
Objavio: Kale.v.2.0
Tema:: HD osiguraci
Datum objave: 29.srpanj.2017 u 22:30
Ponukan odusevljenjem nekih clanova ovdje sa hi fi osiguracima, a kako moji Sansui receiveri imaju svaki po 5 – 6 osiguraca, bilo bi mi preskupo ici testirati ove High End osigurace na njima, pa sam odlucio da vidim kako ti opjevani osiguraci utjecu i na video uredjaje. I odmah cu kazati… cudo jedno!!! Nevjerojatno koji boljitak u slici (ne imaginarnoj audio slici, vec pravoj video slici)!!
Na mojoj Samsung tv (hebes ga u nas nema kupit Sansui telke) slika je dobila na definiciji, detaljima, SD rezolucija HTV-a je ko da gledam UHD film, doduse… ogranicavajuci faktor su moje cvike sa plus 1.5 dioptijom… ali bez obzira… na prvo gledanje boljitak je ocit!!! Kako… zasto… ko ce ga znati!
Slijedeci tuning mi je izbaciti sa faze koja napaja TV automatski osigurac i staviti taj HD osigurac, pa da vidim koliko jos napredak mogu postici.
Jednostavno, htio sam moje odusevljenje podjeliti sa vama.

Odgovori:
Objavio: tatamata
Datum objave: 29.srpanj.2017 u 22:53
Nebih rekao da je to išta čudno. Video uređaji su osjetljiviji na kvalitet ulazne struje, kod njih je to prvo i uočeno, sukladno tome prvi strujni filteri, conditioneri i power stanice su bili i namijenjeni za video i TV uređaje. Tek kasnije se tu uključila i audio branša.

-------------
prava hifa svijetli u mraku.

Objavio: olif
Datum objave: 30.srpanj.2017 u 06:04
Ja pak mislim da se Kale samo dobro zahebava....

Objavio: gadafi
Datum objave: 30.srpanj.2017 u 11:58
Kale troller v2.0 haha

-------------
Jango Fett:"Latin house je komercijala koja se pušta prije prelaska na narodnjake."

Objavio: zden
Datum objave: 30.srpanj.2017 u 12:19
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

Ponukan odusevljenjem nekih clanova ovdje sa hi fi osiguracima, a kako moji Sansui receiveri imaju svaki po 5 – 6 osiguraca, bilo bi mi preskupo ici testirati ove High End osigurace na njima, pa sam odlucio da vidim kako ti opjevani osiguraci utjecu i na video uredjaje. I odmah cu kazati… cudo jedno!!! Nevjerojatno koji boljitak u slici (ne imaginarnoj audio slici, vec pravoj video slici)!!
Na mojoj Samsung tv (hebes ga u nas nema kupit Sansui telke) slika je dobila na definiciji, detaljima, SD rezolucija HTV-a je ko da gledam UHD film, doduse… ogranicavajuci faktor su moje cvike sa plus 1.5 dioptijom… ali bez obzira… na prvo gledanje boljitak je ocit!!! Kako… zasto… ko ce ga znati!
Slijedeci tuning mi je izbaciti sa faze koja napaja TV automatski osigurac i staviti taj HD osigurac, pa da vidim koliko jos napredak mogu postici.
Jednostavno, htio sam moje odusevljenje podjeliti sa vama.

ako nisi promjenio Pancer na tavanu sa hi-end  pancerom za fihi ništa od kvalitete
haha

-------------
zden

Objavio: Apparatus
Datum objave: 30.srpanj.2017 u 16:12
Crni Kaliniću, nikad audiofila otebe.
haha

-------------
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura

Objavio: Kale.v.2.0
Datum objave: 30.srpanj.2017 u 19:10
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Crni Kaliniću, nikad audiofila otebe.
haha

Zasto glup ???    A toliko se ja trudim placo

Objavio: yami
Datum objave: 11.kolovoz.2017 u 12:35
i obavezno audiofilske utičnice staviti, s tim da napomenem, za stereo i AV prema deklaraciji i sve razdvojiti.

da

-------------
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌS.

Objavio: olif
Datum objave: 11.kolovoz.2017 u 14:08
Znam da je to s utičnicama provokacija.....
.....ali ako bi ziherungi imali utjecaja na zvuk ( za sliku dakako sumLJam), onda bi za štekdoze to bilo još i prije...

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net