Ispiši stranicu | Close Window

Triode festival 2019. Zagreb

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Triode festival
Ime foruma: Triode festival
Opis foruma: Domaća verzija Triode Festival-a.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=14966
Datum ispisa: 17.lipanj.2019 u 12:40
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Triode festival 2019. Zagreb
Objavio: Zmajz
Tema:: Triode festival 2019. Zagreb
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 09:48

-------------
Vedran The Zmaj

Odgovori:
Objavio: Apparatus
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 10:02
Iako mi je vaš način bavljenja hifom teško shvatljiv, drago mi je vidjeti da dijete pokojnog ibervelemajstora Slobodana (sstrsat nekad na forumu) i dalje živi i da se ekipa lijepo druži, a i naradi se oko svega. Možda i ja zbog nekih ljudi svratim ove godine.

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, Tara Labs Quantum III, KEF Model 101 Reference

Objavio: zed_alive
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 10:27
Ne kužim kaj je tu tak teško shvatljivo!?

Datum objave: 28.ožujak.2019 u 10:52
Ne moraš ni kužiti i ovo sigurno nije tema za takvu raspravu. A i raspravljeno je već dovoljno.

-------------
https://www.youtube.com/watch?v=LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, Tara Labs Quantum III, KEF Model 101 Reference

Objavio: Gašo
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 12:08
App podsjecas me na mog jednog sad nazalost https://www.discogs.com/artist/345850-Branko-Podbre%C5%BEni%C4%8Dki" rel="nofollow - pokojnog kolegu , legendu u krugovima Yu rock i pop glazbenika, naradio se vecinu svog radnog vijeka za analognim pultovima i magnetofonima.

Kad bi ušli u razgovor ili raspravu oko analogije ili analogno vs. digitalno, samo na spomen analogije i njenih tehnoloskih i zvučnih prednosti i mana, čovjek bi dobio popizditis momentalni od averzije prema tome, valjda mu ta analogija popila sve zifce, i više nije kuzio kako to nekoga moze rajcatihaha

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Datum objave: 28.ožujak.2019 u 12:18
Drago mi je da te asociram na takvu legendu. Međutim, ovo je obavijest o jubilarnom Triode festivalu, a ne mjesto za polemiku. 

-------------

Objavio: Gašo
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 12:22
Oke, dal bum sve od sebe da iz poštovanja odem na ovaj Tiode fest.

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Objavio: maltus
Datum objave: 28.ožujak.2019 u 12:27
Imal sam priliku delati jedan Making-off kada je Branko bil za pultom, tamo davne 1994. Bil je dobar zajebant ali odlican u svom poslu.

-------------
Samo glazbu slusam :)

Objavio: Flikoman
Datum objave: 29.ožujak.2019 u 05:52
Ovo nije Too Loud Fest ili nešto u tom štihu, ovo je ležerno društvo koje dijeli svoja iskustva i strast sa vanjskom publikom.

Tko voli cjevaše, imat će što za vidjeti.

LP

Datum objave: 29.ožujak.2019 u 10:17
A bit će sigurno i nekoliko heretika s onim pojačalima što od pijeska se rade.

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 29.ožujak.2019 u 11:59
Silikon audio trolovi?

Datum objave: 29.ožujak.2019 u 14:59
A što ćeš, neki ljudi si ne mogu pomoći...

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 29.ožujak.2019 u 15:18
A trolovi su? Koji? Kako je tekla ova tema? Jeste li pismeni?

-------------

Objavio: Krešica
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 07:13
A kaj se tam zbiva? Može info za nas koji nismo bili na prethodnima? Na flyeru se vidi vrijeme i mjesto ali niš više od toga?

-------------
http://blog.dnevnik.hr/audiofil/" rel="nofollow - Moj Blog

Objavio: Kabel
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 07:53
Originalno postano od strane člana: Krešica Krešica napisao:

A kaj se tam zbiva? Može info za nas koji nismo bili na prethodnima? Na flyeru se vidi vrijeme i mjesto ali niš više od toga?

A što bi trebalo pisati, molim te?
Da te zaista interesira, ukucao bih u Google, i sve bi ti se ukazalo!
Ovako ispadaš loš troler, da ne kažem bezobrazan
Imaj malo poštovanja prema entuzijastima i svima onima koji se trude napraviti nešto složeno vlastitim rukama...
Fuj

Objavio: Edison
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 10:20

A kaj se tam zbiva? Može info za nas koji nismo bili na prethodnima?

To je skup hrvatskih audio samograditelja. Skupimo se jednom godisnje, uglavnom u travnju ili svibnju, svaki put u drugom kraju Hrvatske. Ove godine je to jubilarni 10. Festival pa smo odlucili organizirati ga u Zagrebu. Na Festivalu izlazu i nasi kolege samograditelji iz Srbije, bili su nam jednom i samograditelji iz Italije, a sajam cesto posjete i Slovenci. Uglavnom se izlazu cjevna pojacala i zvucnici nastali u samogradnji, no bude i tranzistorskih pojacala, DAC-ova, gramofona, kabela... Sajam se odrzava 3 dana, petkom, subotom i nedjeljom. Udarni dan je subota, a navecer organiziramo i veceru za sve sudionike. Svake godine izradjuju se majice i plakati Festivala. Sve troskove snose izlagaci sami, a to je smejstaj, trosak zajednicke vecere, trosak najma dvorane, platimo i ZAMP-u...

Imamo i audio samograditeljski forum, no uglavnom se svi poznajemo bas zbog sudjelovanja na dosadasnjim Triode festivalima. Festival je nastao na inicijativu pokojnog Slobodana Supera, sstrsat na forumu. Prvi Festival je odrzan u Krasnu u Lici, i veliku zaslugu za to ima audiofil.net, jer je inicijativa i organizacija prvog Festivala nastala na ovom forumu.

Iako je cilj prikazati recentnu proizvodnju nasih samograditelja, Triode festival je jos vazniji zbog susreta clanova medju kojima vlada veliko prijateljstvo i Festival odise velikim entuzijazmom i dobrim raspolozenjem. Tko nije bio, a moze navratiti, neka dodje, pogleda i poslusa. Nece mu biti zao...

Objavio: bepone
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 16:18
Sreca da je edisona volja pisat

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 16:19
Ustvari je to paravan za ne bit doma i popit 500l necega u dva dana i onda rasclanjivat tko je audiofil a tko nije!

Objavio: nu!me!
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 17:02
Originalno postano od strane člana: bepone bepone napisao:

Ustvari je to paravan za ne bit doma i popit 500l necega u dva dana i onda rasclanjivat tko je audiofil a tko nije!

-------------
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."

Objavio: donkimizer
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 17:24
A kakva će muzika svirati? Ja sam čuo da je najbolji test za zvučnike pink noise pa pretpostavljam da bi moglo bit nekog death/black metal sadržaja.

Objavio: alexatpos
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 20:48
Originalno postano od strane člana: donkimizer donkimizer napisao:

A kakva će muzika svirati? Ja sam čuo da je najbolji test za zvučnike pink noise pa pretpostavljam da bi moglo bit nekog death/black metal sadržaja.

Mozda i nece biti muzike....mozda ce razmijenjivati 'grafove' po kojima ce onda zakljuciti sto bolje svira...
eto prilike za prezentaciju....samo poneses testni papir...

P.S. Isprike autoru posta za off topic...nisam mogao odoljeti i ne odovoriti na prethodni post...

Objavio: Krešica
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 21:47
Originalno postano od strane člana: Kabel Kabel napisao:

Imaj malo poštovanja prema entuzijastima i svima onima koji se trude napraviti nešto složeno vlastitim rukama...
Fuj

Elementarna pristojnost ovdje očito ne stanuje. Ako je Vama problem što tražim više informacija od ponuđenih, kulturno bi bilo da ih ponudite, kao što je u postu ispod napisao Edison, kojem se ovdje zahvaljujem.
Odgovor tipa "proguglaj si" ne spada u moj kulturni doživljaj, ovo je ipak forum gdje bi trebala postojati eventualna mogućnost dobivanja informacija, iako se neke veličine doimaju uvrijeđenima jer nisam prije čuo za dotični festival. Nepristojno je pitati? Od kuda znate da i ja nisam entuzijast? Ili sam jednostavno nedostojan odabrane ekipice? I onda se pitate zašto Vam je forum mrtav?
Fuj Tebi i vrati se pod kamen od kuda si dogmizao.

-------------
http://blog.dnevnik.hr/audiofil/" rel="nofollow - Moj Blog

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:17
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

ti ne kuzis

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:18

Ili sam jednostavno nedostojan odabrane ekipice?

Na triodama nema odabrane ekipice, svi su dobrodosli, pa i oni kojima lampe sluze samo kao prednje svjetlo na bicikli
doduse ni tamo nemam zarulju vec ledicu ali eto

Al ozbiljno, prvotno je zamisljeno kao fesival cjevasa, al su brzo dosli sebi i skuzili da tu nema dobrog zvuka pa su dopustili da se ugura i d klasa kao referenca dobrog zvuka

Sve sto je sklepano a reproducira zvuk je dobrodoslo...skoro...

-------------

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:19

najbolje ne ni pokusavati slusati muziku! nis se nikad ne cuje dobro! haha

Objavio: Edison
Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:19
Bepone se malo sali, popije se nesto, ali nikad previse. A neki ucesnici u kucnoj radinosti ne rade samo pojacala i zvucnike, vec i odlicno kraft pivo. A bude i "Jelen" piva iz komsiluka i DIY-zestica, istrijanskog vina, slavonskog kulena, supruge znaju donijeti kolace... ali sve na kraju ostane u sasvim normalnim okvirima.

Sto se muzike tice, bit ce razne, po izboru samograditelja, ali nece biti pink noisea. To nas ne zanima. A necemo ni razmjenjivati grafove. Neki od samograditelja imaju skupu i finu opremu za mjerenje, osciloskope, tracere, testere cijevi, i mogu dobiti svakojake grafove, ali to nas ne zanima previse. Vecina samograditelja nema posebnu opremu za mjerenje, osim jednostavnog univerzalnog instrumenta. Svi imaju usi i vecina su audiofili, na kraju krajeva, vecina nas je je potekla s ovog foruma. Taj skup i druzenje je cista pozitiva pa nije bas umijesno ici s ovakvim upadicama. Uostalom, dodjite i sami se uvjerite.

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:21
bitno je cim manje filozofirat ako netko dodje, vodimo se po brus li ucenjima, a glavno je P.O.J.E,D.N.O.S.T.A.V.N.I
ako netko i pokusa drugu recenicu nakon prve, imamo redare koji ce nesretnika udaljit iz objekta!! LOL

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:34
meni je highlight svih vremena to da je u sibenik na triode festival je dosao stopirajuci ili pjeske (?) 100.000 km iz pule jedan pacijent , poslije clan sekte, samo da bi upoznao ljude koji nesto piskaraju o zvuku po nekim bezveznim forumima i sjedio ispred zgrade odrazavanja satima  ne poznavajuci nikoga , a radio je doma horne eksperimentalno...samo da bi podijelio par rijeci sa istomisljenicima... na kraju se super proveo i na festu i hotelu (neke zene su ga zaskocile) , radi toga postoje ti festivali i druzenja, a i ocuvanja kulture, po originalnim apostulatima,  uvijek se nesto pametno cuje a i prijateljstva su dobra!!

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:39
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

i mogu dobiti svakojake grafove, ali to nas ne zanima previse.

Kažeš, printer u kvaru a i tinta skupa ko zlato. Podržavam. haha

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:42

najbolje ne ni pokusavati slusati muziku! nis se nikad ne cuje dobro! haha

Valjda će bit neka visokoosjetljiva truba da zagrmi. obrva

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:45
..

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:45

Valjda će bit neka visokoosjetljiva truba da zagrmi. obrva

uvijek bude , ali moras slusat selektivno LOL

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:50

Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

i mogu dobiti svakojake grafove, ali to nas ne zanima previse.

Kažeš, printer u kvaru a i tinta skupa ko zlato. Podržavam. haha

Ako te zanimaju "grafovi" baci pogled po samograditeljskom forumu...zna se zalomiti poneki...ulupaj diy-audio hr u google...ne znam adresu napamet

-------------

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 22:55
http://www.triodefestival.com/festival.php?what=1&tip=1&id=2&parentid=1&bck=1" rel="nofollow - http://www.triodefestival.com/festival.php?what=1&tip=1&id=2&parentid=1&bck=1
http://www.triodefestival.com/" rel="nofollow - http://www.triodefestival.com/
https://www.google.hr/search?q=triode+festival+vinkovci&safe=strict&sa=X&biw=1366&bih=663&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=e-csNRhBFDhaqM%253A%252Cwopu6sEQqwLHcM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTQhYKS2QOEFFOtDzhwUfHAR0l6GQ&ved=2ahUKEwiZx_zf7KrhAhUJlIsKHewiCjIQ9QEwBXoECAkQBA#imgrc=e-csNRhBFDhaqM:" rel="nofollow - https://www.google.hr/search?q=triode+festival+vinkovci&safe=strict&sa=X&biw=1366&bih=663&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=e-csNRhBFDhaqM%253A%252Cwopu6sEQqwLHcM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTQhYKS2QOEFFOtDzhwUfHAR0l6GQ&ved=2ahUKEwiZx_zf7KrhAhUJlIsKHewiCjIQ9QEwBXoECAkQBA#imgrc=e-csNRhBFDhaqM:

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 23:02
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

Ako te zanimaju "grafovi" baci pogled po samograditeljskom forumu...zna se zalomiti poneki...ulupaj diy-audio hr u google...ne znam adresu napamet

Ma ne treba, bude se čulo ak graf ne valja. haha

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 23:12
Donki je ona škola: ak se razlika ne vidi na frekvencijskom grafu, ni ne čuje se obrva

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 23:23
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Donki je ona škola: ak se razlika ne vidi na frekvencijskom grafu, ni ne čuje se obrva

Znam da je ovo zamka, želiš me natjerat da pričam o grafovima, al neću, vježbam šutnju za slučaj da dođem na festival s delancem. haha

Datum objave: 30.ožujak.2019 u 23:37
toje pravi pristup,haha,  ako netko bude davio dosadnim zapitkivanjem, tome je najbolje da sva pitanja postavi u sebiLOLLOL

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 11:53
Donesem , na poklon, casopise za samogradnju zvucnjaka sa kompletnim projektima (jel' to pravi pristup?):

-------------

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 12:10
Dopuna, ima jos malo:

-------------

Objavio: Kabel
Datum objave: 31.ožujak.2019 u 12:17

Originalno postano od strane člana: Kabel Kabel napisao:

Fuj

Elementarna pristojnost ovdje očito ne stanuje. Ako je Vama problem što tražim više informacija od ponuđenih, kulturno bi bilo da ih ponudite, kao što je u postu ispod napisao Edison, kojem se ovdje zahvaljujem.
Odgovor tipa "proguglaj si" ne spada u moj kulturni doživljaj, ovo je ipak forum gdje bi trebala postojati eventualna mogućnost dobivanja informacija, iako se neke veličine doimaju uvrijeđenima jer nisam prije čuo za dotični festival. Nepristojno je pitati? Od kuda znate da i ja nisam entuzijast? Ili sam jednostavno nedostojan odabrane ekipice? I onda se pitate zašto Vam je forum mrtav?
Fuj Tebi i vrati se pod kamen od kuda si dogmizao.
Ove šuplja priče o kulturnim doživljajima i ne znam čemu plasirajte na malom "kulturnjak" forumu!
Isto tako spominjanje nekih "veličina "!
Ovdje su ljudi iz naroda, koji nisu osjetljive mimoze, pišemo o svemu i svačemu, i nitko se nešto ne vrijeđa...

-------------
Ovo i ono

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 21:29

Znam da je ovo zamka, želiš me natjerat da pričam o grafovima, al neću, vježbam šutnju za slučaj da dođem na festival s delancem. haha

Ovo ti je najbolje mjesto gdje možeš argumentirano biti demantiran sa svim svojim zabludama. Samo trebaš povući pravu diskusiju.

Ali, jasno, za to treba imat muda...za potegnut mačka za rep mig

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 21:49
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Ovo ti je najbolje mjesto gdje možeš argumentirano biti demantiran sa svim svojim zabludama. Samo trebaš povući pravu diskusiju.

Ali, jasno, za to treba imat muda...za potegnut mačka za rep mig

Ma, mislim da u audio krugovima ne možeš nikoga uvjerit u ništa...svi su već usvirani. haha
Eventualno nać nekog istomišljenika, ili bar sličnomišljenika. LOL

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 21:51
Možeš samo o sebi pričat, Vjerujem da i pričaš o sebi, primarno. Al to je očekivano.

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 21:57
Ma generaliziram. A mene se može u svašta uvjerit, ako potkrijepiš grafovima. haha

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 22:13
Ne generaliziraš...projiciraš smijeh
Šta misliš, što je vjerojatnije? Da je audiofilska zajednica u zabludi? Ili da si ti u zabludi? smijeh

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 22:30
Malo generalno pitanje ne? Unutar okvira svojih potreba pokušavam potvrditi sve ono što me zanima, pa eto, mislim da je to dovoljno da budem u zabludi ako imam takozvano blatno uho. :D

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 22:38
Eee, to bi bilo super i sve bi stajalo što si sad rekao, kad na drugom forumu ne bi ispaljivao određene izjave koje idu van tvojeg dvorišta, odnosno okvira tvojih potreba, kao konstruktora zvučnjaka obrva a koje, da tu lansiraš...

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 22:39
No dobro, neću više zlorabiti ovaj thread, idem u off.

Datum objave: 31.ožujak.2019 u 22:40
Pa de, citiraj me, moram evaluirati razinu ozbiljnosti svoje izjave. haha

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 07:09
Da Vas podsjetim, ovaj vikend se održava Triode festival 2019!
Dođite i uvjerite se da je cirkus u Minkenu čisti amaterizam.

-------------
Vedran The Zmaj

Objavio: zook
Datum objave: 16.svibanj.2019 u 08:57
Originalno postano od strane člana: Zmajz Zmajz napisao:

Dođite i uvjerite se da je cirkus u Minkenu čisti amaterizam.

Dobar! haha

-------------
đez je limunada

Objavio: soundnewsdino
Datum objave: 16.svibanj.2019 u 09:30
Na stranicama centra za kulturu Novi Zagreb ni riječi o Triode festivalu. Ne mogu vjerovati ..
Ili krivo gledam?

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 10:40
E, jedno pitanje pls pls. @Zmajz pls.
Poslao bih informaciju prijatelju koji drži jedan zg portal, da objavi vijest o Triode festivalu.
Ali trebao bi mi neki referentniji link o održavanju tog festivala, po mogućnosti. 

Da li organizator festivala ima negdje, igdje na internetu neku službenu objavu o održavanju festivala i o osnovnim informacijama, malo ozbiljniju od forumske objave, da mu to pošaljem?
Ako ima pls link...

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 11:32
Ne, osim objave ovdje i na DIY forumu: http://diy-audio.com.hr/portal.php" rel="nofollow - http://diy-audio.com.hr/portal.php  pa se uđe na forum i tamo ima sve o forumu. Ljepše informacije ima na posebnom sajtu ali on se ažurira nakon održanog eventa: http://www.triodefestival.com/" rel="nofollow - http://www.triodefestival.com/
Eto to bi zasad bilo to.

Ali informacije su i ovdje http://diy-audio.com.hr/viewforum.php?f=25" rel="nofollow - http://diy-audio.com.hr/viewforum.php?f=25

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 11:54
Bilo bi dobro da počnete raditi i najavu na službenom sajtu (da ne velim da bi morali raditi najavu na službenom sajtu), ne živimo u kromanjonsko doba forgadsejk... smijeh  ok, prenesem prijatelju 

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 13:43
JBGA, čovjek koji radi triodefestival.com je iz Vž i nije stalni član foruma pa to uređuje uglavnom kao reportažu kasnije.... šta ja tu mogu...

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 13:55
A ne znam jel on fajn s opskurnim statusom (gdje su i posjetitelji uglavnom samograditelji i pokoji HC audiofil), ili ipak ima želju da se na događaju pojavi i ponešto ljubitelja u audio koji nemaju baš informaciju što se, gdje i kada događa, a možda bi rado došli. Jer onda nije loše najavu probati napraviti na regionalnim portalima. 

Ak je ipak za oglašavanje, i da što više zainteresiranih dobronamjernika navrati, moš mu javiti feedback da je najava događaja na sajtu i ponekom portalu dobrodošla u smislu posjete smijeh

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 14:09
OK, za sve koji nisu pogledali plakat na prvoj strani topika, TF 2019 se održava u Remetincu, nekadašnje kino, Centar za kulturu Novi Zagreb, počinjemo sutra recimo od 10h na dalje pa do kasno u noć, u subotu isto tako (može već i od 9h) pa do 19h kad idemo na zajedničku večeru (svi su dobrodošli sa 85kn) i u nedjelju je laganini razlaz tamo negdje do 14 sati. Off gotoff.

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 14:49
Objavit će prijatelj najavu. Radi se o zg-magazin portalu.

Datum objave: 16.svibanj.2019 u 16:54
http://zg-magazin.com.hr/festival-za-ljubitelje-dobrog-zvuka/" rel="nofollow - http://zg-magazin.com.hr/festival-za-ljubitelje-dobrog-zvuka/

Objavio: Flikoman
Datum objave: 17.svibanj.2019 u 06:44
Da, Triode Festival počinje danas. Slobodno navratite u najvećem mogućem broju.

Triode Festival je festival nas nekolicine samograditelja zaljubljenih u cijevne uređaje i jedna vrsta našeg javnog godišnjeg sastanka, druženja, uz koji podijelimo i nešto naših uradaka.

Sve je u ležernom tonu, naglasak nije na akustički izolirane prostorije i slično.

Vidimo se.

Edit: preporuka doći u subotu.

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 07:02
zed_alive hvala ti puno!
Da sam barem ranije znao za taj portal!
Hvala još jednom 

-------------
Vedran The Zmaj

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 07:58
Hvala, nema na cemu, doslovce, drago mi je da je objavljeno

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 11:08
Zaboravih staviti (da usputno malo promoviram frenda haha, kad već ljudi ne znaju da ove web novine postoje), postoje i fb stranice magazina. Evo objave i tu:
https://www.facebook...com/ZgMagazin/photos/a.254513701314774/1819146498184812/?type=3&theater" rel="nofollow - https://www.facebook...com/ZgMagazin/photos/a.254513701314774/1819146498184812/?type=3&theater

edit: meni ne otvara ovo, a ne vidim grešku u linku, kopirano sve ispravno...ugl na fb se može naći pod Zg-magazin...

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 11:31
Imas viska 2 tocke iza facebook.!

-------------

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 12:28
Imaš praf. Ja nisam dodao te točke, što je interesantno. Da probam ručno editirat.

Rezultat: nema šanse. Kad ažuriram, kod mi sam ubacuje sve više točaka. Ono što se vidi je običan tekst, a stvarni URL je skriven i ne mogu ga editirat. Inače, kod čak i taj tekst mijenja dodavanjem točaka.

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 12:53
Preseli/kopiraj/povuci red u novi tab. Kada izbaci da nemas pravi url, editiraj sam adresu i stisni enter.

-------------

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 13:58
Ne izbaci mi niš, prihvati mi iz prve, i odmah mi pretvori u oblik kao na ispisu, i ne mogu stvarni URL editirat.

Datum objave: 17.svibanj.2019 u 14:54
glup 

-------------

Objavio: tatamata
Datum objave: 17.svibanj.2019 u 14:54
vidim ose

-------------
prava hifa svijetli u mraku.

Datum objave: 18.svibanj.2019 u 15:38
Za one koji ne mogu pohoditi https://www.youtube.com/watch?v=XrGB5WNb1U8&feature=youtu.be" rel="nofollow - Triode fest.

-------------

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net