Ispiši stranicu | Close Window

Drmeš

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Ostalo
Ime foruma: Ostalo
Opis foruma: Dosad nespomenuto.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=15096
Datum ispisa: 29.ožujak.2020 u 22:34
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Drmeš
Objavio: Apparatus
Tema:: Drmeš
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 08:42
Drugari Zagrepčani i vi bliže, kako ste? Ja sam oko 60km istočno pa sam se usro ko grlica. Probudilo me. Mogu mislit kak je bilo kod vas. Štete ovdje nema. Vidim da je kod vas ozbiljno.

-------------
https://youtu.be/LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, KEF Model 101 Reference, Audioperformance Media Player...

Odgovori:
Objavio: glava
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 08:47
U Samoboru se dobro treslo 5 sekundi oko 6:20 i slabije 1 sekundu oko 7. Najveći potres u životu. Akvarij se uzbiba, slike nakrivile, mačak došao do mene i čekao moju odluku . Stara majka na katu mislila da neki radnici nešto rade...

-------------
Sonos connect, Metronome LePlayer 2s, Sumić BH2 strujni i interkonekt, McIntosh MA9000, Kubala Sosna Fascination, Serafino Tradition

Objavio: zuti mrav
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 09:03
Auff. Čuo se sa svojima gore, grubo.
Hrabro ljudi.

Objavio: zook
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 09:15
Pa kud još i to, bem ti život

-------------
đez je limunada

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 09:26
Sva sreća da nikog nije bilo na ukici i da je bilo jutro...bilo bi barem 50 mrtvih u centru Zagreba

-------------
Sonos connect, Metronome LePlayer 2s, Sumić BH2 strujni i interkonekt, McIntosh MA9000, Kubala Sosna Fascination, Serafino Tradition

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 09:35
Fala ti Bože što nije bilo jutarnjih misa. U Bazilici u Palmotićevoj unutra po klupama sva puno cigle kao i oko Katedrale. Bogovićeva sva u cigli ne mogu zamislit koliko mrtvih da je bila špica...

-------------

Objavio: Brico
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 10:06
Zagrepčani drž'te se. Nadam se da smo ispunili obaveznu kvotu sranja. Bože, oslobodi nas virusa barem!

-------------
*** DOĐE MI DA ODEM! ***

Objavio: Edison
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 10:48
Nesreca nikad ne dolazi sama.
Zagrepcani i vi iz okolice, pazite na sebe.
Hrabro.

Objavio: popol_vuh
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 11:39
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Sva sreća da nikog nije bilo na ukici i da je bilo jutro...bilo bi barem 50 mrtvih u centru Zagreba

Ovo je točno.

Gadno bješe, ali zgrada stoji super - pravo betonsko/željezno đubre. Centar je u banani. Ali vrlo neugodno. Moram si nekaj spit.

Objavio: moog
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 11:44
Ljudi, što reć...sretno i čuvajte se, užas...

-------------
I'm a Blackstar ✴

Objavio: vdem
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 12:33
Jedan manji info... dobili smo od HT-a obavijest da imaju oštećenja u Draškovićevoj gdje je veliki broj linkova. Pa su mogući/izvjesni prekidi dok ne pokrpaju sve. Vjerojatno će biti riješeno do večeras.

-------------

Objavio: goran st
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:08
Vidim brzina pala za 10 puta...jebo internet bitno da niko ne nastrada,yebeno ZG zdrmalo jutros!Shocked

-------------
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Objavio: dan the man
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:39
Dobro je treslo, a onakav, tek probuđen iz dubokog sna ne znaš uopće kud bi krenuo. Još uvijek smo svi pod adrenalinom i u niskom startu za daljnje podrhtavanje. Tu iznad kvatrića pobacalo nam cugu iz ormara i stvari s polica, a zvučnik je ispao s podloška i prošetao šiljkom po parketu. Veće štete, na sreću, nema.

-------------
https://i.imgur.com/PlZNw71.jpg" rel="nofollow - Mjuza      
https://i.imgur.com/NXCdOtY.jpg" rel="nofollow - Mjuza 2

Objavio: zika
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:46
Držimo Vam palčeve, ne dajte se, sve najbolje...

Objavio: ZlyM
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:57
Držite se ekipa, proći će ove nevolje, nadajmo se što prije.

-------------
Avalon Symbol, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD

Objavio: zed_alive
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:57
I, onda...kome sustav od jutros ima zvuk s više zraka? haha
Crnu šalu na stranu...rekao bi čovjek da je dobro sve prošlo, ali nije baš svima idealno prošlo, centar je malo dobio...

-------------
kupujem tehnički ispravni audio

Objavio: tomislav1
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 13:59
Fakat nije bilo simpatično. A kako nevolja ne dolazi sama ovo sada izgleda kao da su stigli autobusom.

Prvo korona(svi u kuće) pa zahlađenje (jutros prve pahulje ove zime, zapravo već proljeća u Zagrebu), i onda potres istjera ljude na ceste i parkove na tu hladnoću bez jutarnje kave. I onda za svaki slučaj ponovi još dva puta i kao da to nije dosta , stisne te i bez kave i ideš doma na wc jer nebuš to riješio pored klupice u parku jer je cijeli kvart pored te iste klupice i sjediš u strahu doma na prijestolju i što ako se ponovi baš sad dok si na pola puta i panično gledaš ima li još uvijek wc papira...

Trebalo bi početi pratiti vodostaj jer bi mogao tsunami svaki čas

Da mi je netko prije mjesec dana rekao da će me biti strah na vlastitom wc-u...

-------------
http://www.audiofil.net/klub/

Objavio: 11duc
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 14:06
Dečki nadam se da ste svi ok i da niste utrpeli mnogo štete Beer U Mariboru je takodje treslo. Takvom brzinom sam posljedni put izleteo iz kreveta 89˝ u JLA. 

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 14:30
je**te u St se nista nije osjetilo

-------------
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Objavio: Kalle242
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 14:58
Riknuo mi zidni sat iz yska, zaustavio se tocno na 6:23haha pala nekakva glupa keramička figurica, pukla.

Ostalo osim jutarnjeg stresa ok, zgrada novogradnja beton/celik kao i vecina kvarta i to je ok.

Centar grada je dobio gomilu otpada sa starih fasada, srecom da nije bio radni dan i da je (polu) karantena. Poginulo bi ljudi 

Objavio: doro
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 18:13
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Vidim brzina pala za 10 puta...jebo internet bitno da niko ne nastrada,yebeno ZG zdrmalo jutros!Shocked

Nastradalo je cura se bori za zivot i 15 jos zasad sluzbeno ozljedjenih.Ono sto je tragikomedija kaj virus spasio danas hrpu zivota medjutim hrpa ljudi policije,vojnika,civilne zastite je van plus ovo premjestanje iz bolnica i staticki losih zgrada se bude zaraza ful prosirila,sljedi orkanski vjetar pa snijeg i kisa narednih 5 dana.....

A sam.potres je bio grdi nekakvih 5-10 sek neznas di si jos te iz kreveta digne dodjes sebi malo a onda drugi i panika vecina otisla vani u aute a vani taman vodoravno uz vjetar snijeg poceo padat!
Centar Zagreba je za smece sve stare zgrade potrgani krovovi i statika za vise ne zivjeti unutra....

-------------
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.

Objavio: Muzikman
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 18:34
Nesto cuo da je opet treslo!? Zagrebe, drzi se! Proci ce i to!

-------------
PS Audio P5, Innuos ZEN MkIII, PS Audio DSJr, EAR 864, Pass Aleph5 klon, GoldenEar Triton Reference, Martin Logan ESL (PS Audio AC10, AQ NRG Y3, Cardas Neutral Reference, AQ Cheetah, AQ Kilimanjaro)

Objavio: tomislav1
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 19:10
Cijeli dan se neki vrag osjeća svakih malo

-------------
http://www.audiofil.net/klub/

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 19:16
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Cijeli dan se neki vrag osjeća svakih malo

To su ti potresi nakon vecega dok se ne poslozi dole ploca oko 30 ih kroz dan bilo

-------------
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 19:18
Ja tu i tamo cujem neki vrlo niski rumble, al vise ne znam kad brijem a kad nesto je.

A ovo sto kazes doro, iz kreveta da te diglo...ja sam imao neki los san, zbudio se i nisam mogao spavati pa sam od cca 5:30 pregledavao forume na mobu u krevetu. Bemti, kad je pocelo me zamalo hitilo iz kreveta.

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 19:35
ja si pustio malo ATC-e, veli žena si osjetilo da opet nešto drmalo? reko, ženo, meni stalno drma u sobi... haha

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 20:12
Stalno neka tutnjava... prvih nekoliko puta smo skakali pod gredu, sad više ne trzamo. Nije mi danas do mjuze jer jedno uho stalno nadzire niske frekvencije. 

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 20:21
Tako i sa mnom, dan.

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 20:24
@Zed:
Mdaa, ruši kuću Atece, nema da omane. Dajpliz...

@Svi:
Što se tiče ranonedjeljnog buđenja, teško se sjetiti neugodnijeg. Ormari se tresu, bračni krevet nikad u svojoj povijesti nije tako podrhtavao (theh...), a žena viče potres, što da radimo? Sva sreća nije dugo trajalo i ništa nije puklo, osim živaca nakratko. Onaj drugi prošao ispod kuće kad sam skuhao kavu. Trećeg nisam skužio. Pasmater, mogu mislit kak je bilo vama u ZG. Otišo val do Mađarske. Koliko god suštinski nepoželjna, dobra je to škola jer kad je sve oke čovjek stvori razne iluzije o vlastitom značaju. Dok ne osjeti gnjev i značaj više sile. I ova pizdarija koju je teško vidjeti i yebatchkim mikroskopom, a za koji mjesec potpuno promijeni život ljudi i to globalno. Još i roka.
Nego, meni se čini ovako sa strane, da je danas u Zagrebu pokazana najbolja moguća organizacija i odgovor na krizu. Možda se meni samo čini, a možda je to ono, najgori smo mi, uvijek i svugdje. Nitko ni da bekne koju pohvalu, a ja vidim građane, vatrogasce, muriju, civilnu zaštitu, medicinare, vojsku, Bedblubojse pa ako hoćete i vlast u modu svi za jednog, jedan za sve.

-------------
https://youtu.be/LQHk5qwEDPU" rel="nofollow - dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura, KEF Model 101 Reference, Audioperformance Media Player...

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 21:01
Apparatus, totalno cudno, ali ja ovaj drugi nisam skuzio...bili smo vani u to vrijeme.

A ovo sto kazes - kako ti se u sekundi uniste iluzije o vlastitoj vaznosti, o "snazi" civilizacije, tehnologije, znanosti i sl. Mi smo beznacajna mala zrnca prasine. I to svi znamo intelektualno, ali tek ovako nesto doista "utjelovi" to znanje. Isto kao sto svi znamo da cemo umrijeti, ali to znanje je nekako apstraktno...dok se ne dogodi pizdarija.

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 22:19
Da i to ti je zivot..u jednom trenu kupujem srebrene kabele a u drugom se bojis za svoju buducnost i svih oko nas!!
Yebena vremena su dosla,covik se malo zamisli kako uzima sve zdravo za gotovo!huh

-------------

Objavio: Ivi Skoj
Datum objave: 22.ožujak.2020 u 22:51
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Apparatus, totalno cudno, ali ja ovaj drugi nisam skuzio...bili smo vani u to vrijeme.

A ovo sto kazes - kako ti se u sekundi uniste iluzije o vlastitoj vaznosti, o "snazi" civilizacije, tehnologije, znanosti i sl. Mi smo beznacajna mala zrnca prasine. I to svi znamo intelektualno, ali tek ovako nesto doista "utjelovi" to znanje. Isto kao sto svi znamo da cemo umrijeti, ali to znanje je nekako apstraktno...dok se ne dogodi pizdarija.

Meni su ko papku pokušali objasniti da se to nekako logaritamski pojačava, pa da izmedju prvog i drugog je neka veća razlika.
Prvi mi pretumbao pola stana, polomio koješta i razbacao, a drugi sam vec bio posložio stvari, pa osim što su ormari lupetali, lusteri se ljuljali nisam imao nikakve štete.
Sad sam na petom katu, pa ne kužim da sam niže, možda bi bilo mirnije.
Malo ću kad me uhvati volja popraviti ispucale zidove, jedino mi malo krivo kaj su mi stvari koje su popadale sjebale parket.
Nije strašno, ali pa tek sam ih stavio.
Više sreće drugi puta.

-------------
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:17
A šta, ionako bi ti nov parket uskoro kandžama razrovao onaj tvoj mini ZOO koji držiš u stanu.
haha 
Koliko sam ja ubrao, između 5 i 6 te njihove skale razlika oslobođene energije je 10 puta i tako redom. Koliko god bilo nezahvalno pametovati na daljinu (samo sam se malo usrao bez štete) valja bit sretan jer nije bilo žešće. Onaj zagrebački iz 1880. bio je 6,3 pa ti vidi. A ako se ne varam isto u ZG u 17. stoljeću omariso najluđi za kojaga nagađaju da je bio preko 7. Pa ti vidi MkII. Nadam se da će me ujutro u pola sedam probuditi ajfon ko i obično.

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:24
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Ja tu i tamo cujem neki vrlo niski rumble, al vise ne znam kad brijem a kad nesto je.

A ovo sto kazes doro, iz kreveta da te diglo...ja sam imao neki los san, zbudio se i nisam mogao spavati pa sam od cca 5:30 pregledavao forume na mobu u krevetu. Bemti, kad je pocelo me zamalo hitilo iz kreveta.

Nisam ni ja spavao iso na wc u 6h i rekoh idem jos malo zaspat jer isto slabije spavam zbog svih sranja kad pocelo rokat i ljuljat prvo sam mislio da Tara pesek skocila na krevet jer mi vrata od sobe bila otvorena rekoh u sebi pa nije ona tak velik pas da tak zaljula...kad se dignul skoro opet pao na krevet doso malo k sebi obuko se nabrzinu nesto pojel i etoh drugog onda sam skocil auto maknut od zgrade i bio jedno vrijeme u njemu i na radiu cul ludog Kalinica kak se histericno dere da ide van 3 soma ljudi da je bolje nego sto mislio i otad ga vise nema nigdje

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:24
Nakon svega do sad ja sutra za buđenje očekujem najmanje invaziju vanzemaljaca ili barem godzilu. 

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:26
Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Nakon svega do sad ja sutra za buđenje očekujem najmanje invaziju vanzemaljaca ili barem godzilu. 

Veli moj stari kompa da bi mogo avion na nuklearku prije onda tek vanzemaljci i onda smo sve vidjeli

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:36
Da, samo što ja nuklearku ne bih spominao ni u šali. To da ode u vražju mater, preko noći bi nam virus postao najmanji problem. Barem nama koji smo joj u komšiluku.

-------------

Datum objave: 22.ožujak.2020 u 23:55
Uh. Previše crnjaka za jedan dan... Odoh probat zaspat.

-------------

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 01:04
Evo orkanska bura se sprema i vec gori na Hvaru!Ljut

-------------

Objavio: Tornado
Datum objave: 23.ožujak.2020 u 02:15

Hi!

Kod mene je puknuo spoj pregradnog zida i plafona, i zid duž gornjeg dijela štoka. Obadva su od siporexa, tako da ne mogu reći da smo imali bilo kakvu štetu u odnosu na ljude u centru. Na temeljima i fasadi zgrade ne vidi se ništa.
Jeste li imali osjećaj  da je potres dok je trajao promjenio frekvenciju i amplitudu? Ja sam imao osjećaj da je prvo 2-3 sekunde bila viša frekvencija i manja amplituda u kojoj se sve streslo i zarondalo, a onda kao da se frekvencija smanjila, a amplituda povećala. Uz pojavu potmule huke koja je bila neugodnija za čuti, i osjetiti.

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 09:28
teško se koncentrirat u trenutku na opažanja, kad si zauzet drugim stvarima, npr. beganjem iz kuće :)
kod prvog velikog ne znam jer sam sam početak prespavao, no vjerojatno je bilo slično kao i kod drugog. a kod drugog amplituda se dizala, nije krenulo punom amplitudom odjednom nego se kontinuirano pojačavalo. a za frekvenciju, nemam doista pojma

-------------

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 10:14

Ovo je kuća u kojoj sam živio sa starcima 1991., kad su raketirani banski dvori (tad sam imao 11 godina). Ova prostorija kad se gleda prema kući lijevo od vrata, iza nove Ford Fieste mog starog je prostorija u kojoj sam bio kad je ovo roknulo.

Ovaj potres naravno nije ni blizu tog udarca, ali moram priznati da mi je malo kao neki trigger bio, to sam tek jučer navečer skužio, ta neka anksioznost nakon što se stvar dogodi. Osjećaj potpune bespomoćnosti. Ali biti će dobro.

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 10:45
čoeče...

-------------

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 11:07
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

čoeče...

Ma da, ne želim tu sad bezveze natezati tu priču, nema smisla, samo u kontekstu teme kažem da mi ima usporedivosti u tom osjećaju anksioznosti...u smislu, ne ono što je bilo (npr. potres koji se već dogodio), nego ono što može biti, a potresi su takvi. Ali opet da se ne uzme krivo što kažem - mislim da je panika tu najveće sr*nje i mediji koji od toga profitiraju su dno, tako da - nema panike.

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 11:52
znači, orijentacija ti je neposredan strah koji se dogodi kad se nešto takvo dogodi. to je prirodna, neposredna reakcija

strah koji se događa naknadno ili dugo traje je posljedica mentalnog sadržaja, i za taj si je čovjek ajmo reć sam odgovoran. pa je i to neki lakmus

mozak je prostor u kojem je na nama da napravimo higijenu i držimo ga urednim, ne dozvoljavajući tu štetnim mentalnim programima, tj. mislima i mentalnim konceptima da se trajno nasele

ja sam se uplašio potresa, ali sam već sredinom dana bio miran, mogao sam guštati u muzici, jer se trudim čistiti svoj mentalni prostor. modeliram ga po principu kako se želim osjećati, i kako želim reagirati u situacijama kad sam svjestan

-------------

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 12:45
Da, dobro kažeš, (kratkoročni) strah je super stvar kao reakcija nužna za preživljavanje. Problem je samo prolongirani strah nakon nekog podražaja na koji je strah prirodna reakcija. To je onda ono što pripomaže raznim bolestima. To je strah kojeg čovjek, kako kažeš, sam održava, potpomaže i sl. svojim "pričama". Neki čak i vole to jer je u tome ta nekakva loša vrsta "utjehe", iako si rade veliku štetu. One "ja žrtva" priče.

Ovo što kažeš u zadnjem odjeljku je vrlo zdravo, tako i ja pokušavam. Nije to nikakva popularna psihologija, to je jednostavno tako, stalno se potvrđuje - mi projiciramo svoju stvarnost i stvaramo/privlačimo ono što odašiljemo.

Ali dosta od mene o tome, nije mi bila namjera pretvarati ovo u ikakav ozbiljan razgovor.

Objavio: markica
Datum objave: 23.ožujak.2020 u 14:42
Osobno najgore buđenje u životu. Ipak sve bez štete ili problema kod mene A što se tiče muzikalija nisam do jučer u 06.24 znao da moji zvučnici mogu doslovno i plesati u ritmu niskih frekvenija. A svaki ima 73kg....

-------------
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 16:20
Dobro da nisu otplesali kroz prozor, na parking i gdje već. Nije to meni tema za šalu. Rokne mrcina i za pola minute si ostao bez ičega. Naravno, ako si prosječan hrvatski ljud pa ti je sva imovina u kući i ona sama kao takva. I to uz uvjet da pritom nisi ostao skraćen za glavu. Iskreno, jedino me u životu zasad frka potresa. I ne zbog ovog jučer u Zagrebu nego još puno prije. Nosim se s tim jedino tako da ne razmišljam.

-------------

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 18:07
Osiguranje stana,kuce,slusaone..pogotovo za ove high endase je obavezna!!

-------------

Objavio: Tornado
Datum objave: 23.ožujak.2020 u 19:01
Zanimljivo je da su se neke teže stvari pomaknule ili popadale, a neke jako lagane ostale na policama.
Kod mene su nedovršene kutije za subove teške 38kg ležale jedna na drugoj. Gornju sam pronašao ukoso pomaknutu za cca 4-5cm dok su sitnice ostale na mjestu.
Kod mog prijatelja koji je na 15tom katu jedrenjak kojeg slaže od letvica, i balze, i koji je lagan, je ostao na mjestu dok su mu tri metalne auto makete u omjeru 1:18 zajedno sa postoljem na koje su bile zašerafljene završile na podu.
Kod mojih susjeda je pala boca na pehar, a druga boca u obliku Fićeka je jednim kotačem zagazila preko ruba police, dok je na istoj toj polici maketa plastičnog aviončića ostala na mjestu.
Očito da su jako lagane stvari prilikom trešnje namještaja zbog male težine i malog trenja ostale na mjestu.

Datum objave: 23.ožujak.2020 u 19:18
kad je masa dvosjekli mač, inertnija je i time i veći vrag. jednom kad inertnija masa krene u gibanje...

-------------

Objavio: Supersaša
Datum objave: 23.ožujak.2020 u 19:57
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Nego, meni se čini ovako sa strane, da je danas u Zagrebu pokazana najbolja moguća organizacija i odgovor na krizu. Možda se meni samo čini, a možda je to ono, najgori smo mi, uvijek i svugdje. Nitko ni da bekne koju pohvalu, a ja vidim građane, vatrogasce, muriju, civilnu zaštitu, medicinare, vojsku, Bedblubojse pa ako hoćete i vlast u modu svi za jednog, jedan za sve.

Fino nas je zdrmalo, ko bas od Ateceja   :)    ... Zgrada iz 80ih na Srebrnjaku ni da bi mrdnula, tek par razbijenih stakala, dobra armatura svaka čast.

Inače, ovaj mjesec su začepile sve krkanske pitschkice kaj urlaju od početka stoljeća, pa je sad muk. Teško se naviknut. Možda tak ostane za stalno ... moš mislit ...Organizacija je neuobičajeno staložena, zamislimo samo da su ministrant odbrane i vasobrković krenuli na virus bazukama, što se realno moglo dogoditi. 

Tak da, thumbs up za sad...ostalo ćemo riješiti...

-------------
I found it hard
Its hard to find
Oh well, whatever, nevermind

Datum objave: 24.ožujak.2020 u 10:32

Razmišljam već neko vrijeme o osiguranju kuće i stvari. Morat ću to konačno obaviti koliko ove godine. Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.

-------------

Objavio: vdem
Datum objave: 24.ožujak.2020 u 13:51

Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.

Ni ja...

haha

-------------

Datum objave: 24.ožujak.2020 u 14:46

Razmišljam već neko vrijeme o osiguranju kuće i stvari. Morat ću to konačno obaviti koliko ove godine. Bajdvej, koje hajendaše? Ako si mislio na forumu, ja ne vidim ni jednoga.
Moras to,nisu to neke pare a kad se sr*nje desi bar imas neku sigurnost!Pre nekih 2-3 miseca u ZG mi prika zivi u stanu koje je ispod razine "mora" takozvani suteren i kad je ona kusurda okrenula poplavio mu cili stan, a taman sve obnovio!Morali su ponovno skidat tek postavljeni laminat i stavit novi kao i pituravanje zidova,naravno sušili su cijeli stan 10ak dana,dobio 9000 kn za stetu!

Kako nema,sto tvoj SF i DCS nisu high end..ima ih jos osim tebe..ne govorim o onim preseravanjima od 100+ K eura.
Osiguraj sve to,viruj mi!Ja doma staklo razbijem dobijem novo!!

-------------

Datum objave: 24.ožujak.2020 u 17:20
Osigurat ću sigurno. Što se hajenda tiče, ne moramo drviti i mogu samo ponoviti, nema toga ovdje. A naravno nije ni bitno.

-------------

Datum objave: 24.ožujak.2020 u 19:37
Obavezno, treba se osigurati. Skupe su stvari kod mnogih od nas. Samo, treba odabrati dobro osiguranje. Najbolje, ako se ima nekog poznatog, inace ce uvijek bit natezanja. Tri price kod mene . Prva: u jednoj od nekretnina koje imamo za najam, procurilo jedno kupatilo susjedu ispod. Nije puno, ali fleka na plafonu ostala. UNIQUA osiguranje - nista nisam s njima uspio rijesit. Lopovi, zatrpali me formularima. Poslao ih ih u 3pm, otisao do susjeda i dao mu iz dzepa. Druga: napravio totalnu stetu na autu od €150.000, kasko naravno. EUROHERC - godinu dana se natezao s njima, na kraju su platili, ali sta su sve probali samo da ne moraju. Trece: imao sudar i ostecen jedan prednji kocni disk. Kasko pokriva, ali treba promijeniti naravno oba. Cijena jednoga oko 10.000kn. CROATIA - preko poznanika, platili mi oba.

-------------
PS Audio P5, Innuos ZEN MkIII, PS Audio DSJr, EAR 864, Pass Aleph5 klon, GoldenEar Triton Reference, Martin Logan ESL (PS Audio AC10, AQ NRG Y3, Cardas Neutral Reference, AQ Cheetah, AQ Kilimanjaro)

Datum objave: 25.ožujak.2020 u 19:50
Već se oko 20 godina držim za suknju Croatia osiguranja i ne kanim mijenjati. Doduše nisam imao ozbiljnih unfala pa ne znam koliko su teški u tom slučaju. Međutim, imao sam peh s prednjim šajbama i to ne baš jeftinim i lako dobavljivim. Mijenjao 3-4 puta. Nikad ni naznake problema s osiguranjem. Kod njih ću osigurati i ovo što još nisam.

-------------

Datum objave: 25.ožujak.2020 u 21:35
Originalno postano od strane člana: Muzikman Muzikman napisao:

Obavezno, treba se osigurati. Skupe su stvari kod mnogih od nas. Samo, treba odabrati dobro osiguranje. Najbolje, ako se ima nekog poznatog, inace ce uvijek bit natezanja. Tri price kod mene . Prva: u jednoj od nekretnina koje imamo za najam, procurilo jedno kupatilo susjedu ispod. Nije puno, ali fleka na plafonu ostala. UNIQUA osiguranje - nista nisam s njima uspio rijesit. Lopovi, zatrpali me formularima. Poslao ih ih u 3pm, otisao do susjeda i dao mu iz dzepa. Druga: napravio totalnu stetu na autu od €150.000, kasko naravno. EUROHERC - godinu dana se natezao s njima, na kraju su platili, ali sta su sve probali samo da ne moraju. Trece: imao sudar i ostecen jedan prednji kocni disk. Kasko pokriva, ali treba promijeniti naravno oba. Cijena jednoga oko 10.000kn. CROATIA - preko poznanika, platili mi oba.
Bome dah mi je malo stao kod cijene auta..nebitno nego jel to Golden ear Trinitron Referenc kod tebe zamjena ta Logane ili?

-------------

Datum objave: 29.ožujak.2020 u 19:50
Da, stigli Reference sleperom iz Danske prije mjesec dana

-------------

Datum objave: 29.ožujak.2020 u 20:43
I, kako to fercera? Do sada su se već uigrali, uho se naviklo na promjenu?

-------------

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net