Ispiši stranicu | Close Window

Vaš hobby

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Ostalo
Ime foruma: Ostalo
Opis foruma: Dosad nespomenuto.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=1664
Datum ispisa: 22.veljača.2020 u 19:13
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Vaš hobby
Objavio: DARKOB
Tema:: Vaš hobby
Datum objave: 14.rujan.2004 u 20:00

Dragi prijatelji forumaši !

Da li osim hifi-a slueajno imate još kakav hobby, nešto za treniranje živaca.

Ovo je jedan moj- maketarstvo

http://www.hr-maketari.com/artikal.asp?artikalID=538">

-------------
Ponekad tamna strana pobijedi...

Odgovori:
Objavio: Gašo
Datum objave: 14.rujan.2004 u 20:29
Moji hobiji su biciklizam, fotografija, kuhanje i naravno elektronika.

[op. preslozen post - Admin]

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Objavio: Joby
Datum objave: 14.rujan.2004 u 22:48

Sviranje, fotkanje i jedrenje

Kuhanje je super hobi, dok god ne kuhaš pod prisilom

Objavio: SICKO
Datum objave: 14.rujan.2004 u 22:49

Sta hoces vece stvari za treniranje zivaca od DIY audia, to je moj hobi................

Pozdrav.........

Objavio: SICKO
Datum objave: 14.rujan.2004 u 22:50
Ej ovo sa kuhanjem nije losa ideja...................

Objavio: trancedeejay
Datum objave: 14.rujan.2004 u 23:01

Modelarstvo(RC automobili-120km/h,Eco,Hydro,Mono modeli camaca....)

Gramofoni i elektronska glasba - kako to svira na HI-FI-u

Sad cu ici na snimanje raznih koncerata, samo da skupim pare za mikrofone in mic-preamp.

Skupljam i HI-FI:)

Have a nice day

Matt

-------------
MUSIC IS THE KEY

Objavio: analogue
Datum objave: 14.rujan.2004 u 23:06

hobby-ji, hm podosta, + neki potencijalni, nazalost za sad pre malo vremena za sve, ali dao Bog zdravlja pa bude i to-

osim HiFe i rada ko DJ/producent, alpinizam, paralelno s tim je isao i buodybuilding jer je sam sport dosta zahtjevan sto se tice fizicke spreme(neko vrijeme bio clan Gorske Sluzbe Spasavanja-GSS), biciklizam(cestovni), plivanje(dulje ture), jogging, planiralo se nastupiti i u auto-crossu(zbog ozljede mehanicara na pocetku sezone, kasnije i nedostatka sredstava ta zelja ce morati malo pricekati). Osim tog volio bi se okusati u ronjenju sa bocama i padobranstvu.

....neki kazu extremno, ne znam mozda, volim prirodu, slobodu, zrakkkk

ps.

sta mislite da trazim zenu prek' oglasa pa da ostavim 'vaku biografiju, kakva bi se javila

-------------
Budimo realni ocekujmo nemoguce

Objavio: audiofill
Datum objave: 14.rujan.2004 u 23:09

Fotkanje, kompjuteri i internet na kojem 90% vremena zabušim na hifi stranicama i traženju dobre nepoznate muzike, koju sa veseljem djelim sa vama u muziekim temama foruma. Dakle opet sam kod hifija iako neeu... prokleti fanatik

Objavio: Guests
Datum objave: 15.rujan.2004 u 12:39
Slobodno vrijeme (ako izuzmemo slusanje glazbe i beskrajno "surfanje") provodim na ovome:

...iako bi cesce radje bio na ovome:

Objavio: Fantocci
Datum objave: 15.rujan.2004 u 13:16
Video (snimanje i montaža), biciklia, trenutno me 100% okupira crtanje pokuastva u 3D, koje posle sam i sastavljam. Zasad dobijam pohvale za sve osim za brzinu izrade.

Objavio: faca
Datum objave: 15.rujan.2004 u 13:31
Mislim da sam ja jedan od rjetkih kojima je njegov
posao ujedno i hobi graphic designer vec 14 godina

Objavio: dirty sanchez
Datum objave: 15.rujan.2004 u 13:33

Uf, na poslu sam pa nemam slikica .

Snowboarding, boks, paintball, posjeaivanje utakmica  

Objavio: denis
Datum objave: 15.rujan.2004 u 13:36

Originalno postano od strane člana: faca faca napisao:

Mislim da sam ja jedan od rjetkih kojima je njegov
posao ujedno i hobi graphic designer vec 14 godina

Dobro, vodiš sa dve godine više...

-------------

Objavio: ineluki
Datum objave: 15.rujan.2004 u 15:12

treanje, tu i tamo bicikl.

teretana (nažalost zbog zdravstvenih razloga - razvalio ligamente koljena pa uvjeravam kvadricepse da su nasljednici).

ovo s maketarstvom sam radio kao mali, ali nekako se bavim mišlju da poenem ponovno... u nastupima ludila od posla zamišljam se kako gazim tenkom (ljetu šauke, ljetu avijoni)

eitanje... ako to prolazi kao hobi.

-------------
ineluki
stormspike

Objavio: Stanko
Datum objave: 16.rujan.2004 u 21:57

Ima vec skoro cetiri mjeseca od kako sam diplomirao nakon "poduzeg" studiranja, te od tada cekam da mi "ovi" iz nadleznog ministarstva odobre status znanstvenog novaka na faxu, da konacno pocnem raditi. To pisem, jer mi se zbog tog cekanja u zadnje vrijeme zivot sveo uglavnom na aktivnosti iz domene teme ovog threada (ako izuzmem vrijeme koje mi konzumira organizacija vjencanja).

Najveci dio vremena provodim pokusavajuci absorbirati svu dostupnu literaturu (uglavnom elektronsku) vezanu uz obradu drveta, jer kako stvari stoje s financijama, ne gine mi dobar dio DIY namjestaja za pocetak.

Puno surfam i citam. Tu i tamo skocim do faxa na kuru downloada (odlicna veza ), a u zadnje vrijeme poceo sam se rekreativno baviti i bagmintonom (odkako sam prestao pusiti kile se samo lijepe, a prestao sam prije godinu i pol ...).

Dosta vremena sam provodio na biciklu, dok mi ga ne otudjise pocetkom godine (taman kad sam ga skoro do kraja opremio ). Zablokirala im kocnica dabogda negdje na downhillu, i to prednja.

Raspisah se ja, tek sad vidim da ovaj post poprima razmjere poduzeg CV-a, stoga, oprostite na gnjavazi ...

Pozdrav.

Objavio: Vedran
Datum objave: 16.rujan.2004 u 22:22

Glazba (kolekcionarstvo, hi-fi, svirka u ska punk bandu, ponekad organizacija koncerata, recezent za http://www.backpackrock.com - www.backpackrock.com ...)

Volonterizam u Crvenom križu (edukator za programe Istraživanje humanitarnog prava, Humane vrednote, prva pomoa...)

Magic The Gathering

Objavio: audiofill
Datum objave: 16.rujan.2004 u 22:54

Originalno postano od strane člana: Vedran Vedran napisao:

Volonterizam u Crvenom križu (edukator za programe Istraživanje humanitarnog prava, Humane vrednote, prva pomoa...

Svaka east Vedran, moje duboko poštovanje! Ako se sretnemo u Ljubljani eastim pivieku!

Datum objave: 17.rujan.2004 u 11:41

Puno hvala, imati au na umu poziv kad se uputim prema Ljubljani.

Objavio: Anorgan
Datum objave: 17.rujan.2004 u 17:23
Bravo Darko, evo ja imam jednu Saratogu da smjesti tvoj avioncic :)

-------------
http://www.anorgan.com - Web development

Objavio: DARKOB
Datum objave: 17.rujan.2004 u 18:29
Izgleda da budem morao neke modele iznova raditi ili obnavljati,razne selidbe su svoje dale.U jednoj kutiji mi leži nedovršena njemaeka podmornica vec 11 godina, veliki je problem sa sitnim ljudskim figurama koje treba obojiti.

-------------
Ponekad tamna strana pobijedi...

Objavio: yoke
Datum objave: 18.rujan.2004 u 14:43

brzinski...osim sklapanja DIY elektronike...evo jos par stvari koje me zanimaju

ovu zvjerku sam tek nedavno kupio da bi mogao slikati mojih ruku dijela i pohvaliti se vama...nazalost usb kabel mi je ostao u vikendici pa nemogu prebaciti slike ... 

u zadnje vrijeme ovo vise i nevozim toliko agresivno koliko prije...nakon ozlijede koljena, shvatio sam da vise nisam tako mlad...

i za kraj

jedva cekam da padne snijeg...pa laganini do Austrije ili sl., ako ne barem mi je kupres blizu...

Ipak, glavni hobi mi je DIY elektronika...imao sam i ja faza slapanja modela aviona, cak u sobi imam jedam model jedrilice od balze koji ceka da se zaljepi ali eto...nema se vremena kao prije...nekako s godinama imam osjecaj da je vremena sve manje i manje...

Objavio: Ruspy
Datum objave: 18.rujan.2004 u 20:33

Preferans, kuhanje tae kwon do...

Pa nek me neko odluei zeznuti kad mi bude uvaljivao neki polovni ure?aj

-------------
Ovaj post tiskan je na elektroniekom raeunalu i pravovaljan je bez peeata i potpisa

Objavio: Ruspy
Datum objave: 18.rujan.2004 u 20:34
BTW, ako Vedran svira u Nuli, onda se jako dobro poznajemo

-------------
Ovaj post tiskan je na elektroniekom raeunalu i pravovaljan je bez peeata i potpisa

Objavio: Gašo
Datum objave: 18.rujan.2004 u 23:09
Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Izgleda da budem morao neke modele iznova raditi ili obnavljati,razne selidbe su svoje dale.U jednoj kutiji mi leži nedovršena njemaeka podmornica vec 11 godina, veliki je problem sa sitnim ljudskim figurama koje treba obojiti.
Kaj ti se ruke tresu malo ?

-------------
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2

Datum objave: 18.rujan.2004 u 23:27
Ha Ruspy nisam Vedran Meniga.

Objavio: yoke
Datum objave: 19.rujan.2004 u 10:19

Zar ''Nula'' jos postoji...zadnji put kad sam cuo za njih je bilo pred nekih 8god...je, cak sam bio i na par koncerata u famoznom MZu...

s Menigom sam radio na lokalnoj piratskoj stanici prije nekih 10god...bio sam prisiljen slusati ska nekih sat vremena dok su njih dva gustala...nezalim se, bilo je i dobrih stvari...

Datum objave: 19.rujan.2004 u 10:50

Vjerujem da ste uživali.  Evil Smile

Da mislim da Nula još postoji samo nisu pretjerano aktivni; kao i cijela scena uostalom. Trenutno Meniga tjera label "Zvuk Moevare" pod okriljem URK-a.

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net