Ispiši stranicu | Close Window

Samo drugi oblik

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Ostalo
Ime foruma: Ostalo
Opis foruma: Dosad nespomenuto.
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=1823
Datum ispisa: 28.veljača.2020 u 06:09
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Samo drugi oblik
Objavio: tumbak
Tema:: Samo drugi oblik
Datum objave: 08.listopad.2004 u 17:42
Evo Cortez da nebudeš sam. Ja u slobodno vrijeme više ne vozim bicikl (to sam do faksa upražnjavao skoro svaki dan), sad samo teretana (neredovito, posao ne!),ali sam još odmalena ovisan o kompjutorskim igricama. Sad trenutno igram Chasera. Ima li još koga ko je ovisnik?

Odgovori:
Objavio: tatamata
Datum objave: 08.listopad.2004 u 18:14
Nakon što sam apsolvirao doom3 vratio sam se na Far-cry, mogu tamo po otocima lutati uz more, pa se opet vratiti nešto ispucati, pa sjesti u nekakav jeep te obiai neku drugu stranu otoka, ili se vratiti do ostavljenog glisera i obilaziti neke druge otoke. Ta igra je po grafici jedna od najboljih koje sam igrao. Potpuno razlieita od igrica koje uglavnom idu iz tunela u tunel,iz sobe u sobu.

-------------
prava hifa svijetli u mraku.

Objavio: Hrxic
Datum objave: 09.listopad.2004 u 02:19

Ovisan o America's Army!!!

Užas!!!

-------------
H

Objavio: SICKO
Datum objave: 09.listopad.2004 u 10:22
Ja dnevno barem 5 partija Wormsa, ................lu?ak.........................

Datum objave: 09.listopad.2004 u 17:39
E tamata pa  kakva je to konfiguracija koja to vrti. Negdje sam proeitao da je Far-cry vrlo zahtjevan hardverski!

Objavio: elektronik
Datum objave: 09.listopad.2004 u 18:13

Ja sam bio teški Counter-Strike freak,sada ga igram manje ali još ga igram.

Nema ništa bolje u igranju igara od napucavanja sa ljudskim protivnikom.

-------------
Marantz PM7200
Cambridge Audio Azur 640C
Arcam Diva T61
Sonus faber Concertino Home

Objavio: Guests
Datum objave: 10.listopad.2004 u 19:08
Americas Army me drzao vise od godinu dana:

http://aaotracker.4players.de/usertracker.php?userid=42618

Zadnje vrijeme samo Call of Duty. To je ujedno i jedina igra koju imam instaliranu.

Objavio: DARKOB
Datum objave: 10.listopad.2004 u 20:22
Ha ovisnici o igrama !!!!

-------------
Ponekad tamna strana pobijedi...

Objavio: tatamata
Datum objave: 10.listopad.2004 u 20:38

Originalno postano od strane člana: tumbak tumbak napisao:

E tamata pa  kakva je to konfiguracija koja to vrti. Negdje sam proeitao da je Far-cry vrlo zahtjevan hardverski!

ništa strašno,AMD athlon(tm)XP2500,Thermaltake cooler(Xaser edition)Radeon9600,512RAM,1280x1024 Sony17`TFT, ali radi dobro

PS da velim i Cortezu- Call of Duty Dooobra

-------------
prava hifa svijetli u mraku.

Datum objave: 10.listopad.2004 u 21:37
Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Ha ovisnici o igrama !!!!

Tako nam se smiju ljudi koji se ne bave hi-fiom.

I used to think anyone doing anything weird was weird.
Now I know that it is the people that call others weird that are weird.

Objavio: Joby
Datum objave: 10.listopad.2004 u 21:46
Nikako da te nagovorim na hrvatski jezik?

Datum objave: 10.listopad.2004 u 22:24
Ne volim prevodit' citate/izreke.

Datum objave: 11.listopad.2004 u 22:22

Popodne sam gledao kroz prozor, vidio sam lica mnoge djece koja su se greila od straha, za to vrijeme je rijeka Sava polako izlazila iz svojih zadanih okvira.Poplavila je neke travnjake i grmlja.Nebo je pokazalo svoje tmurne oei,prepune bola i tuge.Dugo vremena se okreaem oko sebe i vidim samo sivo-bjele slike života koji me okružuje, a nekad je bilo lijepo vidjeti šarene boje,poput bogate palete nekog slikara.Znam samo da mi sve puca po šavovima a neznam kada ae to prestati. Ipak u nadi je spas,barem tako mislim i tješim se.

Only the memories...

-------------

Datum objave: 11.listopad.2004 u 22:35
Ma ništa to nije Darkia. Aopila te jesenska elegija.

Objavio: analogue
Datum objave: 11.listopad.2004 u 23:28
Originalno postano od strane člana: DARKOB DARKOB napisao:

Popodne sam gledao kroz prozor, vidio sam lica mnoge djece koja su se greila od straha, za to vrijeme je rijeka Sava polako izlazila iz svojih zadanih okvira.Poplavila je neke travnjake i grmlja.Nebo je pokazalo svoje tmurne oei,prepune bola i tuge.Dugo vremena se okreaem oko sebe i vidim samo sivo-bjele slike života koji me okružuje, a nekad je bilo lijepo vidjeti šarene boje,poput bogate palete nekog slikara.Znam samo da mi sve puca po šavovima a neznam kada ae to prestati. Ipak u nadi je spas,barem tako mislim i tješim se.

Only the memories...

Darkic, ubaci nesto lijepo u player i otputuj gdje su zive boje, gdje se ljudi vole, cuj jesmo hifici ili ne ...tehnika je nasa lampa, a glazba carobni sag...zao mi je onih koji to ne mogu iskusiti. Inace volim stilska izrazavanja, ali ne ocjenjujem jer ih ocjene sputavaju u okvire.

pozdrav iz Rijeke

-------------
Budimo realni ocekujmo nemoguce

Datum objave: 11.listopad.2004 u 23:37
Pukli svi 

Objavio: dioklecijan
Datum objave: 11.listopad.2004 u 23:40

Ako se netko misli bacit kroz prozor neka mi dan ranije pošalje sve svoje CD-ove poštom.

Šteta da padnu u pogrešne ruke.

-------------
Gašo: Nije riknuo zbog toga ali zbog nečega je.

Datum objave: 11.listopad.2004 u 23:52
Originalno postano od strane člana: dioklecijan dioklecijan napisao:

Ako se netko misli bacit kroz prozor neka mi dan ranije pošalje sve svoje CD-ove poštom.

Nisi ti te srece
Osim toga, vec si dovoljno dobio!

Objavio: analogue
Datum objave: 12.listopad.2004 u 00:35

ako idem ja idu i cd-i

Šteta da padnu u pogrešne ruke.

ok, bit cu toliko fer, javim ti zgradu

-------------
Budimo realni ocekujmo nemoguce

Datum objave: 12.listopad.2004 u 12:38
Hey joby,ta jesenska elegija možda predugo traje,vjerojatno ne vidim ni konac ni kraj.Postoji problem kada tužna srca se legne u postelju i pokušava zaspati bezbrižno a ono sve kao u nekoj zoni sumraka.U ladicu novoga playera sam stavio Pink Floyd-The Division Bell,to je još dodatno potenciralo neka polusumorna razmišljanja ali zapravo jako realna.Dolje na sportskom igralištu djece nema a i trava više nije tako zelenkasta kao nekada, stabla nemaju onu jesenju paletu boja jer ih bolest polako grize, dio po dio, krošnju po krošnju. Upravo sam saznao da je jedna žena u našoj zgradi umrla,zapravo zaboravila disati.Svake godine u mom kvartu netko odlazi a netko se baca i sa balkona.Ti ljudi su izgleda izgubili bitnu volju za životom, životne boje polako poprimaju tamni karakter,pomalo ledeno hladan. Hej ljudi gdje je sunce koje Hvar grije,crvena vina koja bojaju drvene stolove,gdje su mirisi ribarskih kapa i mirisi znoja umornih ribara. Što zapravo ovo vrijeme traži od nas ili možda mene? What do you want from me ?? Možda sam izgubio samog sebe pa pa lutam gradom da sebe na?em...        &nbs p;         &nbs p;    

-------------

Datum objave: 12.listopad.2004 u 12:42
Rekoh ti Darko da je život ispunjen kad imaš djecu. Ajd na posao i dosta cendranja. Ideš sa mnom i s mojim klincem na bazen 3 puta tjedno, pa da vidiš veselja?

Datum objave: 12.listopad.2004 u 12:53

Ja, ja ne cendram,kad mi do?e moje kumee(mala curica)onda je stan okrenut za 360 stupnjeva...

Trava više nije zelena kao nekada,stabla nemaju svoju jesenju boju a bogme i Sava je sve mutnija,hladnija...

-------------

Datum objave: 12.listopad.2004 u 13:43

Kad stan okreneš za 360 stupnjeva do?eš na isto.

Mislim da je problem u godinama na grbaei. Jel te žiga kaj u križima? (Ubit ae nas Žac kad proeita na što mu trošimo plaaeni prostor)

Objavio: Fantocci
Datum objave: 12.listopad.2004 u 13:50

Patike na noge ili bicikl pod guzu i terajjjj!!

Nema boljeg lijeka depresije od fiziekog napora.

Objavio: Brock
Datum objave: 12.listopad.2004 u 14:04
... ili opalit jednu rundu audiofilskog valcera...

Datum objave: 12.listopad.2004 u 21:45
Originalno postano od strane člana: Fantocci Fantocci napisao:

Nema boljeg lijeka depresije od fiziekog napora.

Potpisujem!
Nista me ne opusti kao 40-50km divljanja na biciklu (i pivce nakon toga).

Datum objave: 12.listopad.2004 u 21:47
Mene je nekad opušatala šetnja od Maksimira do Kustošije(u boljim danima),sada je to iznimno dobra klopa i zrak u zagorju !

-------------

Datum objave: 13.listopad.2004 u 12:24
Nije loše Darko, nije loše!

Datum objave: 15.listopad.2004 u 15:00
A mene kad pobijem nekoliko stotina vanzemaljaca u vražjim igricama, iza?em van i gledam komade uz pivce, a onda Josipa Lisac ili Diana Krall.

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net