Ispiši stranicu | Close Window

Kupnja Dvd playera Pomoa

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Kućno kino
Ime foruma: Komponente
Opis foruma: Problemi, pitanja, preporuke ...
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=865
Datum ispisa: 20.rujan.2020 u 18:25
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: Kupnja Dvd playera Pomoa
Objavio: Soxy
Tema:: Kupnja Dvd playera Pomoa
Datum objave: 29.ožujak.2004 u 18:17
Zanima me Dvd player što se tiee odnosa cijene i kvalitete do 1600.00kn po vašem mišljenju i iskustvu koji bi bio dobar(što se tiee kvalitete slike i zvuka).Šta mislite o modelima NAD T532,ili Kiss Dvd DP-450,Philips 737(Kiss i Philips možeš Divxe gledat).

Odgovori:
Objavio: Section1
Datum objave: 29.ožujak.2004 u 20:12

Prikupi jos love, pa obavezno pogledaj Denon-ov model DVD-700

Objavio: Jango Fett
Datum objave: 29.ožujak.2004 u 21:53

Za nesto visu cijenu (oko 1900 kn) mozes dobiti najsvestraniji DVD u toj klasi - Pioneer 565A. Iako mozda zaostaje za kvalitetom Denona, to su nijanse, a cita sve diskove, cak i SACD/DVD-Audio.

U novom What-HI-FI-ju nahvalili su novi - pazi sad - Samsungov player DVD-HD935, sa brdom mogucnosti. Ima cak i DVI izlaz, Prog sken itd. Oko 1500 kn + cool izgled sa plavim svjetlom...

Objavio: sodom
Datum objave: 29.ožujak.2004 u 23:15
NAD T532 1600 kn? gdje?

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 00:12
Nada t532 ima u Hg Spotu po 1619.00kn

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 00:16
Gdje se može kupiti Samsung DvD HD935 i gdje se može pogledati malo više o tom ure?aju na netu

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 15:57
hvala soxy, navedeni model samsunga mozes kupiti u europatradeu 01/200 5655

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 17:29

Dajte mi recite sad po vašem mišljenju od ova 4 modela DVD playera Samsung HD935,NAD T532,Pioneer 565A,Denon DVD700 ili možda koji Dvd Divx (Kiss,Philips....)koji bi si vi "Piknuli"

Objavio: Jango Fett
Datum objave: 30.ožujak.2004 u 19:28
To ovisi o individualnom ukusu i potrebi. Ja bih uzeo Pioneer. Razlozi: malo novaca, a zelim DVD-Audio i SACD, te sam orjentiran vise na takvu glazbu nego na filmove. Ti imas svoje zelje i mogucnosti. Ako nemas mnogo novaca, a filmovi su ti primarni, uzmi Samsunga jer nudi vrhunsku sliku. Ako vise zelis solidnu obicnu glazbu uz pogodnost odlicnog gledanja filmova, odaberi NAD ili Denon, te izracunaj koji ti se vise isplati i koliko si spreman dati novca.

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 20:16

ja bi isto iso na pioneera....

dali netko zna koliko kosta B&W CC6 S2 (centralnjak) kod nas?......bilo bi od pomoci,fala

Objavio: DARKOB
Datum objave: 30.ožujak.2004 u 20:48

Možeš kupiti dvd od NAD-a model T513 za cca 1.850 i još dobiješ popust na to.

-------------
Ponekad tamna strana pobijedi...

Objavio: syss
Datum objave: 30.ožujak.2004 u 21:11
ako aeš koristiti dvd kao primarni izvor zvuka, onda idi na nad ili denon jer vjerovatno aeš puno više slušati klasiene audio cd-ove, nego gledati dvd filmove.

Datum objave: 30.ožujak.2004 u 21:39
koja je razlika izme?u t513 i T532

Objavio: audiofill
Datum objave: 30.ožujak.2004 u 21:59

Preporueujem izvanredan ure?aj PHILIPS DVD 963 SA. Slušao sam ga u stereo modu i moram da kažem da CD ploee svira fenomenalno. Zvuena slika mu je izvanredna za klasu u koju pripada. Kvaliteta slike mu je isto odliena. U kakvoj prodajni akciji ga možeš povoljno kupit, a kakvog polovnog sigurno možeš dobiti za novce koje nudiš.

Nešto se priea da imajo u Austriji prodajnu akciju za PHILIPSA SACD 1000 i to za svega 380 eura. Ovaj ure?aj je prava zverka i rangira u referenenoj klasi. Navali narod

Objavio: syss
Datum objave: 30.ožujak.2004 u 22:28
eitao sam recenziju i stvarno su ga nahvalili kod reprodukcije klasienih cd-a, posebno kad je onaj upsampler ukljueen... ali ipak 963SA kod nas do?e preko 3000kn.

Datum objave: 31.ožujak.2004 u 13:30
Mislim da taj model uskoro ide van iz proizvodnje.

-------------

Datum objave: 01.travanj.2004 u 08:25

Nakon playera DVD 743 matchline, potpuno sam se razocarao u Philips. Tako je nekada bilo i sa njihvim "vrhunskim" video rekorderima. Medju najboljim u ponudi uredjaji a tamo nista. Ja definitivno vise od Philips-a ne kupujem, mozda osim pegle...kazem mozda.

Stvarno je tesko naici na kvalitetan i pouzdan DVD player ovih dana, narocito nakon najezde "azijskih zumanjaca" niske cijene i imena branda koja zvuce kao kada kantu bacis niz stepenice. Ali opet stvar je jasna koliko para toliko muzike, a Boga mi i slike.  

Datum objave: 01.travanj.2004 u 08:39
Zar te je taj model tako razoearao??

-------------

Datum objave: 01.travanj.2004 u 20:00

Pa mogu ti reci da jeste, sto moze znaciti da je mozda greska na bas ovome, ili sto opet nemora znaciti za ostale modele Philipsa, ali ima ona stara: "Koga zmija ujede i gustera se boji".

Naime, ovaj moj 743 nakon nornalnog  gledanja filma disk totalno zablokira, zvuk prekida, kao i slika, ali sto je najgore nije uvijek. DVD-ovi su naravno original, nisu izgrebani, itd, tako da oni nisu krivi. Evo bas ovo gore pomenuto mi se dogodilo prilikom gledanja "Star Trek - Nemesiss"; disk isti dan dosao u videoteku, tip ga raspakovao pred mojim ocima. Desi se isto da izbornik diska potpuno izgubi funkcije za manipulaciju, narocito ako je potpomognut zvukom.

Opet kazem moze biti da je stvar bas u mome playeru. Bilo kako bilo moracu u novu potragu za DVD playerom. Ozbiljno razmisljam o Pioneer-u DV-464 ili DV-565

Datum objave: 01.travanj.2004 u 20:07

Pioneer je dobar izbor a da usput provjeriš Marantz DV-6400.......

-------------

Objavio: MATIJA
Datum objave: 01.travanj.2004 u 20:14
Imam pioneer 464 za uložene novce slika je ok. , nema problema sa eitanjem bilo kojeg deklariranog formata , gazi i izgrebane medije i do nabavke cd player-a korektno mi služi i za sviranje.

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net