Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Primare Pre 30 Preamp

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
BAKI View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj BAKI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Primare Pre 30 Preamp
    Objavljeno: 26.srpanj.2021 u 23:12
U potrazi sam za analognim preampom , ovaj Primare mi se čini vise nego dobar po ocjenama u Hi Fi , kakva su vasa iskustva , ako ga i netko prodaje u crnoj boji tu sam za kupnju
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.srpanj.2021 u 10:54
BAKI, bolje bi ti bilo obrnuti jednom logiku. radije pitaj ljude s iskustvom da ti preporuče neku listicu kvalitetnih preampa (u nekom cjenovnom razredu na koji ciljaš), nego da tražiš ljude da ti potvrde preamp kojeg si sam izabrao i već namjerio kupiti. mislim, možeš ti nabosti na taj način i na odličnu komponentu, no vjerojatnije će biti da postoji bolje za novac
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Snow_Jon_Snow View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Snow_Jon_Snow Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.srpanj.2021 u 10:57
...ili ako se služiš engleskim jezikom, potraži review na stranim forumima tipa audiogon
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.srpanj.2021 u 11:18

Tu imaš moj osvrt na Primare kombinaciju koju sam nekad imao.

Primare Pre 30 je dobar preamp.
Od onih nekoliko koje sam isprobao za svoj izlaz Pass Aleph 5, on je bio pri vrhu i mislim da je samo moj sadašnji Audio Note bolje sjeo.

Na vrh
BAKI View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj BAKI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.srpanj.2021 u 11:25
Ok

Editirao BAKI - 27.srpanj.2021 u 11:29
Na vrh
Zundapp View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Zed

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zundapp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.srpanj.2021 u 18:15
Meni se od te Primare kombinacije vise svidjalo izlazno pojacalo od PRE30. Za pepojacalo i nisam bas skroz siguran da mi se svidjelo. Da ne bude zabune, prepojacalo PRE30 ima odredjenu kvalitetu i izgleda fenomenalno, kao milijun dollara, ali mi je na njemu zvuk bio malo ravan. Ja sam zamjenio Electrocompaniet EC4.6 sa Primare PRE30 i pokajao se. Poslije sa se ponovo vratio na Electrocompaniet EC4.6. Kad je u pitanju zvuk, mislim da su i EC4.5 i EC4.6 bolja prepojacala od Primare PRE30. Nisam niakakv strucnjak, ali mislim da su na PRE30 nesto zabrljali sa volumkontolom.
Zed
Na vrh
Klaus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Klaus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.srpanj.2021 u 20:36
Baki

Nećeš pogriješiti s PRE30. Imam ga od 2008, teško je upucati toliko artikulacije i rafiniranosti za - pogaćat ću - nekih današnjih 700-800 jureka u SH. Nije da je idealan, recimo u odnosu na draaastično skupljeg Krell Phantoma, teksture su ravnije a slika ponešto plošnija. Katkad pomislim da je kombo PRE30 sa Krell Evo snagašima ponešto prigušenijih visokih (u srazu prema Phantomu), ali zato uz Parasound Halo (nije bitno blokovi JC-1 ili stereo A21) radi savršeno, period. Nemam nažalost u vlastitoj slušaoni širi opseg komparativnih proba predpojačala u sličnoj cijenovnoj klasi, ne mogu stoga validno komentirati kako se nosi prema Electrocompaniet predpojačalima, ali vjerujem da je sinergija s ostalim komponentama ovdje preča stvar, a ne apriorni zvučni doseg jednog ili drugog.

Probao sam međutim ili posjedovao sijaset skromnijih preampa (gomila Rotel upmarket modela kao RC-1090, RC-995, RC-990... u biti svi su oni isti design, pa NAD S100, Vincent SA-31), i mogu ti garantirati da ih PRE30 jasno tuče u svakom segmentu.

Sretan ti ulov, svakako :))
Beauty is in the EAR of beholder...
Na vrh
Klaus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Klaus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.srpanj.2021 u 20:42
Da ne zaboravim.. možda u potrazi naletiš na noviji model PRE32. Taj ti je još malkice bolji i dinamičniji, ali ima neku zayebanciju oko softvera na volume kontroli, pa u rasponu 0-99 prvih cca 0-30 se gotovo i ne čuje (?!), a proradi ovisno o izlazu na nekih 45 do 55 ili tu negdje (indikator je digitalni), točke od koje naviše radi doista super.
Na vrh
BAKI View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj BAKI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2021 u 16:12
Pre 32 je digitalni , nebi
Na vrh
Klaus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Klaus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.srpanj.2021 u 00:27
Misliš na onaj digitalni modul MM30? To je samo opcija.. basic verzija ide bez toga, i to jeste pjur analogija. Ako se dokopaš PRE32 za oko 1000e to je po meni no-brainer, čak bolja kupnja od PRE30 za recimo 800
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike