Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Deezer na TV

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Deezer na TV
    Objavljeno: 04.listopad.2021 u 17:28
da li je možda netko od prisutnih koristi deezer aplikaciju preko smart TV-a, naime nekako mi je najzgodnije bilo pokrenuti aplikaciju na TV-u i optičkim kabelom to povezati s procesorom i dalje u amp…već par dana Philips 58PUS7805 ne uspijeva pokrenuti aplikaciju…
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2021 u 19:34
Ja sam jedno vrijeme tako koristio Tidal, spojen optikom u DAC iz Sony Android TVa. Preko Tidal aplikacije na TVu nisam ništa tražio niti svirao no instalirao sam je gore. 

Koristio sam app na mobitelu za pretragu i daljinacl, te to vozio preko Chromecasta na TV gdje ga je preuzimala Tidal aplikacija. 
Zvuk je bio čak iznenađujuće solidan. I dalje koristim TV za YouTube ili filmove.

Probaj Deezer app na mobitel instalirati, svi ti servisi rade na sličan način, za Spotify znam da je isto kao i za Tidal.

Editirao Kalle242 - 04.listopad.2021 u 19:38
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2021 u 20:28
imam premium pretplatu na deezer instalirana je aplikacija i na mob i tablet i laptop i to sve radi. Samo što koristim IOS koji nije baš friendly u pogledu suradnje s ostalima pa je ovo direkt preko TV aplikacije bilo baš ugodno. Probat ću pronaći chromecast koji sam koristio prije smart TV-a pa nešto iskemijati iako čisto sumnjam da će IOS dopustiti cast, ili pak uzeti neki TV box s IPTV i tu namontirati deezer pa dvije muhe jednim udarcem, a možda i aplikacija na TV-u u međuvremenu proradi…

Editirao MATIJA - 04.listopad.2021 u 20:29
Na vrh
vrbbra View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vrbbra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.listopad.2021 u 12:03
Kupi ovo i sve probleme si riješio sve radi tip top bolje nego bilo koji TV.
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.listopad.2021 u 15:55
Originalno postano od strane člana: vrbbra vrbbra napisao:

Kupi ovo i sve probleme si riješio sve radi tip top bolje nego bilo koji TV.
Mislio tako nešto uzeti…u međuvremenu uspio pronaći zaboravljeni chromecast i povezati ga s molbom i tabletom, srećom deezer podržava cast i preko IOS operativnog sustava tako da za prvu ruku bit će ok…
Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.listopad.2021 u 11:39
Meni na Philips smart TV nije potreban nikakav Chromecast. Samo inštaliram Deezer ili spotify aplikaciju na njegov android i radi normalno.
Jedino kod Spotify radi i "daljinski preko telefona" a kod Deezera ne, samo kontrola preko daljinca od TV.
Možda ti treba neki update aplikacije ili samog Androida?

Editirao Fantocci - 06.listopad.2021 u 11:41
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.listopad.2021 u 13:22
ovaj moj Philips je Saphi smart TV, što god to značilo, i mislim da su aplikacije već unaprijed predodređene tako da nisam siguran da mogu samo tako instalirati ili brisati neku od njih. Software TV-a je ažuran.

Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.listopad.2021 u 14:06
Malo sam poguglao, stvarno se radi o nekom drugom (kao jednostavnijem) sistemu koji očito treba namjenske aplikacije.
Ma, neka se nose.... sje*** su nešto što je sasvim dobro funkcioniralo i stvorili nove probleme. Sad više očito ne možeš više jednostavno skinuti aplikacije iz Play trgovine nego trebaš čekati neke nove, koje se pojave pitaj boga gdje i kad.
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2021 u 16:38
Eto, dignuo se deezer danas…
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Uvoz komponente iz japana